У вас є бізнес-завдання?
У нас є рішення.
Отримайте консультацію вже зараз!
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Мобільний
Задати питання

Проектування інтерфейсів

Плануєте створити масштабний веб-проект або мобільний додаток? Хочете переробити дизайн існуючого проекту? Вам потрібно додати новий функціонал в стартап? Конверсія вашого інтернет-магазину нижче бажаного рівня? Тоді вам не обійтися без грамотного проектування користувацького інтерфейсу вашого продукту!
Заповнити бриф
Мы с радостью сделаем бесплатную оценку вашего проекта
Оценить проект

Для чого це потрібно?

Скорочення часу і коштів на розробку
Підвищення лояльності користувачів
Збільшення конверсії веб-проекту
Зростання поведінкових факторів сайту

Результати нашої работи

Проектування інтерфейсу: основні етапи

Підготовка

  В першу чергу, ми визначаємо цілі і завдання вашого бізнесу, вивчаємо предметну область вашого продукту, аналізуємо конкурентів та цільову аудиторію. Виявляємо проблеми і шукаємо шляхи вирішення.

  Задачі

   Після ми структуруємо інформацію: складаємо взаємозв'язки та ієрархії сторінок та описуємо всі можливості майбутнього продукту.

  Розробка

   Далі малюємо скетч на папері, що відображає приблизне розташування блоків, узгоджуємо з вами і створюємо динамічний інтерактив в Axure, достатній для бачення інтерфейсу майбутнього проекту, а також його тестування. Після, створюємо красивий і сучасний дизайн. Якщо дизайн ви плануєте робити в іншій компанії, ми можемо запропонувати наш авторський нагляд на стадії дизайну та верстки та написання технічного завдання для розробників, щоб задумане втілилося в повній мірі.

  Чому ми?
  12
  років досвіду
  500
  реалізованих проектів
  90
  спеціалістів
  Історії успіху наших клієнтів

  Співпраця з компанією почали з розробки сайту для нашого бізнесу, продовжили роботу в вигляді комплексу робіт по інтернет-маркетингу. Команда відповідально підійшла до залучення клієнтів через сайт і роботі по оптимізації сайту для підвищення трафіку.

  В'ячеслав Дробот
  В'ячеслав Дробот Керівник, Укрбрук
  Дивитися відео-відгук

  З Artjoker спрацювалися швидко, так як з обох сторін було чітке розуміння плану дій. Хлопці показали високий рівень професіоналізму і глибоке розуміння наших бажань. Зараз ми продовжуємо працювати над розвитком проекту в мережі.

  Павло Левітін
  Павло Левітін Комерційний директор, Спортклуб Tetra
  Дивитися відео-відгук

  Ми хотіли нестандартний сайт з безліччю інтерактивних речей. У підсумку нам створили класний сайт, класний дизайн. Я всім рекомендую компанію Artjoker як помічника в реалізації ваших ідей в бізнесі.

  Сергій Сурганов
  Сергій Сурганов Керівник, RECRU.IT
  Дивитися відео-відгук
  Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
  Або просто завантажте файл з презентацією або описом
  Дмитро Зюбан
  Менеджер по роботі з клієнтами
  Дмитро Зюбан