У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
 • Лист або дзвінок від нашого менеджера
 • Оцінку свого проекту
 • Особисту зустріч, за необхідності
 • Конфіденційність гарантовано!
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Харків
Задати питання
Ми допомагаємо заробляти в інтернеті
Перетворюємо ідеї в продаючі
інтернет-магазини
стартапи
мобільні додатки
Mycredit Mobile
Мобільний додаток
Shakhtar Tickets
Мобільний додаток
Kidzaza
Інтернет-магазин дитячого одягу
Перша Приватна Броварня
Корпоративний сайт

Створення сайтів Київ, Львів, Івано-Франківськ

Створення сайту — один з важливих етапів побудови успішного бізнесу та його розвитку, адже саме він — той самий маркетинговий інструмент, який дозволяє залучати нових клієнтів, підвищувати продаж та гідним чином представити ваш бізнес громадськості.

Створення та розробка веб сайтів під ключ, що дійсно продають — пріоритетний напрямок діяльності компанії Artjoker. Звернувшись до нас, ви отримаєте не просто якісний програмінг, красивий та ергономічний дизайн, а й комплексний підхід до вирішення всіх покладених на нас бізнес-завдань.

Основні етапи створення сайтів від компанії Artjoker

Розробка сайту — процес трудомісткий, тому вимагає максимальної відповідальності і професіоналізму з боку розробників та менеджерів. Основні етапи розробки сайту від Artjoker:

 • бізнес-аналіз та складання технічного завдання
 • впровадження: дизайн, верстка, програмування та наповнення контентом
 • контроль (тестування на всіх технічних етапах) та запуск у мережу (розміщення на хостингу)

У компанії Artjoker виконується розробка сайту швидко, ми проповідуємо Культ Дедлайну, і ви можете бути впевнені, що на виході отримаєте свій веб-проект на вищому рівні та у строк. Як правило, створення інтернет сайту займає близько 30 днів, та, врешті-решт, світ інтернету поповнюється новим видатним ресурсом, а ваш бізнес-інструментарій — потужним джерелом нових клієнтів, стабільного прибутку та посиленням іміджу бренду.

1 етап — Формування технічного завдання на виготовлення сайтів

Отже, з чого все починається? Виготовлення сайтів починається зі знайомства із замовником та його бізнесом. Менеджери проекту проводять, як правило, кілька зустрічей з клієнтом, на основі чого виявляють особливості і специфіку бізнесу, його сильні і слабкі сторони, визначають цільову аудиторію та виробляють стратегію подальших дій.

Поставлені цілі та завдання, а також поетапний план роботи над проектом відображається в технічному завданні на виготовлення сайту — документі, в якому прописані основні моменти роботи: архітектура сторінок, структура, ключові модулі, розділи та функціонал. Крім того, на цьому етапі остаточно визначаються необхідні ресурси, команда і години роботи кожного фахівця, терміни виконання (обов'язково фіксується дедлайн). В остаточному етапі ми отримуємо конкретний план проекту, націлений на досягнення позитивного результату.

2 етап створення сайту — Розробка дизайну

Після того, як технічне завдання готове, обговорено і затверджено, фахівці приступають до наступного етапу — розробці дизайну. Команда дизайнерів малює всі необхідні елементи веб-проекту відповідно до обраної концепції і побажань клієнта, щоб створити сайт, який буде привабливим як для замовника, так і для цільової аудиторії.

3 етап розробки сайту — Верстка

Створення, розробка сайту Харків, Київ від команди Artjoker наступним етапом передбачає впровадження технологій, зокрема, верстку. Можна використовувати різні типи верстки: фіксовану, гумову або адаптивну. Своїм клієнтам ми радимо адаптивну, адже саме вона дозволяє зробити ресурс максимально зручним для використання не тільки на ПК, але і на різних мобільних пристроях, що сьогодні особливо актуально.

