У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
 • Лист або дзвінок від нашого менеджера
 • Оцінку свого проекту
 • Особисту зустріч, за необхідності
 • Конфіденційність гарантовано!
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Харків
Задати питання

Аналіз юзабіліті сайту

Маєте сайт, але не маєте продажів? Найчастіше, причина криється в нехтуванні золотими правилами проектування сайту. Забуваючи про зручність користувача, ви позбавляєте себе левової частки прибутку. Першим кроком на шляху до підвищення ефективності вашого веб-ресурсу буде аналіз юзабіліті сайту.

Звернувшись до нас, ви одержуєте:

 • – Професійний аудит юзабіліті
 • – Вивчення поведінки відвідувачів
 • – Виявлення проблемних місць
 • – Рекомендації щодо усунення недоліків сайту
Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Максим Садовський

Перетворіть відвідувачів на клієнтів!

Ви хочете, щоб відвідувачі більше не покидали ваш сайт, а стали постійними клієнтами? Ви хочете підвищити продажі і одержати якісний трафік? Ми не змусимо вас чекати. Системний підхід, Культ Дедлайну та чіткий розподіл завдань по командах дозволили нам налагодити виробничий цикл поставлених бізнес-процесів. У результаті ви одержуєте якісний аналіз юзабіліті сайту. Тепер ніхто не покине ваш сайт без покупки!
‘01
Виділений менеджер проекту
котрий курує весь цикл розробки
‘02
Індивідуальний підхід
у виборі ефективного інструменту для проведення тестування
‘03
Пропрацьовані прототипи
з фішками та пастками для високої конверсії
‘04
Рекомендації та поради
від команди фахівців щодо подальшого залучення клієнтів

Переваги аналізу юзабіліті сайту в Artjoker

  • Експертиза 9 років у вирішенні ваших бізнес-завдань
  • Готовий ресурс до продажів через 45 днів
  • Ваш сайт адаптований для мобільних ґаджетів
  • 30-денна гарантія: хостинг та техпідтримка

Тестування юзабіліті по етапах:

Інтерфейс‘01

Поширена помилка - приділяти всю увагу дизайну, забуваючи при цьому про зручність для відвідувачів, зокрема про юзабіліті сайту. В результаті в світ виходять гарні, але абсолютно не пристосовані до продажу сайти, оскільки процес покупки на них настільки заплутаний, що потенційному клієнтові простіше піти до конкурентів. Секрет сайту, що продає, полягає в гармонії дизайну та юзабіліті. Наші фахівці аналізують сайт на предмет зручності його структури, зрозумілості навігації та інших важливих елементів інтерфейсу.

Текст‘02

Приймаючи рішення про покупку, людина напевне прочитає ту інформацію, яку ви представили на своєму сайті про пропоновані товари/послуги. Неакуратна верстка, нечитабельні тексти, відсутність будь-якого форматування – усе це явно відштовхне від вас потенційного клієнта. Ми проводимо ретельний аналіз усієї текстової інформації вашого сайту, пропонуючи оптимальні рішення, які дозволять збільшити прибуток вашого ресурсу за рахунок ефективного копірайтингу.

Релевантність сторінок‘03

Критично важливо, щоб під кожну вашу пропозицію була створена окрема сторінка. Як правило, потенційний клієнт потрапляє до вас на сайт за певним запитом, а тому важливо, щоб інформація на сторінці відповідала тому, що людина очікує побачити. Аналіз юзабіліті інтернет-магазину має на увазі перевірку змісту всього сайту на предмет релевантності посадочних сторінок, а також вироблення оптимальних варіантів по їх розробці або поліпшенню.

Процес оформлення замовлення‘04

Однією з найчастіших причин, за якими користувачі відмовляються від покупки, є заплутаний процес оформлення замовлення. Це і не очевидна кнопка кошика, і велика кількість обов'язкових для заповнення полів, і відсутність інформації про терміни доставки та форми сплати. Проводячи аналіз юзабіліті сайту ми тестуємо оформлення покупки на сайті, вивчаємо показники веб-аналітики, щоб зрозуміти поведінку відвідувачів сайту, виявити слабкі моменти, а також виробити алгоритм дій, спрямованих на підвищення ефективності веб-ресурсу. Тестування юзабіліті - це лише старт у роботі по поліпшенню вашого бізнесу в мережі. Наша команда готова впровадити всі рекомендації в життя!

Чому обирають нас?


5 причин замовити аналіз юзабіліті вашого сайту в Artjoker:
 • ‘01Понад 500 проектів за 16 років в Україні та за кордоном
 • ‘0290 фахівців - експертів у своїй справі
 • ‘03Ми дотримуємося комплексного підходу до бізнесу
 • ‘04Надаємо регулярні звіти
 • ‘05Нас рекомендують минулі і поточні клієнти
Історії успіху наших клієнтів

Спасибі Artjoker за те, що направили нас в правильне русло, коли ми вирішили вийти з офлайна в онлайн. Ми активно почали продавати франшизу, відкривати франчайзингові заклади. Апогеєм нашого співробітництва стало створення Landing Page, від якої я кайфую і яка приносить нам конверсії.

Вадим Бортник
Вадим Бортник CEO, Freshline
Дивитися відео-відгук

Artjoker - це команда професіоналів, починаючи від відділу продажів, закінчуючи розробниками. Спільно ми створили унікальне мобільний додаток, яке необхідно для продажу квитків і проходу на стадіон. Ми успішно запустили додаток під Андроїд і плануємо запускати для iOS.

Олександр Мурадов
Олександр Мурадов Начальник відділу продажу квитків, ФК «Шахтар»
Дивитися відео-відгук

7 років тому ми шукали команду, яка створить нам якісний сайт зі своїми родзинками. Ми вибрали Artjoker. Хлопці роблять свою роботу якісно, оперативно, а головне - з розумінням того, що хоче клієнт.

Марина Жук
Марина Жук Маркетолог, Інтерне-магазин Avic
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Максим Садовський
Менеджер по роботі з клієнтами
Максим Садовський