У вас є бізнес-завдання?
У нас є рішення.
Отримайте консультацію вже зараз!
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Мобільний
Задати питання

Проектування інтерфейсів

Плануєте створити масштабний веб-проект або мобільний додаток? Хочете переробити дизайн існуючого проекту? Вам потрібно додати новий функціонал в стартап? Конверсія вашого інтернет-магазину нижче бажаного рівня? Тоді вам не обійтися без грамотного проектування користувацького інтерфейсу вашого продукту!
Заповнити бриф
Мы с радостью сделаем бесплатную оценку вашего проекта
Оценить проект

Для чого це потрібно?

Скорочення часу і коштів на розробку
Підвищення лояльності користувачів
Збільшення конверсії веб-проекту
Зростання поведінкових факторів сайту

Результати нашої работи

Проектування інтерфейсу: основні етапи

Підготовка

  В першу чергу, ми визначаємо цілі і завдання вашого бізнесу, вивчаємо предметну область вашого продукту, аналізуємо конкурентів та цільову аудиторію. Виявляємо проблеми і шукаємо шляхи вирішення.

  Задачі

   Після ми структуруємо інформацію: складаємо взаємозв'язки та ієрархії сторінок та описуємо всі можливості майбутнього продукту.

  Розробка

   Далі малюємо скетч на папері, що відображає приблизне розташування блоків, узгоджуємо з вами і створюємо динамічний інтерактив в Axure, достатній для бачення інтерфейсу майбутнього проекту, а також його тестування. Після, створюємо красивий і сучасний дизайн. Якщо дизайн ви плануєте робити в іншій компанії, ми можемо запропонувати наш авторський нагляд на стадії дизайну та верстки та написання технічного завдання для розробників, щоб задумане втілилося в повній мірі.

  Чому ми?
  12
  років досвіду
  500
  реалізованих проектів
  90
  спеціалістів
  Історії успіху наших клієнтів

  За час нашої співпраці з Artjoker компанія "Модерн-XXI" фактично стала монополістом українського ринку дерев'яних рам і нестандартних віконних конструкцій. Спільними зусиллями ми з компанією Artjoker досягли намічених цілей і продовжуємо рухатися далі ефективно завойовуючи нові ринки.

  Тетяна Думанська
  Тетяна Думанська маркетолог, Модерн-XXI
  Дивитися відео-відгук

  У компанію звернулися за ідеєю створити міське незалежне ЗМІ. В результаті співпраці була продумана детальна концепція проекту - від назви до позиціонування. Був розроблений сайт з урахуванням ключових трендів дизайну. Спасибі команді Artjoker за допомогу!

  Катерина Дробот
  Катерина Дробот Головна редакторка, Інтернет-газета Харкова URBO
  Дивитися відео-відгук

  Звертаючись до компанії, я не очікував, що від створення сайту може так змінитися бізнес. Вже після першого місяця просування до мене прийшов клієнт і окупив повністю розробку сайту. Щиро рекомендую компанію Artjoker!

  Сергій Єфремов
  Сергій Єфремов Керівник, Тренінг-центр Лідер
  Дивитися відео-відгук
  Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
  Або просто завантажте файл з презентацією або описом
  Павло Рутковський
  Менеджер по роботі з клієнтами
  Павло Рутковський