У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Отправив запрос вы получаете:
 • Письмо или звонок от нашего менеджера
 • Оценку своего проекта
 • Личную встречу, при необходимости
 • Конфиденциальность гарантирована!
Ваш менеджер
Маргарита Кулешова
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Мобільний
Задати питання

Просування мобільного додатка в ТОП AppStore

Для будь-якого розробника одним з ключових етапів у розвитку власної мобільної пропозиції є виведення його в топ на таких ресурсах, як AppStore або Google Play. Команда фахівців Artjoker допоможе вам розібратися і поліпшити видимість вашої програми, доклавши максимум зусиль на етапах просування додатка в ТОП AppStore.
Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Максим Садовський

Які додатки ми просуваємо:

‘01
Нативні
розробляються спеціально під конкретну платформу iOS, Android
‘02
Гібридні
кросплатформені додатки і ті, які підтримують можливість використання ПЗ телефону
‘03
Веб-додатки, або додатки на html5
це сайти, оптимізовані під смартфон

Способи просування

Способів просування додатків в AppStore існує безліч, проте в даному блоці хотілося б продемонструвати, як просувати додаток у appstore за моделлю компанії Artjoker.
SEO-копірайтінг‘01

Вельми популярним способом просувати додатки в AppStore є SEO копірайтинг. Вся справа в тому, що мало хто на подібних ресурсах буде шукати додаток за його безпосередньому назвою, він скоріше буде спиратися на будь-які асоціації або схожі теми. Саме тому дуже важливо вибирати для опису програми або ж його назви, найбільш поширені і відомі вирази і словоформи.

E-Mail маркетінг‘02

Вкрай ефективним способом просування можна назвати ще й E-Mail маркетинг. А саме, розсилання рекламних пропозицій, пропонуючи користувачам підписку, контент і сам додаток.

SERM послуги‘03

Ми також надаємо SERM послуги. А саме, витісняємо негативні коментарі на таких великих ресурсах як соціальні мережі, форуми і блоги, більш позитивними або нейтральними відгуками, тим самим підвищуючи вашу репутацію.

SMM маркетінг‘04

Однією з найбільш поширених послуг від Artjoker є SMM маркетинг. Ми створюємо і курируємо групи в соціальних мережах, присвячені вашому проекту, що допомагає ознайомити більше людей з вашим додатком. Також, ми розміщуємо різні види реклами в соціальних мережах і на форумах, популяризуючи продукт.

Етапи просування додатків в Appstore

Процес просування додатку в app store, будь то гра або будь-якої корисний в повсякденному житті органайзер, можна розділити на кілька основних етапів.
Дуже багато маркетологів малюють цілі схеми по виділенню певних додаткових ступенів, виділяючи складні нюанси, підтеми і особливості, проте при простому розгляді даної теми цього робити не слід, так як подібні операції лише ускладнять розуміння всього процесу. Насправді, можна виділити п'ять ключових етапів роботи з додатком:
Предрелізна розробка і підготовка до запуску ‘01

включає установку і настройку аналітики, підготовку до ASO (App Store Optimization), створення landing page і розробка промо-ролика;

Реліз ‘02

публікація новин про програму, проведення конкурсів, запуск рекламних акцій, забезпечення підтримки лідерів думок і встановлення партнерств;

Просування і виведення в топ‘03

ASO (підготовка семантичного ядра (ключові слова), написання текстів і їх розміщення), збільшення мотивованих завантажень, впровадження реклами в Google, Facebook, Instagram, Youtube, робота з відгуками і публікація оглядів на гру.

Етап предрелізної розробки і самої презентації є найбільш важливими на початковому етапі. По-перше, необхідно довести додаток, якою б не була його тематика, до ідеального стану.
Якщо ж ви докладаєте максимум зусиль при створенні сервісу, то це вже означає 40% успішно виконаної роботи. У період предрелізної підготовки і починається ключовий момент просування, про який мова піде в подальшому.

Успішні кейси Artjoker

На сьогоднішній день наша компанія вже встигла попрацювати з безліччю мобільних додатків, успішно виводячи їх в топ AppStore і Google Play. Найбільш успішними проектами можна вважати:

 • Додаток від Приватбанку;
 • Додатки для сайту Харківської міської ради;
 • Додаток VPN True;
 • Додаток для торгового центру «Французький Бульвар».

Чому варто замовити просування в appstore від Artjoker?

Наша компанія вже більше 13 років працює на ринку України. За цей час ми змогли зарекомендувати себе, як відповідальну, працездатну команду професіоналів, готову працювати з проектами будь-якої складності. Вибираючи Artjoker, ви автоматично отримуєте:
  1. Допомога справжніх професіоналів в тому, як просунути додаток в appstore;
  2. Можливість вирішувати питання на високому технологічному рівні;
  3. Широкий вибір рішень при виконанні замовлення;
  4. Швидку і якісну роботу;
  5. Відсутність проблем в майбутньому.

Чому обирають нас?


5 причин замовити просування мобільного додатка у Artjoker:
 • ‘01Более 500 проектів за 13 років в Україні та за кордоном
 • ‘0290 фахівців - експертів у своїй справі
 • ‘03Ми дотримуємося комплексного підходу до бізнесу
 • ‘04Надаємо регулярні звіти
 • ‘05Нас рекомендують минулі і поточні клієнти
ТОП-10 кращих кейсів компанії
Наші гарантії:
‘01
Досвід в сфері веб-розробки понад 13 років
‘02
Ефективні технічні рішення
‘03
Виділена команда під проект з 3 фахівців: менеджер, дизайнер, розробник
‘04
Штатні фахівці з просування
Історії успіху наших клієнтів

За час нашої співпраці з Artjoker компанія "Модерн-XXI" фактично стала монополістом українського ринку дерев'яних рам і нестандартних віконних конструкцій. Спільними зусиллями ми з компанією Artjoker досягли намічених цілей і продовжуємо рухатися далі ефективно завойовуючи нові ринки.

Тетяна Думанська
Тетяна Думанська маркетолог, Модерн-XXI
Дивитися відео-відгук

Хлопці попрацювали дуже якісно, оперативно. Ми отримали адаптивний, з сучасним дизайном сайт. Сайт став головним інструментом в роботі нашої компанії. Всім тим, хто хоче мати просунутий і якісний сайт, який буде приносити дохід, звертайтеся в компанію Artjoker!

Анна Нестеренко
Анна Нестеренко менеджер, G'Line
Дивитися відео-відгук

7 років тому ми шукали команду, яка створить нам якісний сайт зі своїми родзинками. Ми вибрали Artjoker. Хлопці роблять свою роботу якісно, оперативно, а головне - з розумінням того, що хоче клієнт.

Марина Жук
Марина Жук Маркетолог, Інтерне-магазин Avic
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Максим Садовський
Менеджер по роботі з клієнтами
Максим Садовський