Дякуємо!

Запит на оцінку вартості успішно відправлено.
Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Ви також можете почитати наш блог або скачати білу книгу.

Будьте з нами!

Наталія Бринзаменеджер проектів

У вас є бізнес-завдання?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишіть нам

задати питання
Введіть ваше ім'я
Введіть контакт
Введіть email
Введіть повідомлення
Наталія Бринзаменеджер проектів
до всіх послуг

Розробка структури сайту

Якщо ви зайшли в цей розділ, значить розумієте, наскільки важлива правильна структура веб сайтів і ви абсолютно праві на цей рахунок! Це ключова складова веб-ресурсу, яка впливає на його якість, зручність для користувачів і індексацію пошуковими системами. За допомогою коректно складеної структури вирішується ряд завдань першочергової важливості.

Структура web сайту - це логічна побудова сторінок ресурсу, його архітектура, позиції елементів оформлення і зв'язок між розділами і сторінками всередині сайту. Розробка зовнішньої структури сайту передбачає логічне і звичне для користувача розташування меню, футера, обкладинки, зрозумілі форми для оформлення замовлення і входу на сайт.

Внутрішня структура ресурсу - це рубрикація, розподіл контенту за категоріями, розділами, підпорядкування всіх підкатегорій ресурсу загальній логіці. Це як раз той випадок, коли чим звичніше, тим краще. Дотримання певних стандартів значно полегшує життя. Сайт з заплутаною структурою і нетиповими значками буде складний для користувача і він з великою часткою ймовірності не захоче розбиратися з ними і покине сайт. Але це зовсім не привід відмовляти собі в індивідуальних і нестандартних рішеннях - потрібно тільки зрозуміти, як адаптувати їх під середньостатистичного користувача.

заповнити бриф

Етапи розробки структури сайту

Створення структури сайту - вкрай важливий аспект, особливо це стосується її налаштування і оптимізації під покладені на ресурс бізнес-завдання.

Розробка структури сайту проводиться в кілька етапів:

 • 1 Спочатку збирається семантичне ядро і проводиться аналіз структури сайту. Це допомагає виявити, за якими принципами створювати розділи і категорії і є опорою в оптимізації ресурсу під пошукові системи. Фахівці з'ясовують, слідуючи якою логікою згрупувати товари в інтернет магазині: за кольором, за призначенням або за матеріалом, які рубрики додати в блог. Логічне розміщення і зв'язка сторінок на сайті полегшують його використання і, відповідно, покращують юзабіліті ресурсу.
 • 2 Створення ієрархічної структури, розділів сайту, категорій з оптимальним рівнем вкладеності, проектування дизайну, настройка взаємодії з базами даних для поліпшення якості юзабіліті вашого ресурсу.
 • 3 Створення URL структури відповідно до наміченої ієрархії і ключових слів.
 • 4 Налаштування навігації сайту в HTML або CSS, верстка.
 • 5 Налаштування посилань усередині сайту, оптимізація перелинковки. Сайт повинен бути зручним, навігація — інтуїтивно зрозумілою. Якщо структура веб сайту складна, і при переході по цільовій сторінці користувач не зміг зорієнтуватися, що робити і куди рухатися далі, швидше за все, він покине сайт.
 • 6 Наповнення контентом і тестування. Кожен з цих етапів вимагає окремих фахівців, а ретельний аналіз ресурсу на початкових етапах допомагає заощадити час і зусилля.

Що таке SEO структура сайту і чому вона необхідна

Структура сайту, як ми зазначали вище, безпосередньо пов'язана з сео просуванням. Мало мати ресурс, щоб отримувати від нього користь, для успішного вирішення бізнес-завдань потрібен постійний цільовий трафік, а значить - високі позиції у видачі. Грамотна seo структура сайту буде гідно оцінена і користувачами, і пошуковими системами, які враховують побудову ресурсу при його індексації.

Правильно налаштовані розділи забезпечать веб-ресурс сайтлінкамі, довірою пошукачем, а поведінкові фактори, які враховуються при ранжируванні сайтів, принесуть тільки користь: замість частих відмов і відходу з сайту, ви отримаєте відмінні показники і топ видачі не змусить себе чекати, надалі - конверсії і лояльну аудиторію.

Замовити розробку структури сайту від Artjoker

За довгі роки роботи фахівці Artjoker встигли отримати солідний досвід успішних проектів в області сео-просування, а завдяки постійному підвищенню кваліфікації, наші розробники в курсі всіх останніх оновлень. Наявність відпрацьованих методик і гнучкість в процесі допоможуть розробки допоможуть створити вашому сайту структуру, яка буде привабливою і зручною для відвідувачів ресурсу і буде врахована пошуковими системами.

Замовте розробку свого сайту вже зараз

Наталія Бринза

Менеджер проектів

Чому обирають нас?

5 ПРИЧИН ЗАМОВИТИ РОЗРОБКУ СТРУКТУРИ САЙТУ В ARTJOKER:

+500

более 500 проектів за 11 років в Україні та за кордоном

90

90 фахівців - експертів у своїй справі

ми дотримуємося комплексного підходу до бізнесу

надаємо регулярні звіти

нас рекомендують минулі і поточні клієнти

Як почати розробку корпоративного сайту?

 • 1 Визначити цілі і задачі проекту
 • 2 Скласти точний портрет свого потенціального клієнту
 • 3 Виявити своїх конкурентів
 • 4 Виділити ключові особливості своєї компанії
 • 5 Обрати розробника корпоративного сайту

Цікавитесь питаннями розвитку свого бізнесу в мережі?

У нас ви отримаєте всі відповіді!