Опишіть ваш проект
Наші фахівці зв'яжуться з вами найближчим часом
Отправив запрос вы получаете:
 • Письмо или звонок от нашего менеджера
 • Оценку своего проекта
 • Личную встречу, при необходимости
 • Конфиденциальность гарантирована!
Ваш менеджер
Маргарита Кулешова
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Мобільний
Задати питання

Створення корпоративного сайту

У зв'язку з масовим виходом споживачів в інтернет, мати власне представництво в мережі стало обов'язковим пунктом у списку «must have» для представників бізнесу. Раз вже ви зайшли на цю сторінку, то напевно замислились над тим, щоб розширити свій бізнес за межами офлайну. І це вірне рішення!
Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Павло Рутковський

Звернувшись до нас, ви отримаєте:

Створення корпоративного сайту
Системний підхід до розробки
Фокус на зростанні вашого бізнесу в мережі
Виділену команду з 5 осіб під проект

Приклади корпоративних сайтів, створених Artjoker:

Виведемо ваш бізнес у мережу за 30 днів!

Відпрацьована система розробки корпоративного сайту дозволяє нам дотримуватися балансу якості і швидкості. За 9 років ми створили понад 400 веб-проектів, і створення сайту від нашої команди дозволить вашому бізнесу за 30 днів вийти в інтернет та почати заробляти там гроші.
 1. Персональний менеджер проекту, контролюючий процес від А до Я
 2. Аналіз ринку, конкурентів і потреб цільової аудиторії
 3. Детально продумана структура, з іміджевими елементами, що дійсно продають
 4. Команда маркетологів для подальшого просування вашого сайту в мережі

Розробка корпоративного сайту включає ряд етапів:

Аналіз‘01

Створення корпоративного сайту починається зі знайомства з замовником та його бізнесом. Відповідальний менеджер проводить ряд зустрічей з клієнтом, виявляючи ключові особливості бізнесу, специфіки ринку, аспектів діяльності компанії, а також чітко прописуючи портрет цільової аудиторії. Адже створення сайту для організації вимагає глибокого занурення у бізнес клієнта, з метою вирішення покладених на проект завдань.

Рішення‘02

Наступний крок — складання технічного завдання для майбутнього сайту. Наші фахівці формують документ, згідно з яким буде проходити подальший процес розробки. Коли ТЗ затверджено обома сторонами, ми приступаємо до наймасштабнішого та важливого етапу — безпосередньо розробки сайту.

Впровадження‘03

Створення корпоративних сайтів складається з декількох етапів та вцілому займає від 30 днів. В першу чергу, фахівець з юзабіліті розробляє архітектуру сторінок веб-проекту, після чого креативна команда продумує «фішки» і деталі, за допомогою яких можна домогтися унікальності сайту, підкресливши особливості компанії, її дух та характер. Далі все придумане відображається на дизайн-макеті майбутнього сайту, а після — все намальоване переноситься у веб, за допомогою верстки та програмування.

Запуск‘04

Коли сайт наповнений і пройшов перевірку на якість, ми розміщуємо його на домені клієнта, налаштовуємо хостинг та навчаємо замовника працювати з ресурсом. Завдяки тому, що ми використовуємо в розробці систему управління сайтом MODX (адмінка сайту), то процес взаємодії для клієнта зі своїм ресурсом зрозумілий і надзвичайно простий. Розробка корпоративних сайтів — це лише вершина айсберга, логічним продовженням якої стане просування сайту в інтернеті.

