Дякуємо!

Запит на оцінку вартості успішно відправлено.
Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Ви також можете почитати наш блог або скачати білу книгу.

Будьте з нами!

Наталія Бринзаменеджер проектів

У вас є бізнес-завдання?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишіть нам

задати питання
Введіть ваше ім'я
Введіть контакт
Введіть email
Введіть повідомлення
Наталія Бринзаменеджер проектів
до всіх послуг

Інтернет-магазин одягу

Одяг — одна з категорій інтернету, що найбільше продається. Випереджає її лише техніка. Тому, якщо ваш бізнес пов'язаний з реалізацією одягу, то вам потрібен не просто сайт з каталогом. Вам потрібен повноцінний інтернет-магазин, щоб кожен відвідувач зміг замовити потрібний товар у режимі онлайн.

Звернувшись до нас, ви отримуєте:

 • Виділену під ваш проект команду з п'яти осіб

 • Індивідуальний підхід до розробки вашого інтернет-магазину

 • Комплексне вирішення поставлених бізнес-завдань

 • Інтернет-магазин одягу, який приносить вам прибуток

заповнити бриф

Створені нами інтернет-магазини одягу:

Розробка інтернет-магазину складається з наступних етапів:

Починаючи роботу над проектом, ми ретельно вивчаємо специфіку бізнесу. Адже при розробці інтернет-магазину одягу важливо врахувати товарний асортимент, особливості цільової аудиторії, цінову політику, конкурентний стан ринку та багато інших деталей. З метою надання максимально якісного рішення для бізнесу клієнта, наші бізнес-аналітики проводять ряд зустрічей, на яких виявляють всі подробиці для вирішення бізнес-завдань, покладених на інтернет-магазин.
На цьому етапі ми розробляємо технічне завдання майбутнього інтернет-магазину, а також проектуємо структуру веб-сторінок (головну, каталог, сторінку товару, інформаційні сторінки). Так як розробка інтернет магазину — процес, що вимагає впровадження специфічних технологій для кращого функціонування і задоволення потреб цільової аудиторії. Тому ми продумуємо список необхідних впроваджень вже на етапі технічного завдання, щоб заздалегідь розуміти як бюджет проекту, так і терміни його реалізації.
Після узгодження з клієнтом технічного завдання й архітектур сторінок інтернет-магазину, ми приступаємо до впровадження рішень: від промальовування дизайн-макетів, до технічної реалізації: верстки і програмування. Варто відзначити, що на функціонал інтернет-магазину одягу покладена серйозна ноша: від того, наскільки стабільною буде робота ресурсу, залежить кількість продажів. Крім того, дизайн теж відіграє вагому роль — візуальне рішення повинно стимулювати відвідувача до здійснення покупки. Команда Artjoker реалізувала за 7 років ряд інтернет-магазинів одягу, які сьогодні приносять своїм власникам стабільний прибуток.
Як створити інтернет магазин-одягу, який дійсно продає? Для цього важливо не просто зробити міцний кістяк у вигляді функціональної частини, а й наповнити його якісними фотографіями і текстами, прочитавши які відвідувачам захочеться зробити покупку. На цьому етапі потрібна активна участь клієнта, щоб спільно з розробниками була здійснена робота щодо забезпечення максимально ефективного веб-проекту. Після того, як сайт розміщений в інтернеті, потрібно продовжувати працювати над його розвитком.

Успіх інтернет-магазину одягу залежить від ряду факторів, а саме:

 • 1

  Зрозуміла навігація

  Принципово важливо, щоб кожен відвідувач вашого інтернет-магазину зміг з легкістю знайти потрібний йому товар. У тому випадку, якщо ваш асортимент налічує сотні, а то й тисячі позицій, важливо забезпечити максимальну залученість користувача в процес вивчення товарного асортименту. Розбийте каталог на фільтри за кольорами, розмірами, категоріям одягу, а також ціновими характеристиками. Буде корисна опція фільтрації за брендами, якщо у вашому магазині їх кілька. Також користувачам може бути цікава певна країна-виробник, для цього також потрібно створити окрему категорію в інтернет-магазині. Резюмуючи, відзначимо, що навігація для користувача інтернет-магазину — це все. Не будуйте лабіринти, забезпечте максимальну простоту в пересуванні.

 • 2

  Контент, що дійсно продає

  Одяг — це те, що ми звикли приміряти, крутити-вертіти, пробувати на дотик ... Інтернет-магазин всього цього нам дати не може. Але можна компенсувати відсутність цього іншими можливостями — наочною демонстрацією товару за допомогою великих детальних фотографій, а краще — відео-оглядів. Принципово важливо давати такі текстові описи, щоб прочитавши їх, відвідувач захотів купити те, про що написано.

 • 3

  Стабильність функціонування

  Дуже важливо, щоб інтернет-магазин працював стабільно, без перебоїв. Для цього потрібен надійний хостинг та команда технічної підтримки, яка буде забезпечувати вашому бізнесу стабільність присутності в інтернеті.

 • 4

  Висока якість сервісу

  Швидкість відповідей на актуальні заявки, регулярний телефонний зв'язок з клієнтами, швидка доставка — все це те, що визначає якість вашого сервісу. Враховуючи те, що користувачам дуже важливо, щоб їх обслуговували по вищому розряду, успішному інтернет-магазину варто приділити особливу увагу організації сервісної діяльності свого бізнесу.

 • 5

  Маркетингові активності

  Створення інтернет магазину одягу передбачає подальше його просування з метою залучення клієнтів та регулярного зростання продаж. Щоб забезпечити своєму бізнесу в мережі стабільний потік потенційних клієнтів, потрібно продумати маркетинговий план, включивши в нього такі канали, як просування в пошукових системах, контекстну рекламу, e-mail маркетинг. Все це сприятиме зростанню продажів інтернет-магазину.

Замовте розробку свого інтернет-магазину вже зараз!

Наталія Бринза

Менеджер проектів

Чому обирають нас?

5 ПРИЧИН ЗАМОВИТИ РОЗРОБКУ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ В ARTJOKER:

+400

понад 400 проектів за 10 років в Україні та за кордоном

70

70 фахівців - експертів у своїй справі

ми дотримуємося комплексного підходу до бізнесу

надаємо регулярні звіти

нас рекомендуютьминулі і поточні клієнти

Цікавитесь питаннями розвитку свого бізнесу в мережі?

У нас ви отримаєте всі відповіді!