У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Отправив запрос вы получаете:
 • Письмо или звонок от нашего менеджера
 • Оценку своего проекта
 • Личную встречу, при необходимости
 • Конфиденциальность гарантирована!
Ваш менеджер
Маргарита Кулешова
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Мобільний
Задати питання

Розробка веб-додатків

Сьогодні для збільшення клієнтури в хід йдуть як маркетингові прийоми, так і трендові технічні рішення. Розробка інтернет додатків стала популярним способом залучення стрімко зростаючого мобільного трафіку, який вже довів свою ефективність.
Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Маргарита Кулєшова

Замовте веб-додаток і оціните його переваги для вашого бізнесу вже зараз!

Залучення нової аудиторії
Збільшення замовлень
Лояльність існуючої клієнтури
Просування в мережі

Етапи розробки інтернет-додатків

Аналітика бізнесу і виявлення потреб‘01

Будь-який веб-додаток – це невід'ємна частина вашого бізнесу і його представленості в Інтернеті. Саме тому в пріоритеті бездоганність як форми, так і змісту. Для будь-якого продукту головне – це відповідність потребам цільової аудиторії, тобто ваш веб-додаток повинен бути привабливим, цікавим і корисним. Для цього перед початком роботи ми аналізуємо ваш бізнес і робимо моніторинг реальних і потенційних клієнтів, щоб скласти комплексний портрет потенційного покупця.

Прототипування і попередній дизайн‘02

Коли ми визначимося з вашою цільовою аудиторією, створити прототип з дизайном, що ідеально підходить, стане наступним завданням. На цьому етапі ми готуємо декілька варіантів для наших замовників і пояснюємо, яким чином вони підійдуть для клієнтів. Ми будемо обговорювати кожний елемент прототипу і правити дизайн доти, поки результат не влаштує замовника.

Розробка корпоративних додатків‘03

Ми знаємо, чому нашим клієнтам важлива швидка розробка web-додатків. Час – це гроші, а втрачений час – втрачені можливості. Саме тому вже після узгодження ТЗ ми можемо гарантувати виконану роботу в строк. Тестування веб-додатку перед запуском входить в період розробки, а тому дотримання дедлайнів виконується за будь-яких умов. Ви також можете розраховувати на технічну підтримку і консультування протягом сервісного періоду після його здачі.

Просування в інтернеті‘04

Навіть до самого якісного продукту потрібно вибудувати привабливий і зрозумілий шлях. На вашу вимогу команда seo-відділу складе стратегію розкрутки, проведе ряд необхідних правок і вже через 2-3 місяці ми гарантуємо вражаючі результати комплексної роботи. Підвищення позицій і лояльна аудиторія – ідеальні умови для розвитку вашої справи!

Розробка веб додатків ведеться на:

Розробка веб додатків на замовлення залежить від багатьох аспектів, в тому числі і від CMS (системи управління контентом). На сьогоднішній день ви можете залишити запити на створення наступних популярних "движків", запропонувавши опрацювання функціоналу окремих вимог:

 1. Node js
 2. Angular JS
 3. Symfony
 4. Slim

Вартість та терміни розробки

Вартість розробки веб-додатку залежить від того, які функціональні можливості будуть у продукті. Заповніть бриф і вже найближчим часом з вами зв'яжеться менеджер з індивідуальною пропозицією.

Чому варто замовити розробку Web-додатків від Artjoker

  • проектна команда на чолі з менеджером
  • кроссплатформенний ресурс
  • адаптивна верстка
  • просування програми у мережі
  • гарантійне обслуговування
Чому ми?
13
років досвіду
500
реалізованих проектів
90
фахівців
Історії успіху наших клієнтів

У компанію звернулися за ідеєю створити міське незалежне ЗМІ. В результаті співпраці була продумана детальна концепція проекту - від назви до позиціонування. Був розроблений сайт з урахуванням ключових трендів дизайну. Спасибі команді Artjoker за допомогу!

Катерина Дробот
Катерина Дробот Головна редакторка, Інтернет-газета Харкова URBO
Дивитися відео-відгук

Ми просканували близько 30 агентств, не тільки в Україні, але і в Європі. Зупинилися на Artjoker, тому що нам імпонує комплексний підхід до виробництва будь-якого сервісу, позитивна команда і значне портфоліо. Також завжди є зворотний зв'язок завдяки чітким дедлайнів і постійної комунікації з командою.

Олександр Акуат
Олександр Акуат CEO, Nobius
Дивитися відео-відгук

Спасибі Artjoker за те, що направили нас в правильне русло, коли ми вирішили вийти з офлайна в онлайн. Ми активно почали продавати франшизу, відкривати франчайзингові заклади. Апогеєм нашого співробітництва стало створення Landing Page, від якої я кайфую і яка приносить нам конверсії.

Вадим Бортник
Вадим Бортник CEO, Freshline
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Маргарита Кулєшова
Менеджер по роботі з клієнтами
Маргарита Кулєшова