У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
 • Лист або дзвінок від нашого менеджера
 • Оцінку свого проекту
 • Особисту зустріч, за необхідності
 • Конфіденційність гарантовано!
m_sadovskiy
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Харків
Задати питання

Розробка структури сайту

Якщо ви зайшли в цей розділ, значить розумієте, наскільки важлива правильна структура веб сайтів і ви абсолютно праві на цей рахунок! Це ключова складова веб-ресурсу, яка впливає на його якість, зручність для користувачів і індексацію пошуковими системами. За допомогою коректно складеної структури вирішується ряд завдань першорядної важливості. Структура web сайту - це логічна побудова сторінок ресурсу, його архітектура, позиції елементів оформлення і зв'язок між розділами і сторінками всередині сайту. Розробка зовнішньої структури сайту передбачає логічне і звичне для користувача розташування меню, футера, обкладинки, зрозумілі форми для оформлення замовлення і входу на сайт. Внутрішня структура ресурсу - це рубрикація, розподілу контенту за категоріями, розділами, підпорядкування всіх підкатегорій ресурсу загальній логіці. Це як раз той випадок, коли чим звичніше, тим краще. Дотримання певних стандартів значно полегшує життя. Сайт з заплутаною структурою і нетиповими значками буде складний для користувача і він з великою часткою ймовірності не захоче розбиратися з ними і покине сайт. Але це зовсім не привід відмовляти собі в індивідуальних і нестандартних рішеннях - потрібно тільки зрозуміти, як адаптувати їх під середньостатистичного користувача.
Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Максим Садовський

Етапи розробки структури сайту

Створення структури сайту - вкрай важливий аспект, особливо це стосується її налаштування і оптимізації під покладені на ресурс бізнес-завдання. Розробка структури сайту проводиться в кілька етапів:
Спочатку збирається семантичне ядро і проводиться аналіз структури сайту.

Це допомагає виявити, за якими принципами створювати розділи і категорії і є опорою в оптимізації ресурсу під пошукові системи. Фахівці з'ясовують, слідуючи якою логікою згрупувати товари в інтернет магазині: за кольором, за призначенням або за матеріалом, які рубрики додати в блог. Логічне розміщення і зв'язка сторінок на сайті полегшують його використання і, відповідно, покращують юзабіліті ресурсу.

Створення ієрархічної структури, розділів сайту, категорій з оптимальним рівнем вкладеності, проектування дизайну, настройка взаємодії з базами даних для поліпшення якості юзабіліті вашого ресурсу.
Створення URL структури відповідно до наміченої ієрархії і ключових слів.
Налаштування навігації сайту в HTML або CSS, верстка.
Налаштування посилань усередині сайту, оптимізація перелинковки.

Сайт повинен бути зручним, навігація — інтуїтивно зрозумілою. Якщо структура веб сайту складна, і при переході по цільовій сторінці користувач не зміг зорієнтуватися, що робити і куди рухатися далі, швидше за все, він покине сайт.

Наповнення контентом і тестування.

Кожен з цих етапів вимагає окремих фахівців, а ретельний аналіз ресурсу на початкових етапах допомагає заощадити час і зусилля.

Що таке SEO структура сайту і чому вона необхідна

Структура сайту, як ми зазначали вище, безпосередньо пов'язана з сео просуванням.

Мало мати ресурс, щоб отримувати від нього користь, для успішного вирішення бізнес-завдань потрібен постійний цільовий трафік, а значить - високі позиції у видачі. Грамотна seo структура сайту буде гідно оцінена і користувачами, і пошуковими системами, які враховують побудову ресурсу при його індексації.

Правильно налаштовані розділи забезпечать веб-ресурс сайтлінкамі, довірою пошукачем, а поведінкові фактори, які враховуються при ранжируванні сайтів, принесуть тільки користь: замість частих відмов і відходу з сайту, ви отримаєте відмінні показники і топ видачі не змусить себе чекати, надалі - конверсії і лояльну аудиторію.

Замовити розробку структури сайту від Artjoker

За довгі роки роботи фахівці Artjoker встигли отримати солідний досвід успішних проектів в області сео-просування, а завдяки постійному підвищенню кваліфікації, наші розробники в курсі всіх останніх оновлень. Наявність відпрацьованих методик і гнучкість в процесі допоможуть розробки допоможуть створити вашому сайту структуру, яка буде привабливою і зручною для відвідувачів ресурсу і буде врахована пошуковими системами.

Чому обирають нас?

5 причин замовити розробку структури сайту в Artjoker:
 • ‘01Более 500 проектів за 16 років в Україні та за кордоном
 • ‘0290 фахівців - експертів у своїй справі
 • ‘03Ми дотримуємося комплексного підходу до бізнесу
 • ‘04Надаємо регулярні звіти
 • ‘05Нас рекомендують минулі і поточні клієнти
Як почати розробку корпоративного сайту?
 • ‘01Визначити цілі і задачі проекту
 • ‘02Скласти точний портрет свого потенціального клієнту
 • ‘03Виявити своїх конкурентів
 • ‘04Виділити ключові особливості своєї компанії
 • ‘05Обрати розробника корпоративного сайту
Історії успіху наших клієнтів

Ми співпрацюємо понад три роки. Хочу подякувати як керівників, так і команду, яка нас супроводжує, за дуже ефективну і дуже якісну роботу. Дякуємо!

Артур Булгаков
Артур Булгаков Керівник проекту, Britishbook
Дивитися відео-відгук

З комнаніей Артджокер ми співпрацюємо вже 5 років. Вони займаються просуванням наших сайтів, а також займаються контекстною рекламою нашої компанії, наших послуг. Коли ми прийшли в компанію Артджокер, до цього працювали з фрілансером і потрапили в бан Яндекса. Близько 9 місяців кропіткої роботи і на мій день народження сайт був розбанено!

Роман Кирилович
Роман Кирилович CEO, Franch
Дивитися відео-відгук

Спасибі Artjoker за те, що направили нас в правильне русло, коли ми вирішили вийти з офлайна в онлайн. Ми активно почали продавати франшизу, відкривати франчайзингові заклади. Апогеєм нашого співробітництва стало створення Landing Page, від якої я кайфую і яка приносить нам конверсії.

Вадим Бортник
Вадим Бортник CEO, Freshline
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Максим Садовський
Менеджер по роботі з клієнтами
Максим Садовський