Дякуємо!

Запит на оцінку вартості успішно відправлено.
Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Ви також можете почитати наш блог або скачати білу книгу.

Будьте з нами!

Наталія Бринзаменеджер проектів

У вас є бізнес-завдання?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишіть нам

задати питання
Введіть ваше ім'я
Введіть контакт
Введіть email
Введіть повідомлення
Наталія Бринзаменеджер проектів
ДО ВСІХ ПОСЛУГ

УПРАВЛІННЯ РЕПУТАЦІЄЮ В МЕРЕЖІ

Зіткнулися з інформаційною атакою? Конкуренти завдають шкоди вашій репутації? Пошукова видача за запитом відгуків про роботу з вами наповнена негативом? Наша команда знає як вирішити дану ситуацію!

ЗВЕРНУВШИСЬ ДО НАС, ВИ ОДЕРЖУЄТЕ:

 • Виведення в топ позитивних згадок про вашу компанію

 • Написання якісних відгуків

 • Дискредитацію конкурентних атак

 • Ефективне управління репутацією підприємства

запоВнитИ бриф
ПЕРЕВАГИ УПРАВЛІННЯ РЕПУТАЦІЄЮ У ПОШУКОВИХ СИСТЕМАХ:

КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ ПОШУКОВОЇ ВИДАЧІ ПРО ВАШУ КОМПАНІЮ

ПІДВИЩЕННЯ ДОВІРИ СЕРЕД ЦІЛЬОВОЇ АУДИТОРИИ

ЗРОСТАННЯ КІЛЬКОСТІ КЛІЄНТІВ

ЗМІЦНЕННЯ ПОЗИЦІЙ ПІДПРИЄМСТВА НА РИНКУ

УПРАВЛІННЯ РЕПУТАЦІЄЮ БРЕНДУ ТА ЙОГО РОЗВИТОК

ВІДСУТНІСТЬ ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД КОНКУРЕНТНИХ АТАК

КОМПЛЕКСНЕ УПРАВЛІННЯ РЕПУТАЦІЄЮ КОМПАНІЇ, БРЕНДУ, ПРИВАТНИХ ОСІБ ВКЛЮЧАЄ В СЕБЕ:

 • 1

  ГЛОБАЛЬНИЙ МОНІТОРИНГ СИТУАЦІЇ

  Все починається з ретельного аналізу існуючої репутації компанії в Інтернеті. Моніторинг згадок включає не просто перегляд сторінок пошукової видачі, а й роботу зі спеціальними сервісами. Наше основне завдання – виявити будь-який негатив про компанію, який присутній у мережі. Саме тому глобальний моніторинг ситуації є одним з найважливіших етапів Search Engine Reputation Management (управління репутацією в пошукових системах).

 • 2

  ВИРОБЛЕННЯ СТРАТЕГІЇ УПРАВЛІННЯ РЕПУТАЦІЄЮ

  Коли є чітка картина, з усією наявною інформацією про компанію в мережі, наші фахівці проводять управління репутацією організації відповідно до розробленого плану: ліквідації негативу та виведенню сторінок позитивного характеру в ТОП.

 • 3

  НАПИСАННЯ СТАТЕЙ ПОЗИТИВНОГО ХАРАКТЕРУ

  Коли стратегія затверджена клієнтом – ми приступаємо до дії. Наші копірайтери пишуть велику кількість матеріалів: і це не лише відгуки про співпрацю, але й повноцінні огляди, рецензії, а також статті, в яких компанія замовника постає в кращому світлі.

 • 4

  СПІВРОБІТНИЦТВО З АВТОРИТЕТНИМИ РЕСУРСАМИ

  Оскільки пошуковими роботами високо ранжуються ті ресурси, котрі мають авторитет в Інтернеті (Вікіпедія, великі сайти новин, відвідувані блоги та соціальні мережі, популярні тематичні форуми і портали), то в першу чергу ми розміщуємо матеріали на них. Адже високу довіру до таких сайтів проявляють не лише Google та Яндекс, але й ваші потенційні клієнти. Саме тому управління діловою репутацією компанії ведеться шляхом розміщення статей тільки на якісних сайтах.

 • 5

  РОБОТА З АТАКАМИ КОНКУРЕНТІВ

  У тих ситуаціях, коли шкоду репутації клієнта наносять спеціальні атаки конкурентів, ми починаємо роботу по дискредитації даних матеріалів. Це і співпраця з хостерами з метою повного видалення з Інтернету сторінок, що викривають, а також зняття негативних матеріалів з публікації на додачу до відкритого викриття замовних постів, з приведенням доказів на захист клієнта.

 • 6

  МАРКЕТИНГОВІ АКТИВНОСТІ

  Розробка інтернет-магазину – лише перший крок на шляху до успіху. Для того, щоб залучати нових клієнтів і стимулювати на повторні покупки вже існуючих, необхідно регулярно розвивати свій веб-ресурс. А саме: продумати маркетинговий план з докладною стратегією та поетапно впроваджувати її в життя. Сюди відноситься не тільки просування в пошукових системах (SEO), але і контекстна реклама, e-mail розсилка, маркетинг у соціальних мережах, оновлення контенту на сайті, проведення акцій та сезонних розпродажів.

 • 7

  ЯКІСНИЙ СЕРВІС

  Коли ви займаєтеся таким бізнесом як торгівля, важливо розуміти, що поряд з якістю товару виступає ще й рівень сервісу. Завжди пам'ятайте про те, що клієнт не повинен залишатися незадоволеним, а тому дуже важливо організувати якісну систему роботи зі зворотнім зв'язком. Реагуйте не лише на позитивні відгуки, але й на негативні, адже вони дозволяють вам розвиватись і ставати кращим для своїх клієнтів! І пам'ятайте, що створення інтернет-магазину – лише початок на шляху до успіху і зростання прибутку.

КОМУ НЕОБХІДНИЙ SERM

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНАМ

ФІНАНСОВИМ КОМПАНІЯМ

ЮРИДИЧНИМ ПІДПРИЄМСТВАМ

СЕРВІСНИМ КОМПАНІЯМ

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ МЕНЕДЖЕРА ВЖЕ ЗАРАЗ!

Олена Халявка

ДИРЕКТОР З РОЗВИТКУ КЛІЄНТСЬКОГО БІЗНЕСУ

чОму мИ?
 • 9

  РОКІВ ДОСВІДУ

 • 400

  РЕАЛІЗОВАНИХ

  ПРОЕКТІВ

 • 50

  ФАХІВЦІВ

ДО ТОГО Ж МИ:

Цікавитесь питаннями розвитку свого бізнесу в мережі?

У нас ви отримаєте всі відповіді!