У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
 • Лист або дзвінок від нашого менеджера
 • Оцінку свого проекту
 • Особисту зустріч, за необхідності
 • Конфіденційність гарантовано!
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Харків
Задати питання

Просування інтернет магазину меблів

Навіть якщо ви пропонуєте гарнітури, дивани, крісла бездоганної якості, але ваш бізнес не представлений в інтернет-просторі, повз вас проходить величезна кількість потенційних клієнтів. Не хочете втрачати гроші, поступаючись своїми замовленнями конкурентам? Варто вже сьогодні почати вкладати в просування інтернет магазину меблів.
У сучасних реаліях онлайн-салони виконують роль повноцінної і більш зручної альтернативи своїй оффлайн версії. Людям набагато комфортніше спочатку «пробити» найближчі точки в мережі, ознайомитися з усім асортиментом, порівняти особливості різних моделей, зробити вибір і тільки потім зв'язатися з вами, відвідати ваш оффлайн-магазин. Підштовхнути потенційного покупця до покупки товару саме у вас дозволить коректна розкрутка і просування сайту меблів в інтернеті. Фахівці «Артджокер» знають, як це зробити.
Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Максим Садовський

Кейси просування меблевих сайтів

Специфіка просування магазину меблів в інтернеті

Просування меблевого інтернет магазину вимагає комплексного стратегічного підходу, розвитку відразу декількох напрямків, які б допомогли просунути ваш веб-ресурс в Гугл і Яндекс, підвищили конкурентоспроможність і впізнаваність вашого бренду.
‘01

Сео розкрутка меблевого сайту в цілому схожа на оптимізацію будь-якого іншого онлайн-магазину: вимагає збору розширеної семантики, доопрацювання структури веб-ресурсу, коригування юзабіліті, збільшення посилальної маси.

В основі всього - хороший каталог‘02

Просування меблів через інтернет - це завжди про максимально повну презентацію вашого продукту. Обов'язковим є розміщення фотографій, докладних описів і характеристик кожного виробу, даних про нюанси виробництва. В ідеалі, заходячи на ваш майданчик, відвідувач зможе дізнатися все про вас і ваші товари.

Вибудовуємо імідж‘03

Просування сайту з продажу та виробництва меблів на замовлення відрізняється від інтернет-розкрутки платформи, яка займається тільки реалізацією готової продукції. У першому випадку фірмі потрібно сформувати репутацію надійного виробника, у другому - перевіреного продавця.

Постійний контакт з користувачами‘04

Сформувати у майбутніх клієнтів довіру до бренду дозволяє активне просування меблевих салонів і інтернет магазинів в соцмережах, побудова прямої комунікації з людьми, постинг відгуків на ваших сторінках, web-сайті, сторонніх майданчиках.

Як показує наша практика, досягти кращих результатів за відносно невеликий термін дозволяє комплексний інтернет маркетинг, при якому під кожен проект підбираються оптимальні методи і веб-інструменти.

Які види меблевих сайтів ми просуваємо?

‘01
лендінги меблевої компанії
‘02
корпоративний сайт меблевого салону
‘03
інтернет магазини м'яких, корпусних, дизайнерських, офісних меблів
‘04
маркетплейси

Ціна просування інтернет магазину меблів

  Ціна веб-просування ресурсів меблевої тематики визначається в індивідуальному порядку, так як залежить від ряду факторів:

  • стану вашої фірми на момент звернення до нас;
  • складності виконуваних нашими фахівцями робіт;
  • витрат на запуск рекламної кампанії, використання платного інструментарію;
  • ваших цілей.

  Ми завжди за те, щоб економити гроші замовника. Щоб просування меблевого салону в інтернет не перетворилося в безрезультатний «злив» бюджету, підбираємо маркетингові методи, оптимальні для розвитку саме вашої справи.

Замовити розкрутку меблевого сайту в Artjoker

Якщо ви хочете ефективно розвивати свій бренд в інтернет-просторі, отримувати стабільний прибуток і постійно розширювати клієнтську базу, Artjoker допоможе вам в цьому.
 • Просування сайтів меблевої компанії – наша провідна компетенція. Ми розбираємося у всіх нюансах цього процесу, знаємо всі «підводні камені», складності.
 • – Виділяємо під ваш проект окрему команду, яка веде його до отримання потрібних вам результатів.
 • – Розкрутка та просування меблевих сайтів в інтернеті працює тільки при індивідуальному підході, тому ми спочатку проводимо глибокий аудит вашого бізнесу, а потім на його основі складаємо подальший план дій.
 • – Щомісяця надаємо докладні звіти.
 • – Орієнтовані на досягнення ваших бізнес-цілей.
 • – Забезпечуємо технічну підтримку.
Історії успіху наших клієнтів

7 років тому ми шукали команду, яка створить нам якісний сайт зі своїми родзинками. Ми вибрали Artjoker. Хлопці роблять свою роботу якісно, оперативно, а головне - з розумінням того, що хоче клієнт.

Марина Жук
Марина Жук Маркетолог, Інтерне-магазин Avic
Дивитися відео-відгук

З комнаніей Артджокер ми співпрацюємо вже 5 років. Вони займаються просуванням наших сайтів, а також займаються контекстною рекламою нашої компанії, наших послуг. Коли ми прийшли в компанію Артджокер, до цього працювали з фрілансером і потрапили в бан Яндекса. Близько 9 місяців кропіткої роботи і на мій день народження сайт був розбанено!

Роман Кирилович
Роман Кирилович CEO, Franch
Дивитися відео-відгук

На даний момент ми закінчили з компанією "Artjoker" розробку сайту. Дуже задоволені: і комунікацією, і швидкістю реакції, і професіоналізмом команди

Дуже файно, що ми знайшли з ними на ранньому етапі спільну мову і відразу приступили до розробки нашого проекту.
Сміливо рекомендую дану компанію. 

Ольга Прудко
Ольга Прудко директор, КП "Щасливе місто"
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Максим Садовський
Менеджер по роботі з клієнтами
Максим Садовський