Опишіть ваш проект
Наші фахівці зв'яжуться з вами найближчим часом
Отправив запрос вы получаете:
 • Письмо или звонок от нашего менеджера
 • Оценку своего проекта
 • Личную встречу, при необходимости
 • Конфиденциальность гарантирована!
Ваш менеджер
Маргарита Кулешова
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Мобільний
Задати питання

Просування мобільних додатків

На думку фахівців, мобайл залишиться в тренді ще довгий час. Якщо ви хочете одержати ресурс, що продає, то заздалегідь сплануйте просування мобільних додатків. Залежно від того, з якою платформою ви плануєте працювати, будуть змінюватися підходи і маркетингові інструменти.

Звернувшись до нас, ви одержуєте

 • — Комплексний підхід до просування
 • — Виділену команду фахівців під проект
 • — Гнучке управління розкручуванням додатку
 • — Орієнтацію на результат для клієнта
Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Олександр Сварич

Етапи просування додатків

‘01

Завдання будь-якого додатку – це отримати якомога більше платних (або безкоштовних) установлень. Це доказ того, що ваш проект був помічений і оцінений користувачами. Незалежно від того, якими шляхами ви будете підвищувати впізнаваність, просування додатків в App Store або Play Market здійснюється в декілька етапів, які є обов'язковими перед виходом в топ.

Аналітика‘02

Перш ніж ваш додаток одержить популярність, необхідно його проаналізувати. Комплексний аудит дозволяє оцінити його сильні та слабкі сторони у розробці, усунути вади та перевірити на юзабіліті. Просування додатків в Play Market або в App Store - це робота на двох фронтах: робота з самим ресурсом і цільовою аудиторією. Саме тому важливий момент – моніторинг існуючої ситуації на ринку: аналітика поточних позицій (які є прямі і непрямі конкуренти) та відгуків (наскільки ваш додаток влаштовує користувачів і якщо є недоліки – як їх можна виправити).

Стратегія‘03

Після проведення комплексного аудиту можна приступати до розробки стратегії. На даному етапі клієнт одержує детальний план з чіткими термінами і затвердженими алгоритмами дій, в яких прописуються ключові показники ефективності. Так ви зможете точно розрахувати, наскільки окупається ваш додаток і додатково одержати консультацію з використання додаткових маркетингових інструментів.

Просування‘04

На етапі реалізації затвердженої стратегії необхідно пам'ятати про звітність. Збільшення охвату, підвищення лояльності та зростання прибутку будуть свідчити про те, що просування є успішним. Але не варто думати, що це результат одноразової роботи. Щоб показники продовжували зростати, необхідно постійного відстежувати їх і продовжувати комплексне просування.

Способи просування в Play Market и App Store

Якщо вам необхідне просування в Play Market і App Store, використовуйте всі існуючі можливості.

Адже успішний результат досягається за рахунок професіоналізму злагодженої команди і комплексного підходу. Використовуйте увесь спектр для досягнення блискучих результатів!

 • — SEO-оптимізація
 • — SERM
 • — Контекстно-медійна реклама
 • — SMM
 • — Контент-маркетинг
 • — E-mail маркетинг

 

 

Чому обирають нас?

5 причин замовити просування мобільного додатку в Artjoker:
 • ‘01Понад 500 проектів за 12 років в Україні та за кордоном
 • ‘0290 фахівців - експертів у своїй справі
 • ‘03Ми дотримуємося комплексного підходу до бізнесу
 • ‘04Надаємо регулярні звіти
 • ‘05Нас рекомендують минулі і поточні клієнти

Відеопросування додатків у Твіттері

Не забувайте про вашу аудиторію! Будьте цікавими і корисними, а тому шукайте незвичайні способи залучення ваших клієнтів.

Так, ви можете використовувати перспективний інструмент, котрий щойно з'явився – відеопросування додатків у Твіттері. Розкажіть, чому ви хотіли би поділитися своєю ідеєю з користувачами, які переваги зможуть по-достоїнству оцінити ваші клієнти – повірте, ваші зусилля будуть помічені! І так, візуальний контент приваблює аудиторію більше, і показник переглядів буде свідчити про це.

 • — Доступ до аудиторії – 24 години на добу
 • — Візуальна реклама ефективніше текстового аналогу
 • — Понад 80% дивляться рекламу в twitter

Замовити просування додатків в україні від Artjoker

Ви можете замовити просування в App Store або Play Market, заповнивши бриф на сайті. Наша команда не тільки підвищить впізнаваність вашого додатку, але й за вимогою проведе юзабіліті-аудит.

Історії успіху наших клієнтів

Ми просканували близько 30 агентств, не тільки в Україні, але і в Європі. Зупинилися на Artjoker, тому що нам імпонує комплексний підхід до виробництва будь-якого сервісу, позитивна команда і значне портфоліо. Також завжди є зворотний зв'язок завдяки чітким дедлайнів і постійної комунікації з командою.

Олександр Акуат
Олександр Акуат CEO, Nobius
Дивитися відео-відгук

Ми хотіли нестандартний сайт з безліччю інтерактивних речей. У підсумку нам створили класний сайт, класний дизайн. Я всім рекомендую компанію Artjoker як помічника в реалізації ваших ідей в бізнесі.

Сергій Сурганов
Сергій Сурганов Керівник, RECRU.IT
Дивитися відео-відгук

У компанію звернулися за ідеєю створити міське незалежне ЗМІ. В результаті співпраці була продумана детальна концепція проекту - від назви до позиціонування. Був розроблений сайт з урахуванням ключових трендів дизайну. Спасибі команді Artjoker за допомогу!

Катерина Дробот
Катерина Дробот Головна редакторка, Інтернет-газета Харкова URBO
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Олександр Сварич
Менеджер по роботі з клієнтами
Олександр Сварич