Опишіть ваш проект
Наші фахівці зв'яжуться з вами найближчим часом
Отправив запрос вы получаете:
 • Письмо или звонок от нашего менеджера
 • Оценку своего проекта
 • Личную встречу, при необходимости
 • Конфиденциальность гарантирована!
Ваш менеджер
Маргарита Кулешова
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Мобільний
Задати питання

Просування додатків в ТОП Google Play

Після того, як ви запустили свій додаток на сервісі Google Market, відразу виникає питання, як просунути додаток в Google play. Існує ряд способів розкрутки та популяризації додатків в мережі, які фахівці Артджокер активно застосовують у своїй роботі.
Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Максим Садовський

Етапи просування в Google Play

Просування додатків в Google play — складний багатоетапний процес, який тим не менш, можна виділити в єдиний алгоритм.
Втім, багато експертів-маркетологів роблять з нього ціле гіллясте древо з безліччю додаткових і перехідних етапів. Але, щоб спростити для користувача саме розуміння даного процесу, найкраще дати невеликий, проте ємний список варіантів роботи по просуванню:
Оптимізація ‘01

Стартова оптимізація передбачає установку Google Analytics, інтегровану з App Store і Google Play. В рамках пошукової оптимізації на маркетах ми опрацьовуємо назву, оптимізуємо логотип програми та його коротку назву при пошуку, а також робимо дизайн скріншотів програми. В рамках внутрішньої оптимізації пишуться відгуки (до 5 штук), здійснюється накрутка рейтингів (до 5 позначок).

Оптимальний варіант ‘02

Оптимальний варіант включає в себе стартову установку Google Analytics і забезпечення зв'язку з App Store і Google Play. Ми налаштовуємо додаткову функціональність в системі аналітики (цілі, аналіз екрану, демографія і т. Д.), А також здійснюємо пошукову і внутрішню оптимізацію (до стандартного набору ще створюється і розміщується відеореліз). Ми регулярно відстежуємо процес і вносимо всі необхідні коректування (можливість ділитися контентом в соціальних мережах, взаємодія з сайтом, підключення контекстної реклами), щоб ви бачили результати. Паралельно ведеться постійна робота з відгуками і рейтингом для формування позитивного іміджу програми.

Результат‘03

Максимальний результат — проведення всіх робіт в рамках оптимального варіанту + формування SERM додатку, розміщення оглядів на майданчиках для скачування додатків крім App Store і Play Market.

Способи розкрутки додатків

Існує безліч різних способів, що дозволяють здійснювати просування додатків в Google play market.
Однак, хотілося б описати вам певний список найбільш актуальних способів просування, пропонованих компанією Artjoker, які вже зарекомендували себе як одні з кращих в силу свого довгого і безвідмовного застосування.
‘01

SEO – це один з ключових способів просування, як для платформи Google Play, так і для компанії Artjoker. Наприклад, релевантність ключових слів для Google Play куди вище, ніж в AppStore. Наприклад, вони можуть бути віднесені до таких тем як: назва програми, ім'я розробника, опису та коментарів. Це дозволяє розширити роботу з SEO куди краще і зробити її більш ефективною.

‘02

Можлива також і розкрутка додатків за допомогою відео, що дозволяє за допомогою певного вірусного ролика розширити діапазон впливу вашого продукту на публіку в рази.

‘03

Медійна реклама є одним з найбільш потужних важелів впливу на користувачів, готових завантажувати вашу програму. Завдяки можливості розміщувати подібний тип реклами різними способами, наприклад, за допомогою пуш-повідомлень, у вигляді реклами в інтернеті і інших мобільних додатках, увага до неї з боку користувача може бути постійною, тим самим, схиляючи його до придбання того чи іншого додатка.

‘04

Ефективним способом просування можна назвати ще й E-Mail маркетинг. А саме, розсилання рекламних пропозицій, пропонуючи користувачам підписку, контент і сам додаток.

Успішні кейси:

Замовити просування в Google play market від Artjoker

Вже як 13 років компанія Artjoker працює на українському ринку надання послуг маркетингу, розробки та просування сайтів, мобільних додатків. За цей час фірма встигла набратися істотного досвіду в подібній сфері. Також, ми істотно допоможемо вам в питанні, як просунути додаток в google play. Ми є компанією, яка володіє:

 • — Відповідальною командою професіоналів;
 • — Солідним досвідом роботи;
 • — Демократичною ціновою політикою;
 • — Можливістю надати замовнику безліч технологій досягнення поставленої мети;
 • — Новими технологіями в сфері маркетингу, SEO та розробки;

Чому обирають нас?


5 причин замовити просування мобільного додатка в Artjoker:
 • ‘01Более 500 проектів за 13 років в Україні та за кордоном
 • ‘0290 фахівців - експертів у своїй справі
 • ‘03Ми дотримуємося комплексного підходу до бізнесу
 • ‘04Надаємо регулярні звіти
 • ‘05Нас рекомендують минулі і поточні клієнти
ТОП-10 кращих кейсів компанії
Наші гарантії:
‘01
Досвід в сфері веб-розробки понад 13 років
‘02
Ефективні технічні рішення
‘03
Виділена команда під проект з 3 фахівців: менеджер, дизайнер, розробник
‘04
Штатні фахівці з просування
Історії успіху наших клієнтів

Звертаючись до компанії, я не очікував, що від створення сайту може так змінитися бізнес. Вже після першого місяця просування до мене прийшов клієнт і окупив повністю розробку сайту. Щиро рекомендую компанію Artjoker!

Сергій Єфремов
Сергій Єфремов Керівник, Тренінг-центр Лідер
Дивитися відео-відгук

Artjoker - це команда професіоналів, починаючи від відділу продажів, закінчуючи розробниками. Спільно ми створили унікальне мобільний додаток, яке необхідно для продажу квитків і проходу на стадіон. Ми успішно запустили додаток під Андроїд і плануємо запускати для iOS.

Олександр Мурадов
Олександр Мурадов Начальник відділу продажу квитків, ФК «Шахтар»
Дивитися відео-відгук

За час нашої співпраці з Artjoker компанія "Модерн-XXI" фактично стала монополістом українського ринку дерев'яних рам і нестандартних віконних конструкцій. Спільними зусиллями ми з компанією Artjoker досягли намічених цілей і продовжуємо рухатися далі ефективно завойовуючи нові ринки.

Тетяна Думанська
Тетяна Думанська маркетолог, Модерн-XXI
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Максим Садовський
Менеджер по роботі з клієнтами
Максим Садовський