У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
 • Лист або дзвінок від нашого менеджера
 • Оцінку свого проекту
 • Особисту зустріч, за необхідності
 • Конфіденційність гарантовано!
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Харків
Задати питання

Розробка веб-додатків

Сьогодні для збільшення клієнтури в хід йдуть як маркетингові прийоми, так і трендові технічні рішення. Розробка інтернет додатків стала популярним способом залучення стрімко зростаючого мобільного трафіку, який вже довів свою ефективність.
Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Максим Садовський

Замовте веб-додаток і оціните його переваги для вашого бізнесу вже зараз!

Залучення нової аудиторії
Збільшення замовлень
Лояльність існуючої клієнтури
Просування в мережі

Етапи розробки інтернет-додатків

Аналітика бізнесу і виявлення потреб‘01

Будь-який веб-додаток – це невід'ємна частина вашого бізнесу і його представленості в Інтернеті. Саме тому в пріоритеті бездоганність як форми, так і змісту. Для будь-якого продукту головне – це відповідність потребам цільової аудиторії, тобто ваш веб-додаток повинен бути привабливим, цікавим і корисним. Для цього перед початком роботи ми аналізуємо ваш бізнес і робимо моніторинг реальних і потенційних клієнтів, щоб скласти комплексний портрет потенційного покупця.

Прототипування і попередній дизайн‘02

Коли ми визначимося з вашою цільовою аудиторією, створити прототип з дизайном, що ідеально підходить, стане наступним завданням. На цьому етапі ми готуємо декілька варіантів для наших замовників і пояснюємо, яким чином вони підійдуть для клієнтів. Ми будемо обговорювати кожний елемент прототипу і правити дизайн доти, поки результат не влаштує замовника.

Розробка корпоративних додатків‘03

Ми знаємо, чому нашим клієнтам важлива швидка розробка web-додатків. Час – це гроші, а втрачений час – втрачені можливості. Саме тому вже після узгодження ТЗ ми можемо гарантувати виконану роботу в строк. Тестування веб-додатку перед запуском входить в період розробки, а тому дотримання дедлайнів виконується за будь-яких умов. Ви також можете розраховувати на технічну підтримку і консультування протягом сервісного періоду після його здачі.

Просування в інтернеті‘04

Навіть до самого якісного продукту потрібно вибудувати привабливий і зрозумілий шлях. На вашу вимогу команда seo-відділу складе стратегію розкрутки, проведе ряд необхідних правок і вже через 2-3 місяці ми гарантуємо вражаючі результати комплексної роботи. Підвищення позицій і лояльна аудиторія – ідеальні умови для розвитку вашої справи!

Розробка веб додатків ведеться на:

Розробка веб додатків на замовлення залежить від багатьох аспектів, в тому числі і від CMS (системи управління контентом). На сьогоднішній день ви можете залишити запити на створення наступних популярних "движків", запропонувавши опрацювання функціоналу окремих вимог:

 1. Node js
 2. Angular JS
 3. Symfony
 4. Slim

Вартість та терміни розробки

Вартість розробки веб-додатку залежить від того, які функціональні можливості будуть у продукті. Заповніть бриф і вже найближчим часом з вами зв'яжеться менеджер з індивідуальною пропозицією.

Чому варто замовити розробку Web-додатків від Artjoker

  • проектна команда на чолі з менеджером
  • кроссплатформенний ресурс
  • адаптивна верстка
  • просування програми у мережі
  • гарантійне обслуговування
Чому ми?
16
років досвіду
500
реалізованих проектів
90
фахівців
Історії успіху наших клієнтів

Ми співпрацюємо понад три роки. Хочу подякувати як керівників, так і команду, яка нас супроводжує, за дуже ефективну і дуже якісну роботу. Дякуємо!

Артур Булгаков
Артур Булгаков Керівник проекту, Britishbook
Дивитися відео-відгук

Рівень реакції цієї команди високий, вони спілкуються з клієнтами на щоденній основі. На кожен наш питання ми отримали своєчасну відповідь, і кожен запит був прийнятий до уваги. Це відмінна команда професіоналів, які дійсно знають, що вони роблять.

Анастасія Мирончук
Анастасія Мирончук Project Development Manager, FishOn
Дивитися відео-відгук

Artjoker - це команда професіоналів, починаючи від відділу продажів, закінчуючи розробниками. Спільно ми створили унікальне мобільний додаток, яке необхідно для продажу квитків і проходу на стадіон. Ми успішно запустили додаток під Андроїд і плануємо запускати для iOS.

Олександр Мурадов
Олександр Мурадов Начальник відділу продажу квитків, ФК «Шахтар»
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Максим Садовський
Менеджер по роботі з клієнтами
Максим Садовський