У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
 • Лист або дзвінок від нашого менеджера
 • Оцінку свого проекту
 • Особисту зустріч, за необхідності
 • Конфіденційність гарантовано!
m_sadovskiy
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Харків
Задати питання

Інтернет магазин на Hybris

Як вибрати оптимальну CMS (систему управління контентом), яка могла б вирішувати завдання B2С і B2B? Незважаючи на багатий вибір, тільки деякі "движки" можуть працювати з великим внутрішнім документообігом. Один з них це - Hybris Ecommerce, який став в ряд професійних CMS європейського рівня і заслужив лояльність розробників.

Переваги інтернет-магазину на Hybris

 • — Персональна команда на чолі з менеджером
 • — Налагоджена управління під вас або вашого контент-менеджера
 • — Інтернет-магазин на професійній платформі
 • — Технічна підтримка та консультування після запуску
Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Катерина Сіпкіна

Приклади сайтів, створених Artjoker:

Функціональні можливості Hybris
Багатоканальність
Реєстрація, обробка і виконання замовлень з різними правами доступу дозволить не тільки автоматизувати процес покупки-продажу, а й оптимізувати звітність з постачальниками і дистриб'юторами. Весь документообіг з кредитними лініями, повторюваними замовленнями, акціями та пропозиціями буде під вашим контролем.
Індивідуальні внутрішні інтернет-магазини‘01

Для окремих перевірених клієнтів можна створювати персональний інтерфейс з навігацією і фільтрами. Формуйте зрозумілі каталоги, які будуть стимулювати продажі і підвищувати вашу прибуток, а настроюється система показу продукції стане незамінним інструментом.

Мобайл‘02

Сьогодні зростаючий попит на мобільні додатки не залишає власникам інтернет-магазину вибору. Не упускайте реальну вигоду, скористайтеся цією можливістю і відчуєте лояльність нових клієнтів. Сприймайте це не як незворотні витрати, а як додаткове джерело просування та заробітку.

Взаємодія з віртуальними сервісами‘03

Незважаючи на власні ресурси Hybris, ви можете підключати додаткові хмарні сховища. Зручна і зрозуміла система управління не викликає труднощі, так що процес інтеграції даних не займе багато часу.

Багато валютність‘04

Оскільки ця CMS визнана і оцінена зарубіжному, то її функціонал підтримує різні валюти. З вбудованою можливістю конвертації ви зможете отримувати статистику з урахуванням різними систем оподаткування і не боятися помилок в бухгалтерії.

Технічна доробка проекту‘05

Базові, абсолютно очевидні правки - до старту проекту, через 2-3 тижні роботи при достатній кол-ве трафіку - такий собі юзабіліті звіт / рекомендації (карта шляхів по сайту, скоєних ЦД, і т.д.) після впровадження яких можна вважати цільові сторінки досить ефективними для прийняття рішення за підсумками 2 місяців роботи.

Чому ми?
16
років досвіду
500
реалізованих проектів
70
фахівців

Вартість інтернет-магазину на Hybris Ecommerce

  Інтернет магазин на Hybris дозволяє максимально організувати документообіг і оптимізувати процеси, навіть якщо ви працюєте не тільки з роздрібними, а й з оптовими продажами.

  За допомогою цієї CMS можна обробляти велику кількість даних різної складності без шкоди для продуктивності. Вибираючи E Commerce Hybris, ви можете розраховувати на підтримку професійної спільноти, а також регулярне оновлення і розширення функціоналу. Використовуйте всі можливості інтернет-маркетингових інструментів - ми готові допомогти з налаштуванням під ваші завдання. Заповніть бриф і отримаєте готовий інтернет-магазин через 45 днів!

Замовити інтернет магазин на Hybris в Україні від Artjoker

Великі бізнес-проекти вимагають максимальної віддачі від професіоналів. Наша команда готова взятися за створення інтернет магазину на Hybris, щоб ваша ідея отримала успішну реалізацію та стала прибутковою. Про те, як створюється інтернет-магазин, можна дізнатися з нашого відео.

Історії успіху наших клієнтів

На даний момент ми закінчили з компанією "Artjoker" розробку сайту. Дуже задоволені: і комунікацією, і швидкістю реакції, і професіоналізмом команди

Дуже файно, що ми знайшли з ними на ранньому етапі спільну мову і відразу приступили до розробки нашого проекту.
Сміливо рекомендую дану компанію. 

Ольга Прудко
Ольга Прудко директор, КП "Щасливе місто"
Дивитися відео-відгук

Рівень реакції цієї команди високий, вони спілкуються з клієнтами на щоденній основі. На кожен наш питання ми отримали своєчасну відповідь, і кожен запит був прийнятий до уваги. Це відмінна команда професіоналів, які дійсно знають, що вони роблять.

Анастасія Мирончук
Анастасія Мирончук Project Development Manager, FishOn
Дивитися відео-відгук

З комнаніей Артджокер ми співпрацюємо вже 5 років. Вони займаються просуванням наших сайтів, а також займаються контекстною рекламою нашої компанії, наших послуг. Коли ми прийшли в компанію Артджокер, до цього працювали з фрілансером і потрапили в бан Яндекса. Близько 9 місяців кропіткої роботи і на мій день народження сайт був розбанено!

Роман Кирилович
Роман Кирилович CEO, Franch
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Катерина Сіпкіна
Менеджер по роботі з клієнтами
Катерина Сіпкіна