У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
  • Лист або дзвінок від нашого менеджера
  • Оцінку свого проекту
  • Особисту зустріч, за необхідності
  • Конфіденційність гарантовано!
m_sadovskiy
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Харків
Задати питання

Ефективні рішення для інтернет-магазину

Завдання будь-якого комерційного проекту - приносити прибуток. Тому, якщо ви задумалися над тим, щоб відкрити власну торгову площадку в інтернеті, принципово важливо докласти всіх зусиль для того, щоб проект став успішним і прибутковим.
Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Максим Садовський

Приклади сайтів, створених Artjoker:

Звернувшись до нас, ви отримуєте:

Комплексний бізнес-аналіз вашого проекту
Складене семантичне ядро для подальшого просування сайту
Інтернет-магазин, що продає
Внутрішню оптимізацію ресурсу

Почніть продавати в мережі за 45 днів

Ви хочете, щоб вкладені в розробку кошти окупилися якомога швидше? Ми не змусимо вас чекати. Системний підхід, Культ дедлайн і чіткий розподіл завдань по командам дозволило нам налагодити виробничий цикл інтернет-магазину, в результаті ви отримуєте готовий до продажу ресурс через 45 днів після старту робіт.

— Виділений менеджер проекту, який курирує весь цикл розробки

— Аналіз ринку, конкурентів і потреб цільової аудиторії

— Опрацьовані прототипи, з фішками і пастками для високої конверсії

— Супровід на старті: команда маркетологів з рішеннями по залученню перших клієнтів

Переваги розробки сайту в Artjoker

‘01
Експертиза 9 років у вирішенні ваших бізнес-завдань
‘02
Готовий ресурс до продажу через 45 днів
‘03
Ваш сайт адаптований для мобільних гаджетів
‘04
30-денна гарантія : Хостинг та технічна підтримка
Історія успішного проекту
Маркетинговий аудит
Щоб створити успішний проект, необхідно сформувати реальну картину ринкової ситуації, в реаліях якої буде функціонувати і розвиватися інтернет-магазин. Для цього ми проводимо маркетинговий аудит, в рамках якого аналізуємо динаміку розвитку ринку, активність конкурентів, цільової аудиторії, а також досліджуємо успішний західний досвід, в результаті чого надаємо детальний звіт та пропонуємо оптимальні рішення використання отриманої інформації. Ми проводимо дослідження динаміки попиту, після чого аналізуємо пропозицію з боку клієнта, зіставляючи і виробляючи оптимальну модель попиту / пропозиції для досягнення максимальної прибутковості клієнта. На підставі отриманих даних ми складаємо семантичне ядро ​​проекту, відповідно до якого будуть написані продають тексти і проведена внутрішня оптимізація сторінок сайту.
Аналіз попиту/пропозиції‘01

Ми проводимо дослідження динаміки попиту, після чого аналізуємо пропозицію з боку клієнта, зіставляючи і виробляючи оптимальну модель попиту / пропозиції для досягнення максимальної прибутковості клієнта. На підставі отриманих даних ми складаємо семантичне ядро ​​проекту, відповідно до якого будуть написані продають тексти і проведена внутрішня оптимізація сторінок сайту.

Планування деталей‘02

Коли реальна картина ринку і споживчих переваг гранично ясна, можна приступати до розробки технічного завдання майбутнього інтернет-магазину, а також проектування його основних сторінок. В результаті ви отримуєте документ, в якому до дрібниць продумана структура і функціонал вашого сайту, а також відповідає всім канонам юзабіліті архітектуру ключових розділів ресурсу. Все це ляже в основу майбутнього інтернет-магазину.

Розробка інтернет-магазину‘03

На всіх етапах, починаючи від промальовування дизайн-макетів і до самого виходу в мережу, ми застосовуємо передові технології в створенні інтернет-магазинів. Спираючись на власний досвід, а також регулярно аналізуючи успішні тенденції сфери, ми знаємо як зробити інтернет-магазин прибутковим для замовника. Також ми проводимо роботи по внутрішній оптимізації проекту, створюючи умови для гарної індексації пошуковими системами. Процес розробки займає 45 календарних днів, в результаті ви отримуєте сайт, готовий виконувати покладені на нього бізнес-завдання - тобто, продавати.

Написання текстів, що продають‘04

Щоб інтернет-магазин приносив прибуток, потрібно приділити належну увагу тексту на сайті. На підставі складеного семантичного ядра, яке було вироблено в результаті аналізу популярних і конверсійних запитів, наші копірайтери пишуть продають тексти

Розробка маркетингового плану‘05

Інтернет-магазин повинен продавати. Але як йому продавати, якщо на нього не приходять люди? Ось чому так важливо забезпечити постійний приплив клієнтів, причому з різних джерел, а не тільки пошукових систем. Наші досвідчені маркетологи розроблять довгостроковий маркетинговий план розкрутки вашого веб-проекту, визначивши максимально ефективні канали комунікації з цільовою аудиторією. Справа за малим - затвердити маркетинговий план і підписати договір на роботу з його реалізації

ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ НАС?
5 причин замовити інтернет-магазин в Artjoker
  • ‘01Плюс три крутих кейса в нашому портфоліо
  • ‘0290 фахівців - експертів у своїй справі
  • ‘03Ми дотримуємося комплексного підходу до бізнесу
  • ‘04Надаємо регулярні звіти
  • ‘05Нас рекомендують минулі і поточні клієнти
Історії успіху наших клієнтів

На даний момент ми закінчили з компанією "Artjoker" розробку сайту. Дуже задоволені: і комунікацією, і швидкістю реакції, і професіоналізмом команди

Дуже файно, що ми знайшли з ними на ранньому етапі спільну мову і відразу приступили до розробки нашого проекту.
Сміливо рекомендую дану компанію. 

Ольга Прудко
Ольга Прудко директор, КП "Щасливе місто"
Дивитися відео-відгук

7 років тому ми шукали команду, яка створить нам якісний сайт зі своїми родзинками. Ми вибрали Artjoker. Хлопці роблять свою роботу якісно, оперативно, а головне - з розумінням того, що хоче клієнт.

Марина Жук
Марина Жук Маркетолог, Інтерне-магазин Avic
Дивитися відео-відгук

Спасибі Artjoker за те, що направили нас в правильне русло, коли ми вирішили вийти з офлайна в онлайн. Ми активно почали продавати франшизу, відкривати франчайзингові заклади. Апогеєм нашого співробітництва стало створення Landing Page, від якої я кайфую і яка приносить нам конверсії.

Вадим Бортник
Вадим Бортник CEO, Freshline
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Максим Садовський
Менеджер по роботі з клієнтами
Максим Садовський