У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
 • Лист або дзвінок від нашого менеджера
 • Оцінку свого проекту
 • Особисту зустріч, за необхідності
 • Конфіденційність гарантовано!
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Харків
Задати питання

Просування новинного сайту (ЗМІ)

ЗМІ-портал буде приносити хороший прибуток тільки при високих показниках трафіку. Якщо відвідуваність інтернет-ресурсу близька до нуля, він перетворюється в бездонну воронку, в яку ви тільки вкладаєте гроші, але нічого не отримуєте на виході. Чому так відбувається?

Зазвичай низька відвідуваність пов'язана з неправильним підходом до seo-просування, зокрема, якщо розкрутка новинного порталу здійснюється так само, як комерційного проекту.

Для ЗМІ-ресурсів органічний трафік є ключовим: через нього приходить найбільше число нових активних відвідувачів, які потім і стають постійними читачами. Підвищити відвідуваність і, відповідно, прибутковість ресурсу дозволяє комплексне просування новинних порталів.

Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Катерина Сіпкіна

Кейси з результатами по SEO

Методи просування новинних сайтів в інтернеті

‘01

Особливості SEO для ЗМІ

Основна складність у випадку зі засобами масової інформації полягає в великому рівні конкуренції при неможливості планувати контент заздалегідь. Ми не можемо просто зібрати низькочастотні запити і створити по ним матеріали. Сео просування для новинних сайтів вимагає розробки індивідуальної стратегії, в якій основний акцент робиться на наступні процеси:

 • – Коректну і максимально швидку індексацію матеріалів, так як новини можуть втратити актуальність вже через пару годин.
 • – Підвищення через seo просування новинного сайту в пошукових системах числа постійних користувачів замість безцільного нарощування трафіку.
 • – Збільшення природної посилальної маси через отримання якісних посилань, створення вірусних матеріалів.
 • – Підключення соцмереж. Репости автоматично залучають на вебсайт  нову аудиторю.

Розкрутка новинного сайту ЗМІ дозволить вивести інтернет-портал в топ видачі, збільшити кількість цільових відвідувачів і постійних читачів, знизити витрати на рекламні кампанії і при цьому збільшити загальну прибутковість проекту.

‘02

Етапи просування новинного порталу

Розкрутка і просування сайтів новин (ЗМІ) передбачає комплексний підхід і проводиться поетапно:

 1. Пошуковий і технічний аудит
 2. Оцінка юзабіліті
 3. Аналіз конкурентів
 4. Підбір ключових слів для головної сторінки і категорій
 5. Аудит структури веб-ресурсу
 6. Внутрішня сео-оптимізація
 7. Зовнішня оптимізація

Щоб визначити, наскільки ефективним було просування сайту ЗМІ в інтернеті, виявити і виправити можливі помилки, по закінченню робіт проводиться контроль якості, при необхідності вносяться фінальні поправки.

‘03

Замовити розкрутку новинного сайту ЗМІ в Artjoker

SEO оптимізація сайту дозволяє вивести web-ресурс з «застиглого» стану і перетворити його в робочий інструмент, який приносить реальний прибуток. Команда Артджокер знає, як зробити інтернет-портал привабливішим для пошукових систем і нових користувачів. Замовляючи сео-просування у нас, ви отримуєте кращі результати:

 • – Технічний аудит і UX-аналіз проводяться по більш ніж 50 параметрам. Ми знайдемо всі існуючі проблеми і точки росту.
 • Розкрутка портала здійснюється по індивідуально розробленій під ваш web-ресурс стратегії.
 • – Підбираємо кращі інструменти для вирішення ваших завдань. Застосовуємо прогресивні методи сео-оптимізації, власні секретні напрацювання.
 • – Надаємо докладні звіти без «води» з чітко прописаними даними про досягнуті цілі, вирішених завданнях.
 • – Ваші цілі - наша реалізація. Кожен кейс Artjoker - це ілюстрація нашої структурованої роботи.

Щоб уточнити деталі замовлення сео-просування ЗМІ-ресурсу, зателефонуйте нам за контактним номером телефону або задайте питання через форму зворотного зв'язку.

Історії успіху наших клієнтів

Ми співпрацюємо понад три роки. Хочу подякувати як керівників, так і команду, яка нас супроводжує, за дуже ефективну і дуже якісну роботу. Дякуємо!

Артур Булгаков
Артур Булгаков Керівник проекту, Britishbook
Дивитися відео-відгук

З комнаніей Артджокер ми співпрацюємо вже 5 років. Вони займаються просуванням наших сайтів, а також займаються контекстною рекламою нашої компанії, наших послуг. Коли ми прийшли в компанію Артджокер, до цього працювали з фрілансером і потрапили в бан Яндекса. Близько 9 місяців кропіткої роботи і на мій день народження сайт був розбанено!

Роман Кирилович
Роман Кирилович CEO, Franch
Дивитися відео-відгук

Спасибі Artjoker за те, що направили нас в правильне русло, коли ми вирішили вийти з офлайна в онлайн. Ми активно почали продавати франшизу, відкривати франчайзингові заклади. Апогеєм нашого співробітництва стало створення Landing Page, від якої я кайфую і яка приносить нам конверсії.

Вадим Бортник
Вадим Бортник CEO, Freshline
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Катерина Сіпкіна
Менеджер по роботі з клієнтами
Катерина Сіпкіна