Дякуємо!

Запит на оцінку вартості успішно відправлено.
Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Ви також можете почитати наш блог або скачати білу книгу.

Будьте з нами!

Наталія Бринза менеджер проектів

У вас є бізнес-завдання?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишіть нам

задати питання
Введіть ваше ім'я
Введіть контакт
Введіть email
Введіть повідомлення
Наталія Бринза менеджер проектів

про нас

Робимо те, що любимо і вміємо. Допомагаємо клієнтам побудувати результативний бізнес за допомогою інструментів інтернет-маркетингу. Створюємо сайти, інтернет-магазини, мобільні додатки. Просуваємо все перераховане в мережі. Культивуємо якість, сервіс і дедлайн.
Перетворюємо ваші ідеї у відмінні результати.

 • 10

  років досвіду

 • 500

  Реализованих
  проектів

 • 70

  специалістів

ключові особи
 • Наталія Бринза Наталія Бринза Керівник mobile-відділу
 • Олександр Прокопьєв Олександр Прокопьєв Технічний директор
 • Катерина Девяткіна Катерина Девяткіна Директор з розвитку
 • Роман Катеринчик Роман Катеринчик CEO
 • Олена Халявка Олена Халявка Директор з розвитку клієнтського
місія artjoker

Компанія Artjoker спеціалізується в області надання комплексних інтернет-послуг. Наші клієнти цінують свій час і розуміють, що інвестиції в інтернет сьогодні сприяють процвітанню їх бізнесу завтра.

Пріоритетним для нас є індивідуальний підхід до розвитку бізнесу клієнтів та орієнтування на результат, а також побудова довгострокових відносин. Ми - інтелектуальна команда, в якій цінуються взаємоповага, відкритість і прагнення до розвитку.

наші цінності
 • Виконуй першокласні проекти

  Виконуй першокласні проекти

  Завжди прагни виконати поставлене завдання на найвищому рівні. Труднощі тільки підстьогують азарт і бажання зробити проект краще, ніж попередні. Роби тільки якісний продукт. Пропонуй тільки професійні рішення.

 • Підтримуй своїх колег

  Підтримуй своїх колег

  Команда - це сутність Artjoker. Сприяй зміцненню довірчої атмосфери, підтримуй дружні взаємини і щире спілкування в колективі. Прагни до врегулювання розбіжностей і вирішуй всі конфлікти конструктивним шляхом. Вибудовуй довгострокові взаємини не тільки з клієнтами, але й всередині колективу.

 • Винаходь, генеруй, пропонуй

  Винаходь, генеруй, пропонуй

  Створюй видатні проекти, що викликають почуття «WOW!». Генеруй ідеї, думай нестандартно. В рамках складних завдань шукай оригінальний і сміливий підхід до вирішення і пам'ятай, що простота - запорука досконалості.

 • Стрибай вище голови

  Стрибай вище голови

  Щоб досягти найвищої якості, став високу планку і роби все, щоб взяти її. Для цього підходь до роботи з усією відповідальністю і уважністю до дрібниць, це і визначає рівень професіоналізму.

 • Зростай, ризикуй, розвивайся

  Зростай, ризикуй, розвивайся

  Розвивайся як особистість, як професіонал, відкривай щось нове і невидане в собі і в навколишньому світі - ці якості високо цінуються. Ніколи не стій на місці - завжди прагни до нових відкриттів та ідей. І не бійся ризикувати!

 • Міркуй в перспективі. Виконуй наперед

  Міркуй в перспективі. Виконуй наперед

  Світ не стоїть на місці, тому йди в ногу з часом і тими технологіями та розробками, які актуальні. Наперед відчувай тенденції сфери діяльності, щоб вміти видавати той продукт, який максимально відповідає специфіці сучасності. У технологічному бізнесі потрібно тримати ніс за вітром і дивитися в майбутнє.

 • Будь чесним і відкритим

  Будь чесним і відкритим

  Щоб розвиватися і рухатися у потрібному напрямку, в першу чергу, необхідно бути чесним із самим собою. Будь відкритим до людей, ідей, рішень та думок.

Проекти, які ми підтримуємо
Активності та ініціативи Великого мозку

Не боїмося зпалити теми, тому проводимо щоквартальні семінари для усіх небайдужих до світу інтернет-маркетингу. Ділимося досвідом. Навчаємо ринок. Підтримуємо нові ідеї і новаторів та раді новим однодумцям. Приєднуйтесь!

Цікавитесь питаннями розвитку свого бізнесу в мережі?

У нас ви отримаєте всі відповіді!