Основні етапи розробки
‘01
Знайомство з вашим бізнесом
‘02
Формування рішення: технічне завдання + прототипи
‘03
Візуалізація: створення дизайну інтернет-магазину
‘04
Верстка сайту + мобільне відображення
‘05
Розробка функціоналу: програмування
‘06
Контроль якості: тестування
‘07
Розміщення на хостингу і вихід у світ
Переваги розробки сайту в Artjoker
  • Експертиза 9 років у вирішенні ваших бізнес-завдань
  • Готовий сайт упродовж 30 днів
  • Ваш сайт адаптований для мобільних гаджетів
  • 30-денна гарантія: хостинг і техпідтримка

Складові успішного корпоративного сайту:

‘01
Ефективний інтерфейс

Дизайн корпоративних сайтів повинен бути не тільки привабливим і відображати особливості компанії, також він повинен бути зручним для відвідувачів. Гармонійний інтерфейс на сайтах дозволяє досягти високої ефективності веб-проекту, роблячи його не просто черговою сторінкою у всесвітній павутині, а й майданчиком, що задовольняє покладені на нього бізнес-цілі.

‘02
Стабильність і надійність

Ефективність сайту безпосередньо залежить від того, наскільки безперебійна його робота. Переважна більшість користувачів, побачивши замість потрібної веб-сторінки повідомлення про помилку, просто підуть до інших компаній, сайти яких функціонують стабільно. Ми в Artjoker можемо надати вашому веб-проекту повний комплекс послуг, включаючи якісний хостинг, надійну CMS, і своєчасну технічну підтримку.

‘03
Відповідність потребам ЦА

З якою метою користувачі будуть заходити на ваш сайт? - У пошуках задоволення своїх потреб! Тому, важливо подбати про те, щоб кожен відвідувач отримав відповіді на всі питання, знайшов потрібну йому інформацію, відправив запит тощо.

‘04
Регулярне оновлення контенту

Сайт — це обличчя вашого бізнесу в очах інтернет-користувачів, тому про нього слід дбати, своєчасно оновлюючи інформацію та публікуючи свіжі матеріали. Це можуть бути оновлення розділів каталогу, портфоліо, ведення блогу, а також розміщення новин або інформування про анонси і акцій вашої компанії. Важливо, щоб сайт регулярно оновлювався, і не виглядав «мертвою зоною» на просторах інтернету.

‘05
Активність та просування

Після запуску проекту в мережу, важливо продумати подальшу маркетингову активність, завдяки якій ви будете залучати цільову аудиторію на сайт. До активностей в інтернеті належать і просування в пошукових системах (SEO), і контекстна реклама, і e-mail маркетинг, і управління репутацією в мережі, і SMM (маркетинг в соціальних мережах).

Чому обирають нас?


5 причин замовити розробку сайту в Artjoker:
 • ‘01Понад 500 проектів за 13 років в Україні та за кордоном
 • ‘0290 фахівців - експертів у своїй справі
 • ‘03Ми дотримуємося комплексного підходу до бізнесу
 • ‘04Надаємо регулярні звіти
 • ‘05Нас рекомендуютьминулі і поточні клієнти
Історії успіху наших клієнтів

Ми хотіли нестандартний сайт з безліччю інтерактивних речей. У підсумку нам створили класний сайт, класний дизайн. Я всім рекомендую компанію Artjoker як помічника в реалізації ваших ідей в бізнесі.

Сергій Сурганов
Сергій Сурганов Керівник, RECRU.IT
Дивитися відео-відгук

7 років тому ми шукали команду, яка створить нам якісний сайт зі своїми родзинками. Ми вибрали Artjoker. Хлопці роблять свою роботу якісно, оперативно, а головне - з розумінням того, що хоче клієнт.

Марина Жук
Марина Жук Маркетолог, Інтерне-магазин Avic
Дивитися відео-відгук

У компанію звернулися за ідеєю створити міське незалежне ЗМІ. В результаті співпраці була продумана детальна концепція проекту - від назви до позиціонування. Був розроблений сайт з урахуванням ключових трендів дизайну. Спасибі команді Artjoker за допомогу!

Катерина Дробот
Катерина Дробот Головна редакторка, Інтернет-газета Харкова URBO
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Павло Рутковський
Менеджер по роботі з клієнтами
Павло Рутковський