Дякуємо!

Запит на оцінку вартості успішно відправлено.
Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Ви також можете почитати наш блог або скачати білу книгу.

Будьте з нами!

Наталія Бринзаменеджер проектів

У вас є бізнес-завдання?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишіть нам

задати питання
Введіть ваше ім'я
Введіть контакт
Введіть email
Введіть повідомлення
Наталія Бринзаменеджер проектів
до ВсІх ПОСЛУГ

Створення сайту візитки

Створення сайту-візитки є досить швидким процесом, він складається всього з декількох сторінок. Це проста однорівнева структура, що не передбачає вкладених розділів. Оптимальний варіант для тих, кому потрібно розмістити основну інформацію про компанію, діяльність – традиційних. Для сайту-візитки 5 сторінок для цього цілком достатньо. Перед розробкою сайту-візитки наші фахівці складають бриф, на питання якого замовник докладно відповідає, що допомагає зрозуміти специфіку його діяльності, а також з'ясувати питання, на які має відповідати даний сайт.

завдання сайту-візитки

 • Персональне представництво в мережі

 • Розміщення інформації про компанію

 • Розміщення інформації про продукт,

  пропонований компанією

 • Розміщення контактної інформації

заповнити бриф

Приклади сайтів-візиток, створених  Artjoker:

Складові сайту-візитки

На створення сайту-візитки можна дивитись по-різному. Залежно від поставлених цілей, такий сайт може принести неоціненну користь, або ж навпаки – не мати жодного сенсу. Що потрібно знати перед тим, як замовити сайт візитку?

2-5 СТОРІНОК ОСНОВНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ПРО КОМПАНІЮ
ЛАКОНІЧНИЙ ОЗНАЙОМЛЮВАЛЬНИЙ КОНТЕНТ
унІкальнИй дизайн сайтУ
ВЛАСНЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО В МЕРЕЖІ
процес створення сайту-візитки

Створення сайту-візитки є досить швидким процесом, - він складається всього з декількох сторінок. Це проста однорівнева структура, що не припускає вкладених розділів. Оптимальний варіант для тих, кому потрібно розмістити основну інформацію про компанію та її діяльність, - для сайту-візитки 5 сторінок цього цілком достатньо.

Оптимальний варіант для тих, кому потрібно розмістити основну інформацію про компанію та її діяльність, - для сайту-візитки 5 сторінок цього цілком достатньо.

Перед розробкою сайту-візитки наші фахівці складають бриф, на питання якого замовник докладно відповідає, що допомагає зрозуміти специфіку його діяльності, а також з'ясувати питання, на які повинен відповідати даний сайт.

 

що потрібно знати при створенні сайту-візитки:

 • 1

  особливості сайту-візитки

  Дуже важливо весь час пам'ятати про те, що сайт-візитка названий так неспроста. Ці віртуальні сторінки, по суті, нічим не відрізняються від своїх паперових та пластикових аналогів, а тому, якщо раптом вам несподівано і неусвідомлено захочеться влаштувати на своєму симпатичному сайті інтерактивну галерею, подумайте, як би на вас подивились у друкарні, якби ви попросили розмістити на візитці фотопрезентацію вашої компанії. Невисока вартість накладає свої обмеження. Ми створюємо сайти-візитки, і до найбільш привабливих їх сторін відносимо: невисоку вартість розробки, оперативність виконання, мінімальні вимоги до хостингу, швидке завантаження сторінок, безмежні можливості в дизайні – про це докладніше далі.

 • 2

  дизайн сайту-візитки

  Будь-які експерименти та вольності у плані дизайну можна дозволити собі, якщо знаєш як створити сайт-візитку, чого не скажеш про більш складні проекти, оснащені складними системами управління, інтернет-магазини, що мають строгі обмеження щодо архітектури сайту.

 • 3

  система управліния сайту-визитки

  Раніше створення сайту-візитки було менш популярним; причина – відсутність можливості самостійно вносити зміни на сайт, не маючи спеціальних знань про сучасні інтернет-технології, стилі і розмітку та мови програмування. А тому, для внесення правок, власнику сайту-візитки доводилося звертатись до розробників або ж інших фахівців з цієї галузі, що природно привносило додаткові витрати. Актуальним було твердження: сайт-візитка – статичний проект, якщо вам потрібен динамічний, то це абсолютно точно не сайт-візитка. Тепер усе змінилось. Ми створюємо сайти-візитки на основі сучасних технологій, що дозволяють успішно впроваджувати систему управління на такі сайти, а це означає, що редагувати інформацію, розміщену на такому сайті, зможе кожна людина, що має хоча б невеликі навички в роботі з ПК.

 • 4

  можливості сайту-візитки

  Отже, якщо ви прийшли до висновку, що на даний момент вам підійде невелике віртуальне представництво в Інтернеті, – звертайтесь, і на протязі 14 днів ми створимо сайт-візитку для вас. Ми гарантуємо, що в підсумку ви отримаєте якісний продукт, який постійно можна буде доопрацьовувати та розвивати. Хочете, ми створимо сайт-візитку таким цікавим, що він приверне більше уваги, ніж корпоративний сайт. Його основною зброєю є мінімалізм – можливість потрапити в точку, сказати головне. Невелика кількість контенту дозволяє сайту моментально завантажуватись, що дозволяє розмістити на його сторінках щось по-справжньому захоплююче. Один з останніх трендів у світі Інтернету: створити сайт-візитку для проведення різноманітних промо-компаній, і все завдяки своїм нескінченним можливостям у плані дизайну. Ми знаємо як створити сайт-візитку, що розвиває потенціал вашого бізнесу та вашої особистості!

ЗАМОВТЕ РОЗРОБКУ САЙТУ-ВІЗИТКИ ВЖЕ ЗАРАЗ!

Наталя Бринза

Менеджер проектів

чому ми?
 • 9

  рокІв досвІду

 • 400

  РеалІзованИх
  проектов

 • 50

  фахІвцІв

До тоГО ж мИ:

Цікавитесь питаннями розвитку свого бізнесу в мережі?

У нас ви отримаєте всі відповіді!