У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
 • Лист або дзвінок від нашого менеджера
 • Оцінку свого проекту
 • Особисту зустріч, за необхідності
 • Конфіденційність гарантовано!
m_sadovskiy
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Харків
Задати питання

Інтернет магазин на Websphere E commerce

Ви знаєте, яким повинен бути ваш інтернет-магазин: простим в управлінні, красивим і зручним для клієнтів. Як цього досягти, орієнтуючись тільки на ресурси системи управління контентом (CMS)? Вибрати розробку IBM Websphere E Commerce від Artjoker! На сьогоднішній день це один з найвідоміших движків в галузі електронної комерції, який працює з найбільшими зарубіжними проектами.

Переваги магазину на IBM Websphere

 • — Ресурс на професійній CMS
 • — Зрозумілий інтерфейс
 • — Підходить як для B2C, так і для B2B
 • — Комплексні маркетингові можливості в мережі
Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Катерина Сіпкіна

Приклади сайтів, створених Artjoker:

Функціональна
‘01
Платіжна система

Чому багато власників інтернет-магазинів вибирають саме цю CMS? Звичайно ж, через можливість розрахунку в популярних валютах, підтримки різних способів оплати, а також зручною конвертації цін для відвідувачів, причому з урахуванням необхідної системи оподаткування. Ваші клієнти будуть бачити справжні цінники, а ви забезпечите роботу з прозорими звітами без плутанини.

‘02
Система безпеки

«Движок» використовує вже традиційний алгоритм шифрування даних Tipple DES з функціями аутентифікації і конфіденційності. Додатково проводиться моніторинг користувача поведінки на сайті, а також для здійснення певних дій необхідно пройти авторизацію. Це дозволить створити безпечний веб-ресурс під ключ, який зможе вистояти перед хакерськими «зломами» і атаками.

‘03
Маркетинговий інструментарій

Інтернет-магазин не зможе ефективно продавати без просування, тому використовуйте пропоновані CMS можливості на повну. Оскільки ця платформа вважається багатоканальної, то ваш ресурс може бути інтегрований з соціальними мережами (SMM), акаунтами поштових сервісів, пошуковою оптимізацією (SEO) і ін. Додатково ви можете проводити регулярне тестування і аудит маркетингових кампаній, щоб оцінити ефективність дій. Так, ваше просування в мережі буде під контролем.

Чому ми?
16
років досвіду
500
реалізованих проектів
90
фахівців

Замовити інтернет магазин на IBM Websphere commerce professional від Artjoker

Створення інтернет магазину на Websphere E Commerce дозволить вийти вашому бізнесу на новий рівень.

Крім просування в мережі, ви зможете оптимізувати внутрішню роботу магазину і навіть автоматизувати документообіг з урахуванням інвентаризації та оцінки ефективності бізнесу. Комплексна система звітності налаштовується відповідно до необхідними параметрами, так що ваш інтернет-магазин буде завжди під контролем.

 • — проектний менеджер з командою з 5 осіб
 • — комплексний аудит цільової аудиторії
 • — настройка інтернет-маркетингових & laquo; фішок & raquo;
 • — технічна підтримка після запуску

Все ще роздумуєте, чи потрібен вам продає інтернет-магазин? Заслужите лояльність клієнтів і увагу конкурентів новою платформою, яка буде розроблена спеціально під ваш проект! Ціна і терміни обумовлюються після заповнення брифу.

Історії успіху наших клієнтів

Artjoker - це команда професіоналів, починаючи від відділу продажів, закінчуючи розробниками. Спільно ми створили унікальне мобільний додаток, яке необхідно для продажу квитків і проходу на стадіон. Ми успішно запустили додаток під Андроїд і плануємо запускати для iOS.

Олександр Мурадов
Олександр Мурадов Начальник відділу продажу квитків, ФК «Шахтар»
Дивитися відео-відгук

Ми співпрацюємо понад три роки. Хочу подякувати як керівників, так і команду, яка нас супроводжує, за дуже ефективну і дуже якісну роботу. Дякуємо!

Артур Булгаков
Артур Булгаков Керівник проекту, Britishbook
Дивитися відео-відгук

Рівень реакції цієї команди високий, вони спілкуються з клієнтами на щоденній основі. На кожен наш питання ми отримали своєчасну відповідь, і кожен запит був прийнятий до уваги. Це відмінна команда професіоналів, які дійсно знають, що вони роблять.

Анастасія Мирончук
Анастасія Мирончук Project Development Manager, FishOn
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Катерина Сіпкіна
Менеджер по роботі з клієнтами
Катерина Сіпкіна