У вас є бізнес-завдання?
У нас є рішення.
Отримайте консультацію вже зараз!
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Мобільний
Задати питання

Розробка мобільних додатків на React Native

Тенденції розвитку IT-індустрії говорять про те, що додатки на React - нова ера mobile-розробки. Вони з'явилися світу в 2015 році, як абсолютно революційне явище для сфери мобайла. Бренди зі світовим ім'ям впевнено взяли курс в напрямку перспективного майбутнього, застосовуючи сучасні технологічні досягнення. Тому настав ваш час використовувати ефективні інструменти, які буквально увірвалися в наше життя, зайнявши левову частку ринку.

Якщо ви також прагнете до сучасних трендів або мрієте перетворити інноваційну ідею в високоприбутковий стартап - розробка мобільних додатків на React native якраз те, що потрібно. Ми готові допомогти вам виділитися серед більшості, адже така мета виправдовує витрачені кошти.

Мы с радостью сделаем бесплатную оценку вашего проекта
Оценить проект

Що таке React Native?

Це кросплатформний фреймворк для написання додатків під IOS і Android. Facebook, Instagram, Skype, Pinterest, SoundCloud, Uber активно застосовують React-технологію, яка здатна збільшити продажі, працюючи на залучення і утримання клієнтської бази.

Особливості мобільних додатків на React JS

Характерною рисою є те, що гібридні додатки візуально близькі до нативного підходу, але доступні відразу на iOS і Андроїд, що робить прозорою грань між цими типами проектування. Існують інші виняткові показники якості:
  • універсальність: загальнодоступні користувачам девайсів на Андроїд і прихильникам гаджетів Apple
  • високі технічні можливості поряд з швидкою реалізацією
  • єдиний спосіб генерації
  • мобільний додаток на React js схоже з нативним
  • вихід на ринок AppStore і Google Play

Етапи створення додатку на React

  • Бізнес-аналіз: визначаємо, яких цілей клієнт хотів би досягти. Оцінюємо конкурентоспроможність, моніторимо нішу, детально опрацьовуємо портрет цільової аудиторії.
  • UI/UX, дизайн: не просто створюємо інтерфейс програми на React і прототипи розділів, а враховуємо специфіку поведінки юзерів.
  • впровадження та контроль: програмування, тестування функціональності та оцінка працездатності.
  • Запуск і, нарешті, розміщення в магазини Google Play, AppStore.

Приклади додатків на React

Вартість і терміни розробки

Нам важливо не просто зробити добре, необхідно вирішити всі технічні завдання і повністю задовольнити проблеми споживачів. Ціна, а також тривалість проектування mobile-додатків в нашій компанії залежать від декількох факторів, серед яких: рівень складності і загальний обсяг проведених робіт.Чим більш функціональний додаток захоче замовник, тим більше часу і грошей буде потрібно. Однак витрати і прибуток в результаті будуть збалансованими. Адже за рік торгівлі через app-маркети Ви отримаєте багатомільйонний дохід.

Замовити мобільний додаток на React JS в Artjoker

Створення React додатку - потужне рішення для будь-якого бізнесу. Тому, якщо ви бажаєте вдихнути життя в свій проект або створити проривний стартап, покладіть початок і зверніться до нас, ставши на крок ближче до mobile-користувачам.

Будь-який механізм живий, поки його активно впроваджують, а технологія, про яку йде мова вище - тому явне підтвердження. Саме такий універсальний підхід - лідер з точки зору частоти використання. Тому, наша команда прийняла рішення взяти пряму участь у процесі популяризації фреймворку, а не спостерігати за його стрімким зростанням в стороні.

Не пропустіть можливість скористатися перевагами, які принесе вам мобайл і замовте послуги в Артджокер, щоб випередити конкурентів.

Історії успіху наших клієнтів

Ми переконалися в тому, що Artjoker вміє справлятися зі складними завданнями. На сьогоднішній день ми маємо не тільки сучасний сайт. Ми досягли основної мети - отримали потік клієнтів. Відвідувачі нашого сайту стають нашими кліентамі.

Олена Терещенко
Олена Терещенко програмний координатор ЦРЧ, Медичний центр професора Феськова
Дивитися відео-відгук

З Artjoker спрацювалися швидко, так як з обох сторін було чітке розуміння плану дій. Хлопці показали високий рівень професіоналізму і глибоке розуміння наших бажань. Зараз ми продовжуємо працювати над розвитком проекту в мережі.

Павло Левітін
Павло Левітін Комерційний директор, Спортклуб Tetra
Дивитися відео-відгук

Ми хотіли нестандартний сайт з безліччю інтерактивних речей. У підсумку нам створили класний сайт, класний дизайн. Я всім рекомендую компанію Artjoker як помічника в реалізації ваших ідей в бізнесі.

Сергій Сурганов
Сергій Сурганов Керівник, RECRU.IT
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Олександр Сварич
Менеджер по роботі з клієнтами
Олександр Сварич