Дякуємо!

Запит на оцінку вартості успішно відправлено.
Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Ви також можете почитати наш блог або скачати білу книгу.

Будьте з нами!

Наталія Бринзаменеджер проектів

У вас є бізнес-завдання?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишіть нам

задати питання
Введіть ваше ім'я
Введіть контакт
Введіть email
Введіть повідомлення
Наталія Бринзаменеджер проектів
до всіх послуг

Просування мобільного додатка в ТОП APPSTORE

Для будь-якого розробника одним з ключових етапів у розвитку власної мобільної пропозиції є виведення його в топ на таких ресурсах, як AppStore або Google Play. Команда фахівців Artjoker допоможе вам розібратися і поліпшити видимість вашої програми, доклавши максимум зусиль на етапах просування додатка в ТОП AppStore.

Які додатки ми просуваємо:

 • Нативні - розробляються спеціально під конкретну платформу iOS, Android

 • Гібридні- кросплатформені додатки і ті, які підтримують можливість використання ПЗ телефону

 • Веб-додатки, або додатки на html5 - це сайти, оптимізовані під смартфон

заповнити бриф

Способи просування

Способів просування додатків в AppStore існує безліч, проте в даному блоці хотілося б продемонструвати, як просувати додаток у appstore за моделлю компанії Artjoker.

Вельми популярним способом просувати додатки в AppStore є SEO копірайтинг. Вся справа в тому, що мало хто на подібних ресурсах буде шукати додаток за його безпосередньому назвою, він скоріше буде спиратися на будь-які асоціації або схожі теми. Саме тому дуже важливо вибирати для опису програми або ж його назви, найбільш поширені і відомі вирази і словоформи.
Вкрай ефективним способом просування можна назвати ще й E-Mail маркетинг. А саме, розсилання рекламних пропозицій, пропонуючи користувачам підписку, контент і сам додаток.
Ми також надаємо SERM послуги. А саме, витісняємо негативні коментарі на таких великих ресурсах як соціальні мережі, форуми і блоги, більш позитивними або нейтральними відгуками, тим самим підвищуючи вашу репутацію.
Однією з найбільш поширених послуг від Artjoker є SMM маркетинг. Ми створюємо і курируємо групи в соціальних мережах, присвячені вашому проекту, що допомагає ознайомити більше людей з вашим додатком. Також, ми розміщуємо різні види реклами в соціальних мережах і на форумах, популяризуючи продукт.

Етапи просування додатків в appstore

Процес просування додатку в app store, будь то гра або будь-якої корисний в повсякденному житті органайзер, можна розділити на кілька основних етапів. Дуже багато маркетологів малюють цілі схеми по виділенню певних додаткових ступенів, виділяючи складні нюанси, підтеми і особливості, проте при простому розгляді даної теми цього робити не слід, так як подібні операції лише ускладнять розуміння всього процесу. Насправді, можна виділити п'ять ключових етапів роботи з додатком:


Предрелізна розробка і підготовка до запуску

включає установку і настройку аналітики, підготовку до ASO (App Store Optimization), створення landing page і розробка промо-ролика;


Реліз

публікація новин про програму, проведення конкурсів, запуск рекламних акцій, забезпечення підтримки лідерів думок і встановлення партнерств;


Просування і виведення в топ

ASO (підготовка семантичного ядра (ключові слова), написання текстів і їх розміщення), збільшення мотивованих завантажень, впровадження реклами в Google, Facebook, Instagram, Youtube, робота з відгуками і публікація оглядів на гру;

Етап предрелізної розробки і самої презентації є найбільш важливими на початковому етапі. По-перше, необхідно довести додаток, якою б не була його тематика, до ідеального стану. Якщо ви не старанно працюєте над наданням вашій грі або чого б то не було належного вигляду, сучасного і цікавого дизайну, якісного і цікавого контенту, то можете забути про всі наступні етапи. Якщо ж ви докладаєте максимум зусиль при створенні сервісу, то це вже означає 40% успішно виконаної роботи. У період предрелізної підготовки і починається ключовий момент просування, про який мова піде в подальшому.

Успішні кейси Artjoker

На сьогоднішній день наша компанія вже встигла попрацювати з безліччю мобільних додатків, успішно виводячи їх в топ AppStore і Google Play. Найбільш успішними проектами можна вважати:

 • 1 Додаток від Приватбанку;
 • 2 Додатки для сайту Харківської міської ради;
 • 3 Додаток VPN True;
 • 4 Додаток для торгового центру «Французький Бульвар».

Чому варто замовити просування в appstore від Artjoker?

Наша компанія вже більше 10 років працює на ринку України. За цей час ми змогли зарекомендувати себе, як відповідальну, працездатну команду професіоналів, готову працювати з проектами будь-якої складності. Вибираючи Artjoker, ви автоматично отримуєте:

 • Допомога справжніх професіоналів в тому, як просунути додаток в appstore;
 • Можливість вирішувати питання на високому технологічному рівні;
 • Широкий вибір рішень при виконанні замовлення;
 • Швидку і якісну роботу;
 • Відсутність проблем в майбутньому.
Замовте просування вашого додатка!

Наталія Бринза

Менеджер проектів

Чому обирають нас?

5 ПРИЧИН ЗАМОВИТИ ПРОСУВАННЯ МОБІЛЬНОГО ДОДАТКА У ARTJOKER:

+500

более 500 проектів за 11 років в Україні та за кордоном

90

90 фахівців - експертів у своїй справі

ми дотримуємося комплексного підходу до бізнесу

надаємо регулярні звіти

нас рекомендують минулі і поточні клієнти

Наші гарантії:

 • 1 Досвід в сфері веб-розробки понад 10 років
 • 2 Ефективні технічні рішення
 • 3 Виділена команда під проект з 3 фахівців: менеджер, дизайнер, розробник
 • 4 Штатні фахівці з просування

Цікавитесь питаннями розвитку свого бізнесу в мережі?

У нас ви отримаєте всі відповіді!