Дякуємо!

Запит на оцінку вартості успішно відправлено.
Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Ви також можете почитати наш блог або скачати білу книгу.

Будьте з нами!

Наталія Бринзаменеджер проектів

У вас є бізнес-завдання?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишіть нам

задати питання
Введіть ваше ім'я
Введіть контакт
Введіть email
Введіть повідомлення
Наталія Бринзаменеджер проектів
до всіх послуг

Створення сайтів знайомств і шлюбних агентств

Можливо, шлюби укладаються на небесах, але сьогоднішні реалії такі, що мільйони людей знаходять свою другу половинку саме в інтернеті. Тому, якщо ви займаєтеся таким видом бізнесу, як допомога людям знайти собі пару, вам обов'язково варто звернути увагу на можливості, які дає віртуальний простір.

Звернувшись до нас, ви отримуєте:

 • Команду під проект з п'яти осіб

 • Створення сайту для шлюбного агентства

 • Розробку сайту знайомств

 • Подальший розвиток вашого веб-проекту

заповнити бриф

Етапи розробки сайту:

Перш ніж почати створення сайту шлюбного агентства, ми проводимо попередній брифінг з клієнтом, в ході якого з'ясовуємо деталі майбутнього сайту, цілі, покладені на нього, щоб видати клієнту максимально ефективне рішення. Після, ми складаємо технічне завдання веб-проекту, слідуючи кожному з його складових ми будемо надалі розробляти сайт. Крім того, наші юзабіліті-експерти роблять прототипи сторінок сайту (архітектуру), відповідно до яких дизайнери будуть надалі малювати макети.
Після підписання договору на розробку технічного завдання, менеджер спільно з технічним директором складають документ, яким керуватиметься команда, яка реалізує створення сайту (дизайнер, верстальник, програміст, тестувальник і менеджер проекту). Коли технічне завдання затверджене клієнтом, складається і підписується обома сторонами договір на розробку сайту, і ми приступаємо до подальшої роботи.
Після того, як клієнт затвердив технічне завдання і прототипи сторінок, ми приступаємо до самого процесу створення сайту. В першу чергу дизайнери продумують в деталях візуальне рішення для вашого бізнесу — як буде виглядати в очах відвідувачів вашого сайту. Після того, як дизайн-макети схвалені замовником, починається технічна розробка сайту шлюбного агентства: верстка, програмування, тестування.
Після того, як сайт пройшов перевірку якості уважними тестувальниками, команда Artjoker випускає його у світ, — тобто викладає на простори інтернету. Ваш сайт розміщується на хостингу, йому присвоєно свій домен, і він готовий зустрічати перших відвідувачів.

Складові успіху сайту знайомств:

 • 1

  Зручність для користувачів

  Типи сайтів, на яких передбачається велика активність користувача, зобов'язані бути гранично зрозумілими і зручними. Зрозуміла реєстрація для охочих завести свою анкету, можливість познайомитися із сайтом не реєструючись, розгорнутий пошук за інтересами та пріоритетним якостям для бажаючих знайти свою пару — все це важливо для сайту знайомств.

 • 2

  Фільтрація анкет

  Якщо ви стежите за своєю репутацією, то принципово важливо робити сувору фільтрацію анкет. Безпека користувачів вашого сервісу понад усе, тому вкрай бажана фільтрація анкет учасників за базовими критеріями: соціальний стан, адекватність. Крім того, важливо скласти вимоги до користувачів сайту (географія, етичні вимоги), з метою вирішити всі виникаючі суперечки.

 • 3

  Якісні фотографії

  Важлива складова анкети — це фотографії. Тому, вони повинні бути якісними. Потрібно передбачити це у вимогах до фотографій, що завантажуються користувачами, заздалегідь запросивши фото певної роздільної здатності і розміру.

 • 4

  Фішки для спілкування

  Створення сайтів знайомств включає в себе також і забезпечення якісного функціоналу для комунікації між користувачами: обмін повідомленнями, оцінки фотографій, підморгування, відправку подарунків та інші «плюшки», на яких ви навіть зможете заробляти, надавши доступ до них тільки для платних анкет або ж стягувати гроші за конкретні «приємності» — повітряні поцілунки, наприклад.

 • 5

  Маркетингові активності

  Важливо регулярно залучати нових користувачів на сайт, тому що чим більше на вашому сайті людей, тим більше вибір для знайомств. З метою підвищення трафіку рекомендуємо комплексне просування сайту.

Замовте розробку свого сайту вже зараз!

Наталія Бринза

Менеджер проектів

чому ми?
 • 9

  років досвіду

 • 400

  Реализованих
  проектів

 • 50

  спеціалістів

до того ж ми:

Цікавитесь питаннями розвитку свого бізнесу в мережі?

У нас ви отримаєте всі відповіді!