Опишіть ваш проект
Наші фахівці зв'яжуться з вами найближчим часом
Отправив запрос вы получаете:
  • Письмо или звонок от нашего менеджера
  • Оценку своего проекта
  • Личную встречу, при необходимости
  • Конфиденциальность гарантирована!
Ваш менеджер
Маргарита Кулешова
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Мобільний
Задати питання

Професійна верстка сайту

У вас вже є готовий дизайн майбутнього сайту, і ви хочете замовити верстку сайту у професіоналів? Тоді ви зайшли за адресою.
Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Дмитро Зюбан

Звернувшись до нас, ви отримуєте:

Сайт, що адаптований під мобільні пристрої
Верстку макета сайту будь-якої складності
Впровадження передових технологій
Якісне відображення свого сайту в будь-якому браузері

Розроблені нами сайти:

Професійна верстка сайту включає в себе ряд етапів:

‘01
Планування

Перш ніж буде виконуватися верстка сайту, необхідно скласти детальне технічне завдання, в якому буде чітко прописано низку вимог, необхідних для впровадження. Узгоджуються такі моменти, як анімація на сайті, кількість унікальних шаблонів, за якими буде верстатися сайт, а також вимоги щодо відображення на мобільних пристроях. Крім того, на цьому етапі оцінюється вартість верстки.

‘02
Впровадження

Коли технічне завдання погоджено, підписано замовником, а також внесена передоплата, здійснюється верстка макета сайту. Наші фахівці використовують передові технології, такі, як HTML5, CSS3 і JavaScript. Такий метод, як таблична верстка сайтів з psd, ми не застосовуємо, бо значно ефективніша блокова верстка сайту. А для того, щоб ваш сайт якісно відображався на будь-якій роздільній здатності екрану, наші фахівці застосовують методику, яка відома як гумова верстка сайтів. Триває етап впровадження в залежності від типу проекту. Верстка інтернет-магазину займає від 52 годин, а сайту-візитки в межах 24 годин.

‘03
Контроль

Тепер, коли професійна верстка сайту закінчена, всі матеріали (дизайн-макети, ТЗ і зверстані файли) віддаються на тестування. Готові роботи перевіряються на відповідність закладених у технічному завданні вимогам, а також здійснюється перевірка на валідність і кроссбраузерність. У тому випадку, якщо виявлені «баги», верстальники впроваджують зміни до тих пір, поки результат не буде відповідати всім вимогам клієнта.

‘04
Програмінг

Після того, як сайт зверстаний, його необхідно запрограмувати. Для цього у вашому розпорядженні у нас штат розробників, які втілять в життя всі ваші побажання по функціоналу веб-проекту.

Вартість верстки сайту залежить від:

‘01
Кількості унікальних шаблонів
‘02
Необхідності застосування адаптивної верстки
‘03
Технічні вимоги
‘04
Необхідності застосування адаптивної верстки
Чому варто замовити верстку сайту в Артджокер?
13
років досвіду
500
реалізованих проектів
90
фахівців
Історії успіху наших клієнтів

Співпраця з компанією почали з розробки сайту для нашого бізнесу, продовжили роботу в вигляді комплексу робіт по інтернет-маркетингу. Команда відповідально підійшла до залучення клієнтів через сайт і роботі по оптимізації сайту для підвищення трафіку.

В'ячеслав Дробот
В'ячеслав Дробот Керівник, Укрбрук
Дивитися відео-відгук

Artjoker - це команда професіоналів, починаючи від відділу продажів, закінчуючи розробниками. Спільно ми створили унікальне мобільний додаток, яке необхідно для продажу квитків і проходу на стадіон. Ми успішно запустили додаток під Андроїд і плануємо запускати для iOS.

Олександр Мурадов
Олександр Мурадов Начальник відділу продажу квитків, ФК «Шахтар»
Дивитися відео-відгук

З комнаніей Артджокер ми співпрацюємо вже кілька років. Вони займаються просуванням наших сайтів, а також займаються контекстною рекламою нашої компанії, наших послуг. Коли ми прийшли в компанію Артджокер, до цього працювали з фрілансером і потрапили в бан Яндекса. Близько 9 місяців кропіткої роботи і на мій день народження сайт був розбанено!

Роман Кирилович
Роман Кирилович CEO, Franch.biz
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Дмитро Зюбан
Менеджер по роботі з клієнтами
Дмитро Зюбан