У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
  • Лист або дзвінок від нашого менеджера
  • Оцінку свого проекту
  • Особисту зустріч, за необхідності
  • Конфіденційність гарантовано!
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Харків
Задати питання

Професійна верстка сайту

У вас вже є готовий дизайн майбутнього сайту, і ви хочете замовити верстку сайту у професіоналів? Тоді ви зайшли за адресою.
Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Максим Садовський

Звернувшись до нас, ви отримуєте:

Сайт, що адаптований під мобільні пристрої
Верстку макета сайту будь-якої складності
Впровадження передових технологій
Якісне відображення свого сайту в будь-якому браузері

Розроблені нами сайти:

Професійна верстка сайту включає в себе ряд етапів:

‘01
Планування

Перш ніж буде виконуватися верстка сайту, необхідно скласти детальне технічне завдання, в якому буде чітко прописано низку вимог, необхідних для впровадження. Узгоджуються такі моменти, як анімація на сайті, кількість унікальних шаблонів, за якими буде верстатися сайт, а також вимоги щодо відображення на мобільних пристроях. Крім того, на цьому етапі оцінюється вартість верстки.

‘02
Впровадження

Коли технічне завдання погоджено, підписано замовником, а також внесена передоплата, здійснюється верстка макета сайту. Наші фахівці використовують передові технології, такі, як HTML5, CSS3 і JavaScript. Такий метод, як таблична верстка сайтів з psd, ми не застосовуємо, бо значно ефективніша блокова верстка сайту. А для того, щоб ваш сайт якісно відображався на будь-якій роздільній здатності екрану, наші фахівці застосовують методику, яка відома як гумова верстка сайтів. Триває етап впровадження в залежності від типу проекту. Верстка інтернет-магазину займає від 52 годин, а сайту-візитки в межах 24 годин.

‘03
Контроль

Тепер, коли професійна верстка сайту закінчена, всі матеріали (дизайн-макети, ТЗ і зверстані файли) віддаються на тестування. Готові роботи перевіряються на відповідність закладених у технічному завданні вимогам, а також здійснюється перевірка на валідність і кроссбраузерність. У тому випадку, якщо виявлені «баги», верстальники впроваджують зміни до тих пір, поки результат не буде відповідати всім вимогам клієнта.

‘04
Програмінг

Після того, як сайт зверстаний, його необхідно запрограмувати. Для цього у вашому розпорядженні у нас штат розробників, які втілять в життя всі ваші побажання по функціоналу веб-проекту.

Вартість верстки сайту залежить від:

‘01
Кількості унікальних шаблонів
‘02
Необхідності застосування адаптивної верстки
‘03
Технічні вимоги
‘04
Необхідності застосування адаптивної верстки
Чому варто замовити верстку сайту в Артджокер?
13
років досвіду
500
реалізованих проектів
90
фахівців
Історії успіху наших клієнтів

7 років тому ми шукали команду, яка створить нам якісний сайт зі своїми родзинками. Ми вибрали Artjoker. Хлопці роблять свою роботу якісно, оперативно, а головне - з розумінням того, що хоче клієнт.

Марина Жук
Марина Жук Маркетолог, Інтерне-магазин Avic
Дивитися відео-відгук

Artjoker - це команда професіоналів, починаючи від відділу продажів, закінчуючи розробниками. Спільно ми створили унікальне мобільний додаток, яке необхідно для продажу квитків і проходу на стадіон. Ми успішно запустили додаток під Андроїд і плануємо запускати для iOS.

Олександр Мурадов
Олександр Мурадов Начальник відділу продажу квитків, ФК «Шахтар»
Дивитися відео-відгук

Звертаючись до компанії, я не очікував, що від створення сайту може так змінитися бізнес. Вже після першого місяця просування до мене прийшов клієнт і окупив повністю розробку сайту. Щиро рекомендую компанію Artjoker!

Сергій Єфремов
Сергій Єфремов Керівник, Тренінг-центр Лідер
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Максим Садовський
Менеджер по роботі з клієнтами
Максим Садовський