Дякуємо!

Запит на оцінку вартості успішно відправлено.
Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Ви також можете почитати наш блог або скачати білу книгу.

Будьте з нами!

Наталія Бринзаменеджер проектів

У вас є бізнес-завдання?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишіть нам

задати питання
Введіть ваше ім'я
Введіть контакт
Введіть email
Введіть повідомлення
Наталія Бринзаменеджер проектів
до всіх послуг

Сайт для ресторану, кафе, нічного клубу

Сучасній людині, яка постійно зайнята, дуже зручно шукати всю потрібну інформацію в інтернеті, практично керуючи своїм життям онлайн. Хочеться піци — замовив доставку в мережі, хочеться піти з друзями до ресторану — зайшов на сайт улюбленого закладу і забронював столик. Зручно, швидко. Ось чому мати сайти таким видам бізнесу — критично важливо. Адже, якщо вас немає в інтернеті, — для користувачів мережі вас в принципі не існує.

Звернувшись до нас, ви отримуєте:

 • Глибокий аналіз вашого бізнесу

 • Креативне дизайнерське рішення

 • Професійну розробку сайту

 • Надійного бізнес-партнера

заполнить бриф

Результати нашої роботи:

Створення сайту для ресторану, кафе і нічного клубу включає ряд етапів:

В першу чергу треба бути обізнаним щодо нюансів бізнесу замовника — овизначити опорні моменти, на яких ґрунтуватиметься майбутній сайт. Ми аналізуємо цільову аудиторію, конкурентів, успішний досвід західних аналогів. У сукупності це дає плідний грунт для вироблення максимально ефективного вирішення, відповідно до якого ми складаємо технічне завдання та формуємо структуру веб-проекту.
Після підписання договору щодо розробки технічного завдання, менеджер спільно з технічним директором складають документ, яким керуватиметься команда, що реалізує створення сайту (дизайнер, верстальник, програміст, тестувальник і менеджер проекту). Коли технічне завдання затверджене клієнтом, складається і підписується обома сторонами договір на розробку сайту, і ми приступаємо до подальшої роботи.
Розробка сайтів ресторану, бару, кафе чи клубу починається з вироблення дизайн-концепції проекту. Важливо, щоб візуальне рішення було унікальним і відображало суть бізнесу замовника, дух його закладу. Після того, як сторінки сайту промальовані, наші фахівці приступають до верстки та програмування веб-ресурсу.
Пройшовши контроль якості, ми розміщуємо сайт у мережі. Попередньо вибране і оплачене доменне ім'я присвоєно сайту, а його вміст розміщено на надійних серверах хотсінг-провайдера.

Ефективний сайт включає в себе:

 • 1

  Грамотне юзабіліті

  Не тільки дизайн повинен бути привабливим. Важливо, щоб і гортання сторінок сайту було зручним, і вся потрібна клієнтові інформація була доступною та розміщувалася на видних місцях. Якісна розробка сайту кафе або будь-якого іншого закладу для відпочинку неможлива без продуманої структури його сторінок, які відповідають усім канонам юзабіліті.

 • 2

  Якісні фотографії

  Враховуючи той факт, що ключовий товар вашого сайту — це ваш заклад і все, що з ним пов'язано, тому і фотографії повинні бути продаючі. Додайте на сторінках веб-проекту «смачні» картинки з їжею, яку ви подаєте, з зображеннями інтер'єру вашого закладу. Адже потенційні клієнти будуть формувати уявлення про ваш ресторан або кафе саме з фотографій, тому подбайте про те, щоб у них склалося правильне враження.

 • 3

  Меню закладу

  На сайті ресторану, кафе або бару має бути меню. Без цього нікуди. Причому з фотографіями страв, складом, а також цінами.

 • 4

  Можливість замовлення онлайн

  Дайте можливість відвідувачеві сайту стати відвідувачем вашого закладу. Для цього зробіть на сайті форми замовлення столиків, щоб кожен бажаючий міг здійснити бронь онлайн.

 • 5

  Оперативний зворотний зв'язок

  Якщо ви пропонує доставку додому — то швидкий зв'язок з клієнтом одразу після оформлення заявки на доставку зобов'язана бути. Будь-яке зволікання тут може призвести до втрати замовлення. Після того, як столик був заброньований, вам також потрібно швидко передзвонювати замовнику. Зворотній зв'язок — ваше все, пам'ятайте про це.

 • 6

  Регулярний розвиток

  Після того як розробка сайту нічного клубу або кафе, або ресторану була закінчена, важливо зайнятися його просуванням, щоб привести більше потенційних клієнтів на ресурс. Регулярно розвивайте ваш сайт, додавайте нову інформацію. Пропонуйте програми лояльності, знижки, акції — утримуйте ваших клієнтів поряд з вами, даруйте їм те, що їм потрібно, і ніколи не зупиняйте розвиток свого веб-проекту.

Закажите разработку своего сайта уже сейчас!

Наталия Бринза

Менеджер проектов

почему мы?
 • 9

  лет опыта

 • 400

  Реализованных
  проектов

 • 50

  специалистов

к тому же мы:

Цікавитесь питаннями розвитку свого бізнесу в мережі?

У нас ви отримаєте всі відповіді!