Дякуємо!

Запит на оцінку вартості успішно відправлено.
Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Ви також можете почитати наш блог або скачати білу книгу.

Будьте з нами!

Наталія Бринзаменеджер проектів

У вас є бізнес-завдання?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишіть нам

задати питання
Введіть ваше ім'я
Введіть контакт
Введіть email
Введіть повідомлення
Наталія Бринзаменеджер проектів
ДО ВСІХ ПОСЛУГ

ПРОСУВАННЯ МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ

На думку фахівців, мобайл залишиться в тренді ще довгий час. Якщо ви хочете одержати ресурс, що продає, то заздалегідь сплануйте просування мобільних додатків. Залежно від того, з якою платформою ви плануєте працювати, будуть змінюватися підходи і маркетингові інструменти.

ЗВЕРНУВШИСЬ ДО НАС, ВИ ОДЕРЖУЄТЕ

 • Комплексний підхід до просування

 • Виділену команду фахівців під проект

 • Гнучке управління розкручуванням додатку

 • Орієнтацію на результат для клієнта

запоВНИТИ бриф

ЕТАПИ ПРОСУВАННЯ ДОДАТКІВ

Завдання будь-якого додатку – це отримати якомога більше платних (або безкоштовних) установлень. Це доказ того, що ваш проект був помічений і оцінений користувачами. Незалежно від того, якими шляхами ви будете підвищувати впізнаваність, просування додатків в App Store або Play Market здійснюється в декілька етапів, які є обов'язковими перед виходом в топ.

Перш ніж ваш додаток одержить популярність, необхідно його проаналізувати. Комплексний аудит дозволяє оцінити його сильні та слабкі сторони у розробці, усунути вади та перевірити на юзабіліті. Просування додатків в Play Market або в App Store - це робота на двох фронтах: робота з самим ресурсом і цільовою аудиторією. Саме тому важливий момент – моніторинг існуючої ситуації на ринку: аналітика поточних позицій (які є прямі і непрямі конкуренти) та відгуків (наскільки ваш додаток влаштовує користувачів і якщо є недоліки – як їх можна виправити).
Після проведення комплексного аудиту можна приступати до розробки стратегії. На даному етапі клієнт одержує детальний план з чіткими термінами і затвердженими алгоритмами дій, в яких прописуються ключові показники ефективності. Так ви зможете точно розрахувати, наскільки окупається ваш додаток і додатково одержати консультацію з використання додаткових маркетингових інструментів.
На етапі реалізації затвердженої стратегії необхідно пам'ятати про звітність. Збільшення охвату, підвищення лояльності та зростання прибутку будуть свідчити про те, що просування є успішним. Але не варто думати, що це результат одноразової роботи. Щоб показники продовжували зростати, необхідно постійного відстежувати їх і продовжувати комплексне просування.

СПОСОБИ ПРОСУВАННЯ В PLAY MARKET І APP STORE

Якщо вам необхідне просування в Play Market і App Store, використовуйте всі існуючі можливості. Адже успішний результат досягається за рахунок професіоналізму злагодженої команди і комплексного підходу. Використовуйте увесь спектр для досягнення блискучих результатів!

 • SEO-ОПТИМІЗАЦІЯ
 • SERM
 • КОНТЕКСТНО-МЕДІЙНА РЕКЛАМА
 • SMM
 • Контент-маркетинг
 • E-mail маркетинг
ЗАМОВТЕ ПРОСУВАННЯ ВАШОГО ДОДАТКУ!

Наталя Бринза

Менеджер проектІв

Чому обирають нас?

5 ПРИЧИН ЗАМОВИТИ ПРОСУВАННЯ МОБІЛЬНОГО ДОДАТКУ В ARTJOKER:

+400

понад 400 проектів за 10 років в Україні та за кордоном

70

70 фахівців - експертів у своїй справі

ми дотримуємося комплексного підходудо бізнесу

надаємо регулярні звіти

нас рекомендуютьминулі і поточні клієнти

ВІДЕОПРОСУВАННЯ ДОДАТКІВ У ТВІТТЕРІ

Не забувайте про вашу аудиторію! Будьте цікавими і корисними, а тому шукайте незвичайні способи залучення ваших клієнтів. Так, ви можете використовувати перспективний інструмент, котрий щойно з'явився – відеопросування додатків у Твіттері. Розкажіть, чому ви хотіли би поділитися своєю ідеєю з користувачами, які переваги зможуть по-достоїнству оцінити ваші клієнти – повірте, ваші зусилля будуть помічені! І так, візуальний контент приваблює аудиторію більше, і показник переглядів буде свідчити про це.

 • ДОСТУП ДО АУДИТОРІЇ – 24 ГОДИНИ НА ДОБУ
 • ВІЗУАЛЬНА РЕКЛАМА ЕФЕКТИВНІШЕ ТЕКСТОВОГО АНАЛОГУ
 • ПОНАД 80% ДИВЛЯТЬСЯ РЕКЛАМУ В TWITTER

ЗАМОВИТИ ПРОСУВАННЯ ДОДАТКІВ В УКРАЇНІ ВІД ARTJOKER

Ви можете замовити просування в App Store або Play Market, заповнивши бриф на сайті. Наша команда не тільки підвищить впізнаваність вашого додатку, але й за вимогою проведе юзабіліті-аудит.

Цікавитесь питаннями розвитку свого бізнесу в мережі?

У нас ви отримаєте всі відповіді!