Опишіть ваш проект
Наші фахівці зв'яжуться з вами найближчим часом
Отправив запрос вы получаете:
  • Письмо или звонок от нашего менеджера
  • Оценку своего проекта
  • Личную встречу, при необходимости
  • Конфиденциальность гарантирована!
Ваш менеджер
Маргарита Кулешова
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Мобільний
Задати питання

Додатки для вивчення англійської мови

Люди, які вільно володіють англійською, вважають, що практика і комунікація, занурення в середу працюють куди краще товстих словників і списаних конспектів.
Ми ні в якому разі не применшує цінність академічної освіти, але сучасні педагоги щосили відмовляються від застарілих методів викладання, орієнтуючись на західних колег, щосили використовують технологізації навчання. Логіка таких змін очевидна: нинішнє покоління має свої методи мотивації, краще сприймає візуальний контент і відрізняється більш практичним типом мислення. Тому логічно використовувати інші методи навчання. Саме через ідеальну відповідність своїй аудиторії мобільні додатки для вивчення англійської мови стали популярними і затребуваними.
Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Дмитро Зюбан

Приклади мобільних додатків

Додаток для вивчення англійської мови – новий напрямок для вашого бізнесу!

Українські підприємці украй сприйнятливі до нових тенденцій, тому всі сфери бізнесу поступово звільнюються від зайвого консерватизму і використовують нові сервіси, методи і прийоми.
Те ж стосується і сфери освіти, спільноти педагогів і мовних шкіл, курсів по достоїнству оцінять спеціальний освітній додаток, що робить процес навчання максимально комфортним як для студентів, так і для педагогів. Розробка програми для вивчення англійської мови від компанії Artjoker має на увазі наступні переваги:
Можливість повноцінного заробітку в інтернеті за допомогою відео-уроків.
Зручна комунікація між студентами і викладачем.
Можливість складати готові уроки за темами персонально для кожного учня, адаптуючи навчальну програму під його здібності.
Можливість індивідуально підходити до складання навчального плану, відповідно до рівня підготовки, цілями навчання (для роботи, для навчання, для себе, для подорожей).
Ви зможете моніторити виконання завдань в онлайн режимі, вказувати виправлення і виставляти оцінки.
Можливість фіксувати прогрес і проходити тестування, завантажувати матеріали.

Таку систему навчання високо оцінять і студенти: для отримання доступу до знань їм буде досить облікового запису в додатку. Особливо актуально це буде для дорослих людей, які зайнялися англійським для роботи або подорожей, адже для занять не доведеться носити з собою підручники та зошити.

UX інтерфейс, швидка обробка даних і приємний дизайн зроблять додаток для вивчення англійських слів максимально комфортним для користувача.

Замовити додаток для вивчення англійської від Artjoker

У розробників Artjoker є досвід успішної реалізації навчальних мовних додатків, тому ми точно знаємо, що змусить бізнес клієнта працювати ефективніше і зробити освіту доступнішою і комфортним.

У нас ви можете замовити додаток для вивчення англійської мови для android та ios, в якому буде забезпечено просту взаємодію з такими розділами як Grammar, Writing, Audition, Vocabulary, Reading і Test. За вашим побажанням, в додатку будуть передбачені всі необхідні функції для педагога і для учня.

Чому обирають нас?

5 причин замовити розробку мобільного додатка в Artjoker:
  • ‘01Более 500 проектів за 13 років в Україні та за кордоном
  • ‘0290 фахівців - експертів у своїй справі
  • ‘03Ми дотримуємося комплексного підходу до бізнесу
  • ‘04Надаємо регулярні звіти
  • ‘05Нас рекомендують минулі і поточні клієнти
ТОП-10 кращих кейсів компанії
Як почати розробку мобільного додатка?
‘01
Визначити цілі і задачі проекту
‘02
Скласти точний портрет свого потенціального клієнту
‘03
Виявити своїх конкурентів
‘04
Виділити ключові особливості своєї компанії
‘05
Обрати розробника мобільного додатка
Історії успіху наших клієнтів

Хлопці попрацювали дуже якісно, оперативно. Ми отримали адаптивний, з сучасним дизайном сайт. Сайт став головним інструментом в роботі нашої компанії. Всім тим, хто хоче мати просунутий і якісний сайт, який буде приносити дохід, звертайтеся в компанію Artjoker!

Анна Нестеренко
Анна Нестеренко менеджер, G'Line
Дивитися відео-відгук

За час нашої співпраці з Artjoker компанія "Модерн-XXI" фактично стала монополістом українського ринку дерев'яних рам і нестандартних віконних конструкцій. Спільними зусиллями ми з компанією Artjoker досягли намічених цілей і продовжуємо рухатися далі ефективно завойовуючи нові ринки.

Тетяна Думанська
Тетяна Думанська маркетолог, Модерн-XXI
Дивитися відео-відгук

У компанію звернулися за ідеєю створити міське незалежне ЗМІ. В результаті співпраці була продумана детальна концепція проекту - від назви до позиціонування. Був розроблений сайт з урахуванням ключових трендів дизайну. Спасибі команді Artjoker за допомогу!

Катерина Дробот
Катерина Дробот Головна редакторка, Інтернет-газета Харкова URBO
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Дмитро Зюбан
Менеджер по роботі з клієнтами
Дмитро Зюбан