Опишіть ваш проект
Наші фахівці зв'яжуться з вами найближчим часом
Отправив запрос вы получаете:
 • Письмо или звонок от нашего менеджера
 • Оценку своего проекта
 • Личную встречу, при необходимости
 • Конфиденциальность гарантирована!
Ваш менеджер
Маргарита Кулешова
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Мобільний
Задати питання

QA И QC тестування сайту

QA тестування сайту (Quality Assurance) - це перевірка роботи системних процесів на відповідність умов, які забезпечують якість роботи і програмного продукту. Найчастіше QA не вважають тестуванням, виділяючи для цього тільки складову частину - QC (Quality Control). QC тестування сайту спрямований на аналіз самої системи, виявленні її недоліків або потенційно уразливих місць згідно системним вимогам. Як показує практика, тільки регулярне QA тестування веб сайтів дозволить гарантувати безперебійну роботу вашого ресурсу і запобігати будь-яким поломки на початковій стадії.

Коли потрібно робити QA і QC тестування сайту?
 • — Сторінки довго вантажаться навіть при невеликій кількості відвідувачів
 • — Постійно виникає повідомлення про помилку
 • — Сайт відтворюється неправильно в різних браузерах
 • — Тривалий час немає конверсії
Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Маргарита Кулєшова

Основні завдання тестування сайтів

Мета тестування - це всебічна перевірка між очікуваною роботою системи і відповідність реальної продуктивності пропонованим вимогам.

Для досягнення цієї мети тестувальники виконують такі завдання:

 • — створення штучних ситуацій, які потенційно можуть виникнути в процесі роботи;
 • — моніторинг процесів виконання цільових дій всередині системи під дією “стимулів”;
 • — аналіз “реакції” сайту на запропоновані умови і її відповідність встановленої моделі;

Види тестування сайтів

Існує безліч видів тестування, котрі відрізняються як за рівнем аналізу, так і за різними критеріями якості роботи. Зупинимося на основних аспектах, які дозволять покращити роботу вашого сайту і навіть дати йому нове життя та клієнтів.
Функціональне тестування сайту

Оскільки можливість користуватися сайтом – основна вимога, то перевірка функціональності виявляється першорядною у роботі тестувальника. Виконання цільових дій без порушень, з наперед визначеним результатом, інтеграція з іншими програмами та безпека - лише така робота сайту може вважатись еталонною.

Тестування сумісності

Незалежно від того, з якого ґаджета приходять на сайт, ресурс повинен адаптуватися. Для перевірки цієї умови існує безліч програм, а тому після закінчення тесту можна одержати вичерпний звіт і зробити сайт зручним для будь-якого пристрою.

Тестування супроводжуваності

Специфічний аналіз, який пов'язаний з моніторингом коду і виявленням помилок. Однак в центрі уваги виявляється також і здатність коду до прочитання, зміни і тестованості, що робить даний моніторинг необхідним для програмістів.

Тестування ефективності

В даному випадку тестувальники звертають увагу на продуктивність, тобто як швидко сайт виконує цільові дії в звичайному режимі з урахуванням різних умов. Для цього проводиться не тільки тестування швидкості сайту, але й враховується обсяг внутрішніх ресурсів, які витрачаються для виконання тих чи інших завдань. Іноді для цього проводять ще й навантажувальне тестування сайтів, тобто аналіз роботи при великій кількості відвідувачів з різними запитами.

Тестування безпеки сайту

Хакерські атаки і зломи – власникам власних ресурсів частенько доводиться з цим стикатись. Для того, щоб не стати жертвою і завжди бути підготовленим, проводьте регулярне тестування сайту на вразливість.

Тестування практичності

Специфічний аналіз, котрий можна розуміти і як тестування юзабіліті веб-сайту. На даному етапі тестувальник стає користувачем і резюмує, наскільки зрозуміло і зручно йому взаємодіяти з ресурсом, що потрібно додати, і яким чином це повинно бути представлено.

Ручне тестування сайту

Вже з самої назви стає зрозуміло, що в даному випадку тестувальник не використовує програми, а керується в пошуку помилок поведінкою звичайного відвідувача ресурсу. Воно підходить для великих проектів та вже для реалізованих сайтів, і якщо автоматичне тестування сайту на помилки завжди здійснюється фахівцем, то ручне може зробити будь-який користувач.

Автоматичне тестування сайту

Автоматичне тестування web сайтів проводять тестувальники на етапі QC, використовуючи для цього програми, або власноручне написання скрипти. Відмінне рішення для перевірки впроваджуваних невеликих розширень сайту і оцінка його продуктивності навіть без доступу до вихідного коду..

Чому варто замовити тестування сайту від Artjoker

Якщо вам потрібно провести комплексне тестування сайту, то скористайтеся послугами команди Artjoker. Після проведення тесту, ви отримуєте звіт зі списком пропозицій і рекомендацій щодо поліпшення, які ми можемо впровадити за вашим бажанням.

Історії успіху наших клієнтів

Ми хотіли нестандартний сайт з безліччю інтерактивних речей. У підсумку нам створили класний сайт, класний дизайн. Я всім рекомендую компанію Artjoker як помічника в реалізації ваших ідей в бізнесі.

Сергій Сурганов
Сергій Сурганов Керівник, RECRU.IT
Дивитися відео-відгук

З Artjoker спрацювалися швидко, так як з обох сторін було чітке розуміння плану дій. Хлопці показали високий рівень професіоналізму і глибоке розуміння наших бажань. Зараз ми продовжуємо працювати над розвитком проекту в мережі.

Павло Левітін
Павло Левітін Комерційний директор, Спортклуб Tetra
Дивитися відео-відгук

Ми переконалися в тому, що Artjoker вміє справлятися зі складними завданнями. На сьогоднішній день ми маємо не тільки сучасний сайт. Ми досягли основної мети - отримали потік клієнтів. Відвідувачі нашого сайту стають нашими кліентамі.

Олена Терещенко
Олена Терещенко програмний координатор ЦРЧ, Медичний центр професора Феськова
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Маргарита Кулєшова
Менеджер по роботі з клієнтами
Маргарита Кулєшова