Дякуємо!

Запит на оцінку вартості успішно відправлено.
Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Ви також можете почитати наш блог або скачати білу книгу.

Будьте з нами!

Наталія Бринзаменеджер проектів

У вас є бізнес-завдання?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишіть нам

задати питання
Введіть ваше ім'я
Введіть контакт
Введіть email
Введіть повідомлення
Наталія Бринзаменеджер проектів
до всіх послуг

Створення корпоративного сайту

У зв'язку з масовим виходом споживачів в інтернет, мати власне представництво в мережі стало обов'язковим пунктом у списку «must have» для представників бізнесу. Раз вже ви зайшли на цю сторінку, то напевно замислились над тим, щоб розширити свій бізнес за межами офлайну. І це вірне рішення!

Звернувшись до нас, ви отримаєте:

 • Створення корпоративного сайту

 • Системний підхід
  до розробки

 • Фокус на зростанні
  вашого бізнесу в мережі

 • Виділену команду
  з 5 осіб під проект

заповнити бриф

Приклади корпоративних сайтів, створених Artjoker:

Виведемо ваш бізнес у мережу за 30 днів!

Відпрацьована система розробки корпоративного сайту дозволяє нам дотримуватися балансу якості і швидкості. За 9 років ми створили понад 400 веб-проектів, і створення сайту від нашої команди дозволить вашому бізнесу за 30 днів вийти в інтернет та почати заробляти там гроші.


Персональний менеджер проекту,

контролюючий процес від А до Я


Аналіз ринку, конкурентів

і потреб цільової аудиторії


Детально продумана структура,

з іміджевими елементами, що дійсно продають


Команда маркетологів

для подальшого просування вашого сайту в мережі

Розробка корпоративного сайту включає ряд етапів:

Створення корпоративного сайту починається зі знайомства з замовником та його бізнесом. Відповідальний менеджер проводить ряд зустрічей з клієнтом, виявляючи ключові особливості бізнесу, специфіки ринку, аспектів діяльності компанії, а також чітко прописуючи портрет цільової аудиторії. Адже створення сайту для організації вимагає глибокого занурення у бізнес клієнта, з метою вирішення покладених на проект завдань.
Наступний крок — складання технічного завдання для майбутнього сайту. Наші фахівці формують документ, згідно з яким буде проходити подальший процес розробки. Коли ТЗ затверджено обома сторонами, ми приступаємо до наймасштабнішого та важливого етапу — безпосередньо розробки сайту.
Створення корпоративних сайтів складається з декількох етапів та вцілому займає від 30 днів. В першу чергу, фахівець з юзабіліті розробляє архітектуру сторінок веб-проекту, після чого креативна команда продумує «фішки» і деталі, за допомогою яких можна домогтися унікальності сайту, підкресливши особливості компанії, її дух та характер. Далі все придумане відображається на дизайн-макеті майбутнього сайту, а після — все намальоване переноситься у веб, за допомогою верстки та програмування.
Коли сайт наповнений і пройшов перевірку на якість, ми розміщуємо його на домені клієнта, налаштовуємо хостинг та навчаємо замовника працювати з ресурсом. Завдяки тому, що ми використовуємо в розробці систему управління сайтом MODX (адмінка сайту), то процес взаємодії для клієнта зі своїм ресурсом зрозумілий і надзвичайно простий. Розробка корпоративних сайтів — це лише вершина айсберга, логічним продовженням якої стане просування сайту в інтернеті.

Дізнайтеся процес розробки

вашого сайту впротовж 4 хвилин

За 9 років ми виробили власний підхід до розробки веб-проектів, оптимізувавши процес на кожному етапі. Виділена команда, розподілені зони відповідальності, контроль якості, культ дедлайну та чіткий фокус на результат для клієнта. Подивіться відео, і дізнайтеся протягом 4 хвилин про наш підхід до створення вашого сайту.

Основні етапи розробки
Етап
1
Знайомство з вашим бізнесом
 
Етап
2
Формування рішення: технічне завдання + прототипи
 
Етап
3
Візуалізація: створення дизайну інтернет-магазину
 
Етап
4
Верстка сайту + мобільне відображення
Етап
5
Розробка функціоналу: програмування
 
Етап
6
Контроль якості: тестування
 
Етап
7
Розміщення на хостингу і вихід у світ
Переваги розробки сайту в Artjoker
Експертиза 9 років
у вирішенні ваших бізнес-завдань
Готовий сайт
упродовж 30 днів
Ваш сайт адаптований
для мобільних гаджетів
30-денна гарантія
: хостинг і техпідтримка
Складові успішного корпоративного сайту:
 • 1 Эффективний інтерфейс

  Дизайн корпоративних сайтів повинен бути не тільки привабливим і відображати особливості компанії, також він повинен бути зручним для відвідувачів. Гармонійний інтерфейс на сайтах дозволяє досягти високої ефективності веб-проекту, роблячи його не просто черговою сторінкою у всесвітній павутині, а й майданчиком, що задовольняє покладені на нього бізнес-цілі.

 • 2 Стабильність і надійність

  Ефективність сайту безпосередньо залежить від того, наскільки безперебійна його робота. Переважна більшість користувачів, побачивши замість потрібної веб-сторінки повідомлення про помилку, просто підуть до інших компаній, сайти яких функціонують стабільно. Ми в Artjoker можемо надати вашому веб-проекту повний комплекс послуг, включаючи якісний хостинг, надійну CMS, і своєчасну технічну підтримку.

 • 3 Відповідність потребам ЦА

  З якою метою користувачі будуть заходити на ваш сайт? - У пошуках задоволення своїх потреб! Тому, важливо подбати про те, щоб кожен відвідувач отримав відповіді на всі питання, знайшов потрібну йому інформацію, відправив запит тощо.

 • 4 Регулярне оновлення контенту

  Сайт — це обличчя вашого бізнесу в очах інтернет-користувачів, тому про нього слід дбати, своєчасно оновлюючи інформацію та публікуючи свіжі матеріали. Це можуть бути оновлення розділів каталогу, портфоліо, ведення блогу, а також розміщення новин або інформування про анонси і акцій вашої компанії. Важливо, щоб сайт регулярно оновлювався, і не виглядав «мертвою зоною» на просторах інтернету.

 • 5 Активність та просування

  Після запуску проекту в мережу, важливо продумати подальшу маркетингову активність, завдяки якій ви будете залучати цільову аудиторію на сайт. До активностей в інтернеті належать і просування в пошукових системах (SEO), і контекстна реклама, і e-mail маркетинг, і управління репутацією в мережі, і SMM (маркетинг в соціальних мережах).

Замовте розробку свого сайту вже зараз!

Наталія Бринза

Менеджер проектів

Чому обирають нас?

5 ПРИЧИН ЗАМОВИТИ РОЗРОБКУ САЙТУ В ARTJOKER:

+400

понад 400 проектів за 10 років в Україні та за кордоном

70

70 фахівців - експертів у своїй справі

ми дотримуємося комплексного підходу до бізнесу

надаємо регулярні звіти

нас рекомендуютьминулі і поточні клієнти

Цікавитесь питаннями розвитку свого бізнесу в мережі?

У нас ви отримаєте всі відповіді!