Дякуємо!

Запит на оцінку вартості успішно відправлено.
Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Ви також можете почитати наш блог або скачати білу книгу.

Будьте з нами!

Наталія Бринзаменеджер проектів

У вас є бізнес-завдання?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишіть нам

задати питання
Введіть ваше ім'я
Введіть контакт
Введіть email
Введіть повідомлення
Наталія Бринзаменеджер проектів

ДО ВСІХ ПОСЛУГ

QA І QC ТЕСТУВАННЯ САЙТУ

QA-тестування сайту (Quality Assurance) – це перевірка роботи системних процесів на відповідність умовам, які забезпечують якість роботи та програмного продукту. Найчастіше QA не вважають тестуванням, виділяючи для цього тільки складову частину – QC (Quality Control). QC-тестування сайту спрямоване на аналіз самої системи, виявлення її недоліків або потенційно уразливих місць згідно до системних вимог. Як показує практика, тільки регулярне QA-тестування веб сайтів дозволить гарантувати безперебійну роботу вашого ресурсу та запобігати будь-яким поломкам на початковій стадії.

КОЛИ ПОТРІБНО ЗРОБИТИ QA І QC ТЕСТУВАННЯ САЙТУ?
 • Сторінки довго вантажаться навіть при невеликій кількості відвідувачів

 • Постійно виникає повідомлення про помилку

 • Сайт не відтворюється коректно в різних браузерах

 • Тривалий час немає конверсії

запоВНИТИ бриф

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ТЕСТУВАННЯ САЙТІВ

Мета тестування – це всебічна перевірка між очікуваною роботою системи та відповідністю реальної продуктивності пропонованим вимогам. Для досягнення цієї мети тестувальники виконують такі завдання:

 • сТВОРЕННЯ ШТУЧНИХ СИТУАЦІЙ, ЯКІ ПОТЕНЦІЙНО МОЖУТЬ ВИНИКНУТИ В ПРОЦЕСІ РОБОТИ
 • мОНІТОРИНГ ПРОЦЕСІВ ВИКОНАННЯ ЦІЛЬОВИХ ДІЙ ВСЕРЕДИНІ СИСТЕМИ ПІД ДІЄЮ "СТИМУЛІВ"
 • аНАЛІЗ "РЕАКЦІЇ" САЙТУ НА ЗАПРОПОНОВАНІ УМОВИ ТА ЇЇ ВІДПОВІДНІСТЬ ВСТАНОВЛЕНІЙ МОДЕЛІ

ВИДИ ТЕСТУВАННЯ САЙТУ

Існує безліч видів тестування, котрі відрізняються як за рівнем аналізу, так і за різними критеріями якості роботи. Зупинимося на основних аспектах, які дозволять покращити роботу вашого сайту і навіть дати йому нове життя та клієнтів.

 • 1 ФУНКЦІОНАЛЬНЕ ТЕСТУВАННЯ САЙТУ

  Оскільки можливість користуватися сайтом – основна вимога, то перевірка функціональності виявляється першорядною у роботі тестувальника. Виконання цільових дій без порушень, з наперед визначеним результатом, інтеграція з іншими програмами та безпека - лише така робота сайту може вважатись еталонною.

 • 2 ТЕСТУВАННЯ СУМІСНОСТІ

  Незалежно від того, з якого ґаджета приходять на сайт, ресурс повинен адаптуватися. Для перевірки цієї умови існує безліч програм, а тому після закінчення тесту можна одержати вичерпний звіт і зробити сайт зручним для будь-якого пристрою.

 • 3 тЕСТУВАННЯ СУПРОВОДЖУВАНОСТІ

  Специфічний аналіз, який пов'язаний з моніторингом коду і виявленням помилок. Однак в центрі уваги виявляється також і здатність коду до прочитання, зміни і тестованості, що робить даний моніторинг необхідним для програмістів.

 • 4 тЕСТУВАННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ

  В даному випадку тестувальники звертають увагу на продуктивність, тобто як швидко сайт виконує цільові дії в звичайному режимі з урахуванням різних умов. Для цього проводиться не тільки тестування швидкості сайту, але й враховується обсяг внутрішніх ресурсів, які витрачаються для виконання тих чи інших завдань. Іноді для цього проводять ще й навантажувальне тестування сайтів, тобто аналіз роботи при великій кількості відвідувачів з різними запитами.

 • 5 тЕСТУВАННЯ БЕЗПЕКИ САЙТУ

  Хакерські атаки і зломи – власникам власних ресурсів частенько доводиться з цим стикатись. Для того, щоб не стати жертвою і завжди бути підготовленим, проводьте регулярне тестування сайту на вразливість.

 • 6 тЕСТУВАННЯ ПРАКТИЧНОСТІ

  Специфічний аналіз, котрий можна розуміти і як тестування юзабіліті веб-сайту. На даному етапі тестувальник стає користувачем і резюмує, наскільки зрозуміло і зручно йому взаємодіяти з ресурсом, що потрібно додати, і яким чином це повинно бути представлено.

РУЧНЕ ТЕСТУВАННЯ САЙТУ

Вже з самої назви стає зрозуміло, що в даному випадку тестувальник не використовує програми, а керується в пошуку помилок поведінкою звичайного відвідувача ресурсу. Воно підходить для великих проектів та вже для реалізованих сайтів, і якщо автоматичне тестування сайту на помилки завжди здійснюється фахівцем, то ручне може зробити будь-який користувач.

АВТОМАТИЧНЕ ТЕСТУВАННЯ САЙТУ

Автоматичне тестування web-сайтів проводять тестувальники на етапі QC, використовуючи для цього програми або власноручне написані скрипти. Відмінне рішення для перевірки впроваджуваних невеликих розширень сайту і оцінка його продуктивності навіть без доступу до вихідного коду.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВИТИ ТЕСТУВАННЯ САЙТУ ВІД ARTJOKER

Якщо вам потрібно провести комплексне тестування сайту, то скористайтеся послугами команди Artjoker. Після проведення тесту, ви отримуєте звіт зі списком пропозицій і рекомендацій щодо покращення, які ми можемо впровадити за вашим бажанням.

ЗАМОВТЕ ПОСЛУГУ ТЕСТУВАННЯ ВЖЕ ЗАРАЗ!

Наталя Бринза

Менеджер проектІв

чОму мИ?
 • 9

  РОКІВ ДОСВІДУ

 • 400

  РеалІзованИх
  проектІв

 • 50

  ФАХІВЦІВ

ДО тоГО ж мИ:

Цікавитесь питаннями розвитку свого бізнесу в мережі?

У нас ви отримаєте всі відповіді!