Опишіть ваш проект
Наші фахівці зв'яжуться з вами найближчим часом
Отправив запрос вы получаете:
  • Письмо или звонок от нашего менеджера
  • Оценку своего проекта
  • Личную встречу, при необходимости
  • Конфиденциальность гарантирована!
Ваш менеджер
Маргарита Кулешова
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Мобільний
Задати питання

Сайт для ресторану, кафе, нічного клубу

Сучасній людині, яка постійно зайнята, дуже зручно шукати всю потрібну інформацію в інтернеті, практично керуючи своїм життям онлайн. Хочеться піци — замовив доставку в мережі, хочеться піти з друзями до ресторану — зайшов на сайт улюбленого закладу і забронював столик. Зручно, швидко. Ось чому мати сайти таким видам бізнесу — критично важливо. Адже, якщо вас немає в інтернеті, — для користувачів мережі вас в принципі не існує.
Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Маргарита Кулєшова

Звернувшись до нас, ви отримуєте:

Глибокий аналіз вашого бізнесу
Креативне дизайнерське рішення
Професійну розробку сайту
Надійного бізнес-партнера

Результати нашої роботи:

Створення сайту для ресторану, кафе і нічного клубу включає ряд етапів:

‘01
Аналіз

В першу чергу треба бути обізнаним щодо нюансів бізнесу замовника — овизначити опорні моменти, на яких ґрунтуватиметься майбутній сайт. Ми аналізуємо цільову аудиторію, конкурентів, успішний досвід західних аналогів. У сукупності це дає плідний грунт для вироблення максимально ефективного вирішення, відповідно до якого ми складаємо технічне завдання та формуємо структуру веб-проекту.

‘02
Рішення

Після підписання договору щодо розробки технічного завдання, менеджер спільно з технічним директором складають документ, яким керуватиметься команда, що реалізує створення сайту (дизайнер, верстальник, програміст, тестувальник і менеджер проекту). Коли технічне завдання затверджене клієнтом, складається і підписується обома сторонами договір на розробку сайту, і ми приступаємо до подальшої роботи.

‘03
Розробка

Розробка сайтів ресторану, бару, кафе чи клубу починається з вироблення дизайн-концепції проекту. Важливо, щоб візуальне рішення було унікальним і відображало суть бізнесу замовника, дух його закладу. Після того, як сторінки сайту промальовані, наші фахівці приступають до верстки та програмування веб-ресурсу.

‘04
Розміщення

Пройшовши контроль якості, ми розміщуємо сайт у мережі. Попередньо вибране і оплачене доменне ім'я присвоєно сайту, а його вміст розміщено на надійних серверах хотсінг-провайдера.

Ефективний сайт включає в себе:

Грамотне юзабіліті

‘01

Не тільки дизайн повинен бути привабливим. Важливо, щоб і гортання сторінок сайту було зручним, і вся потрібна клієнтові інформація була доступною та розміщувалася на видних місцях. Якісна розробка сайту кафе або будь-якого іншого закладу для відпочинку неможлива без продуманої структури його сторінок, які відповідають усім канонам юзабіліті.

Якісні фотографії

‘02

Враховуючи той факт, що ключовий товар вашого сайту — це ваш заклад і все, що з ним пов'язано, тому і фотографії повинні бути продаючі. Додайте на сторінках веб-проекту «смачні» картинки з їжею, яку ви подаєте, з зображеннями інтер'єру вашого закладу. Адже потенційні клієнти будуть формувати уявлення про ваш ресторан або кафе саме з фотографій, тому подбайте про те, щоб у них склалося правильне враження.

Меню закладу

‘03

На сайті ресторану, кафе або бару має бути меню. Без цього нікуди. Причому з фотографіями страв, складом, а також цінами.

Можливість замовлення онлайн

‘04

Дайте можливість відвідувачеві сайту стати відвідувачем вашого закладу. Для цього зробіть на сайті форми замовлення столиків, щоб кожен бажаючий міг здійснити бронь онлайн.

Оперативний зворотний зв'язок

‘05

Якщо ви пропонує доставку додому — то швидкий зв'язок з клієнтом одразу після оформлення заявки на доставку зобов'язана бути. Будь-яке зволікання тут може призвести до втрати замовлення. Після того, як столик був заброньований, вам також потрібно швидко передзвонювати замовнику. Зворотній зв'язок — ваше все, пам'ятайте про це.

Регулярний розвиток

‘06

Після того як розробка сайту нічного клубу або кафе, або ресторану була закінчена, важливо зайнятися його просуванням, щоб привести більше потенційних клієнтів на ресурс. Регулярно розвивайте ваш сайт, додавайте нову інформацію. Пропонуйте програми лояльності, знижки, акції — утримуйте ваших клієнтів поряд з вами, даруйте їм те, що їм потрібно, і ніколи не зупиняйте розвиток свого веб-проекту.

Завантажте безкоштовну книгу
Чому ми?
12
років досвіду
500
реалізованих проектів
90
фахівців
Історії успіху наших клієнтів

У компанію звернулися за ідеєю створити міське незалежне ЗМІ. В результаті співпраці була продумана детальна концепція проекту - від назви до позиціонування. Був розроблений сайт з урахуванням ключових трендів дизайну. Спасибі команді Artjoker за допомогу!

Катерина Дробот
Катерина Дробот Головна редакторка, Інтернет-газета Харкова URBO
Дивитися відео-відгук

Спасибі Artjoker за те, що направили нас в правильне русло, коли ми вирішили вийти з офлайна в онлайн. Ми активно почали продавати франшизу, відкривати франчайзингові заклади. Апогеєм нашого співробітництва стало створення Landing Page, від якої я кайфую і яка приносить нам конверсії.

Вадим Бортник
Вадим Бортник CEO, Freshline
Дивитися відео-відгук

Хлопці попрацювали дуже якісно, оперативно. Ми отримали адаптивний, з сучасним дизайном сайт. Сайт став головним інструментом в роботі нашої компанії. Всім тим, хто хоче мати просунутий і якісний сайт, який буде приносити дохід, звертайтеся в компанію Artjoker!

Анна Нестеренко
Анна Нестеренко менеджер, G'Line
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Маргарита Кулєшова
Менеджер по роботі з клієнтами
Маргарита Кулєшова