У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
 • Лист або дзвінок від нашого менеджера
 • Оцінку свого проекту
 • Особисту зустріч, за необхідності
 • Конфіденційність гарантовано!
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Харків
Задати питання

Просування інтернет магазину одягу

Вже не потрібно доводити, що онлайн-покупки - це швидко і зручно. Плануючи оновити гардероб, люди з більшою ймовірністю відкриють Гугл, ніж підуть в найближчий торговий центр. Як зробити рядових користувачів вашими постійними покупцями? Запустити рекламне і seo просування магазину одягу в інтернеті.
Ефективна веб-розкрутка вимагає спеціалізованих знань, розуміння, які методи будуть працювати в даній ситуації, а від чого варто відмовитися, щоб не злити бюджет. Ми знаємо, які інструменти необхідно використовувати, щоб просування інтернет магазину жіночого одягу не тільки вивело ваш веб-ресурс в топ пошукових систем, але і дозволило залучити нових клієнтів, підвищило конкурентоспроможність вашого бренду. І кожен наш кейс - найкраще тому підтвердження.
Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Максим Садовський

Кейси з просування магазину одягу

Які види магазинів ми просуваємо?

  • Просування магазину жіночого одягу
  • Просування магазину чоловічого одягу
  • Просування магазину дитячого одягу
  • Просування спортивного одягу
  • Магазини спецодягу
‘01

Етапи розкручування інтернет магазину одягу

Розкрутка і просування інтернет магазину одягу в Україні - це багатоетапний процес, що включає в себе не тільки сео-оптимізацію, але і комплексний інтернет маркетинг. Перед початком робіт наші фахівці проводять детальний аналіз ніші і вашої цільової аудиторії, оцінюють стратегії ваших конкурентів, їх переваги та слабкі місця, підбирають оптимальні для вашого бізнесу методи. Це важливо, адже якщо розкрутка і просування інтернет магазину дитячого одягу буде проводитися так само, як, наприклад, шоу-руму дизайнерських речей, ваші покупці до вас просто не прийдуть. Щоб вивести ваш web-сайт на верхні строчки видачі пошукових систем і залучити вашу ЦА, ми застосовуємо комплексний підхід, що складається з декількох етапів.

 • – Технічний і пошуковий аудит веб-сайту. Дозволяє виявити існуючі проблеми, помилки.
 • – UX-аудит. Коректно налаштоване юзабіліті робить ваш ресурс більш зручним для користувачів, так як їм стає легше знаходити потрібну інформацію, товари.
 • – Збір семантики. Здійснюється відповідно до тематики вашого бізнесу. За зібраним семантичним ядром проводиться подальша розкрутка сайту магазину одягу.
 • – Внутрішня сео-оптимізація. Включає в себе усунення недоліків, виявлених при попередньому аналізі, а також написання текстів, заповнення карток товарів, розміщення візуального контенту.
 • – Зовнішня seo-оптимізація. Для набору маси посилань, посилання на ваш ресурс розміщуються на сайтах-партнерах, в каталогах, близьких по тематиці платформах.

Щоб просування сайту магазину одягу дало максимальні результати, ми паралельно працюємо над поведінковими чинниками.

‘02

Вартість виконання робіт

Ціна інтернет-просування залежить від ваших цілей і індивідуальних особливостей проекту. При формуванні вартості наших послуг враховується масштабність процесів, витрати на застосування платних інструментів, запуск рекламної кампанії. Якщо у вас є жорсткі рамки по бюджету, ми підберемо найменш витратні шляху веб-розкрутки, які дозволять успішно вирішити поставлені завдання.

‘03

Замовити розкрутку магазину одягу в Artjoker

«Артджокер» - це професійний підхід, орієнтований на досягнення ваших бізнес-цілей. При просуванні інтернет магазинів одягу ми розробляємо чітку стратегію, що дозволяє отримувати кращі результати за відносно стислі терміни.

 • – Глибоко вникаємо в ваш проект, проводимо попередню оцінку по більш ніж 50 параметрам.
 • – Використовуємо інноваційні web-інструменти, а також власні секретні напрацювання високу ефективність.
 • – Надаємо регулярну детальну звітність.
 • – Забезпечуємо цілодобову техпідтримку.
 • – Над вашим веб-проектом працюватиме окрема команда професіоналів.
 • – Уже через кілька місяців трафік на ваш веб-ресурс виростає, підвищується кількість відвідувачів і покупок, збільшується загальний прибуток.

Хочете дізнатися деталі співпраці, отримати безкоштовну оцінку вашого інтернет-ресурсу? Просто заповніть форму зворотного зв'язку на нашому веб-сайті.

Історії успіху наших клієнтів

Рівень реакції цієї команди високий, вони спілкуються з клієнтами на щоденній основі. На кожен наш питання ми отримали своєчасну відповідь, і кожен запит був прийнятий до уваги. Це відмінна команда професіоналів, які дійсно знають, що вони роблять.

Анастасія Мирончук
Анастасія Мирончук Project Development Manager, FishOn
Дивитися відео-відгук

Artjoker - це команда професіоналів, починаючи від відділу продажів, закінчуючи розробниками. Спільно ми створили унікальне мобільний додаток, яке необхідно для продажу квитків і проходу на стадіон. Ми успішно запустили додаток під Андроїд і плануємо запускати для iOS.

Олександр Мурадов
Олександр Мурадов Начальник відділу продажу квитків, ФК «Шахтар»
Дивитися відео-відгук

7 років тому ми шукали команду, яка створить нам якісний сайт зі своїми родзинками. Ми вибрали Artjoker. Хлопці роблять свою роботу якісно, оперативно, а головне - з розумінням того, що хоче клієнт.

Марина Жук
Марина Жук Маркетолог, Інтерне-магазин Avic
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Максим Садовський
Менеджер по роботі з клієнтами
Максим Садовський