4 етап — Програмування

Далі приступаємо до програмування, в процесі якого відбувається так звана «магія», адже не посвяченому в особливості технологій веб-розробки може здатися, що фахівець і справді чаклує над проектом. На цьому етапі відбувається створення всіх сторінок і забезпечення функціональності всіх елементів. Всі, зафіксовані в технічному завданні модулі, впроваджуються, а верстка прикручується до адмінки. За погодженням із замовником, ми розробляємо сайти на CMS (адмінки) MODx, а інтернет-магазини — на Magento або розширеної власними доробками та модулями MODx E-commerce.

5 етап — Наповнення контентом

Розробка та створення веб сайту з нуля закінчується тим, що вони наповнюються контентом. Ми готові запропонувати команду фахівців в особі контент-менеджерів і копірайтерів, які не тільки напишуть унікальні продаючі тексти, а й зуміють гармонійно їх вписати в загальну структуру ресурсу, при цьому забезпечивши початковий етап внутрішньої оптимізації ресурсу: мета-теги, унікальні тексти і перелінковка.

Після того, як інтернет-ресурс буде остаточно готовий, ми розміщуємо його на домені клієнта, налаштовуємо хостинг і навчаємо замовника працювати з ресурсом. Завдяки тому, що в якості адміністративної панелі ми використовуємо систему управління MODX або Magento, процес взаємодії для вас зі своїм ресурсом зрозумілий і надзвичайно простий.

Ось, власне, і все: на цьому робота над створенням веб-ресурсу закінчується, але слід пам'ятати, що розробка сайтів Україна — це перший крок до успіху. Наступним логічним кроком буде грамотне і контрольоване просування проекту.

Розробка сайтів під ключ ведеться на базі CMS:

 • MODX
 • Drupal
 • WordPress
 • Zenсart
 • Symfony

Чому варто довірити виготовлення сайту студії розробки веб-сайтів Artjoker?

Студія розробки веб-сайтів Artjoker— це не просто команда досвідчених фахівців, це «великий мозок», який постійно працює над поліпшенням якості своєї роботи і результатів для клієнтів.

Звертаючись до нас за створенням сайту або інтернет-магазину ви отримуєте:

 • веб-проект, орієнтований на залучення клієнтів
 • контроль якості продукції на кожному з етапів розробки
 • надійність та стабільність роботи
 • підтримку і можливість подальшого просування

Крім того, ви отримуєте команду фахівців, що складається з менеджера, дизайнера, верстальника, юзабілістів, програміста, тестувальника і маркетолога, які постійно працюють над вашим проектом та домагаються тільки кращих результатів!

Де замовити сайт дешево?

Створення сайтів, яке можна замовити практично в будь-якій студії веб-розробки в Києві, не завжди варте дешево. Але ж так хочеться отримати максимально ефективний і робочий веб-проект, при цьому не втратити в економічному плані, чи не так?

Але, якщо ви хочете замовити сайт дешево, то слід пам'ятати, що «скупий платить двічі» і, зробивши проект за низькою ціною, ви ризикуєте отримати неефективний ресурс, який може не принести бажаного результату. Щоб дійсно розвинути свій бізнес і підняти продажі, в першу чергу, в пріоритеті має стати якість проекту. Пам'ятайте, що вартість створення сайту високої якості не може бути низькою. Своїм клієнтам ми пропонуєму розумну ціну за розробку сайту, який вже в перші місяці запуску поверне витрачені кошти.

Зв'яжіться з нашим менеджером прямо зараз і ми допоможемо вам прокачати свій бізнес в мережі!

З нами легко, переконайтеся самі
12 років досвіду в розробці веб-проектів. Заповніть бриф, а все інше ми зробимо самі.
крок 1
Опрацювання UX/UI
Нудні і мудрі технічні завдання в минулому. Ми опрацюємо бізнес-логіку проекту, інтерактивні прототипи, які ляжуть в основу подальшого функціоналу сайту.
крок 2
Розробка функціоналу і запуск
У розробці ми використовуємо передові технології, щоб надати вам своєчасний і якісний результат. Після запуску ми гарантуємо 30-денну підтримку.