У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
  • Лист або дзвінок від нашого менеджера
  • Оцінку свого проекту
  • Особисту зустріч, за необхідності
  • Конфіденційність гарантовано!
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Харків
Задати питання

Реклама ювелірного магазину

Ринок онлайн продажів ювелірних прикрас зростає з кожним роком. При цьому у зв'язку зі складною специфікою продукту рекламне просування в інтернеті вимагає додаткових зусиль, комплексного стратегічного підходу.
Сезонність попиту, висока вартість виробів, питання щодо справжності та якості матеріалів, а також різноманітність розмірів при неможливості відразу помацати і приміряти вбрання - щоб при таких обставинах реклама ювелірного магазину окупилася і забезпечила хороші продажі, важливо враховувати всі нюанси і можливі «підводні камені». Фахівці «Артджокер» знають, як за допомогою коректно підібраних маркетингових інструментів отримати потрібні вам результати. Професійна реклама ювелірних магазинів дозволить завоювати лояльність вашої потенційної аудиторії, обійти конкурентів і залучити нових покупців.
Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Максим Садовський

Кейси по рекламі ювелірних магазинів

Ефективні види реклами для ювелірного магазину

Реклама в фейсбук
Реклама інстаграм

Етапи налаштування реклами для магазину прикрас

Оцінка ніші, конкурентного середовища, вивчення успішних стратегічних кроків у конкурентів.‘01
Аудит бізнесу і онлайн-магазину клієнта.‘02
Аналіз ЦА. Виявлення основних географічних, вікових, гендерних, поведінкових факторів.‘03
Постановка цілей рекламної кампанії. Розробка індивідуальної стратегії з урахуванням особливостей продукції і послуг, що надаються (тільки продажу або ще виготовлення на замовлення).‘04
Налагодження та ведення контекстної інтернет-реклами в Google, Яндекс (збір семантичного ядра, вибір платних каналів, складання оголошень, настройка сервісів аналітики і динамічного ремаркетингу).‘05
Запуск таргетованної smm-реклами, розкрутка сторінок компанії в соціальних мережах.‘06
Аналіз ефективності і оптимізація.‘07

Вартість і терміни

    Ціна наших послуг визначається індивідуально і залежить від стану в ніші, загалом робіт, специфіки вашого товару, а також чи потрібно запускати рекламну кампанію з нуля або тільки донастроїти вже існуючу. При необхідності ми підлаштуємося під ваш бюджет, підберемо ті канали просування, які навіть при невеликих вкладеннях будуть найбільш ефективними.

    Терміни залежать від ваших цілей, рівня конкуренції і регіону розкрутки. Однак зазвичай при продуманому підході результати стають помітні вже протягом перших днів після запуску онлайн-реклами.

Замовити рекламу ювелірного магазину в Artjoker

«Артджокер» надає комплексні послуги з рекламного просування ювелірного бізнесу в інтернеті. Ви ставите цілі - ми допомагаємо досягти їх максимально швидко і ефективно:
Над вашим проектом працюватиме окрема команда кваліфікованих фахівців.‘01

Глибоко занурюємося в ваш бізнес.‘02

Застосовуємо тільки робочі, перевірені досвідом методи і інструменти.‘03

Чи не приховуємо внутрішньої «кухні» - регулярна звітність адаптована для комфортного сприйняття.‘04

Заощаджуємо ваш бюджет, оптимізуючи процеси і знижуючи ціну онлайн-реклами.‘05

Бажаєте отримувати реальний прибуток і зміцнити свої позиції на інтернет-ринку? Уточнити деталі співпраці можна за контактним номером телефону.

Історії успіху наших клієнтів

Рівень реакції цієї команди високий, вони спілкуються з клієнтами на щоденній основі. На кожен наш питання ми отримали своєчасну відповідь, і кожен запит був прийнятий до уваги. Це відмінна команда професіоналів, які дійсно знають, що вони роблять.

Анастасія Мирончук
Анастасія Мирончук Project Development Manager, FishOn
Дивитися відео-відгук

Artjoker - це команда професіоналів, починаючи від відділу продажів, закінчуючи розробниками. Спільно ми створили унікальне мобільний додаток, яке необхідно для продажу квитків і проходу на стадіон. Ми успішно запустили додаток під Андроїд і плануємо запускати для iOS.

Олександр Мурадов
Олександр Мурадов Начальник відділу продажу квитків, ФК «Шахтар»
Дивитися відео-відгук

З комнаніей Артджокер ми співпрацюємо вже 5 років. Вони займаються просуванням наших сайтів, а також займаються контекстною рекламою нашої компанії, наших послуг. Коли ми прийшли в компанію Артджокер, до цього працювали з фрілансером і потрапили в бан Яндекса. Близько 9 місяців кропіткої роботи і на мій день народження сайт був розбанено!

Роман Кирилович
Роман Кирилович CEO, Franch
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Максим Садовський
Менеджер по роботі з клієнтами
Максим Садовський