Дякуємо!

Запит на оцінку вартості успішно відправлено.
Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Ви також можете почитати наш блог або скачати білу книгу.

Будьте з нами!

Наталія Бринзаменеджер проектів

У вас є бізнес-завдання?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишіть нам

задати питання
Введіть ваше ім'я
Введіть контакт
Введіть email
Введіть повідомлення
Наталія Бринзаменеджер проектів
до всіх послуг

Пошуковий аудит сайту

Що таке пошуковий аудит сайту і чи потрібен він взагалі? На сьогоднішній день саме сайт — це ваш основний цент продажів. Клієнту набагато зручніше дізнатися всю інформацію і зробити покупку, не виходячи з дому чи свого робочого місця. Тому дуже важливо, щоб під час пошуку, саме ваш сайт знаходили першим. Пошуковий аудит сайтів — це виявлення всіх помилок, які не дають сайту просуватися на більш високі позиції під час пошуку. Тобто, коли сайт знаходиться далеко внизу — це свідчить про наявність низки проблем, які дозволить виявити комплексний аудит сайту, а запропоновані фахівцем рекомендації дозволять в найкоротші терміни усунути наявні проблеми.

заповнити бриф

Комплексний аудит сайту включає в себе наступні етапи робіт:

 • 1

  Технічний аудит сайту

  Аналіз і виявлення проблем в технічній галузі сайту: перевірка редиректів, кодів відповіді сервера, наявність помилок в коді. Найчастіше саме в цьому полягають основні проблеми, з-за яких пошукові системи « штрафують &рако; сайт і не дають йому просуватися вище.

 • 2

  Аудит внутрішньої оптимізації

  Аудит просування сайту включає в себе аналіз мета-тегів, наявності оптимізованих і унікальних текстів на сайті, внутрішньої перелинковки. Також включає пошук дублів сторінок на сайті, які заважають успішному його просуванню в пошукових системах. Цей етап безпосередньо пов'язаний з поліпшенням позиції сайту, оскільки виявляє проблеми релевантності контенту.

 • 3

  Аудит зовнішньої оптимізації

  Аудит зовнішньої оптимізації сайту – один з найбільш трудомістких і важливих етапів пошукового аудиту. На даному етапі проводиться детальний аналіз посилальної маси сайту. Оцінка зовнішніх реферальних джерел дозволяє виявити поганих донорів, які не тільки заважають успішному просуванню веб-ресурсу, але також можуть стати в майбутньому причиною потрапляння сайту під пошуковий фільтр.

 • 4

  Аналіз сайтів конкурентів

  Аналіз конкурентів на увазі відстеження динаміки зростання трафіку конкурентів, виявлення причин і методів їх успішного просування. В результаті цього етапу формуються конкретна стратегія просування сайту, з метою заняття топових позицій по самим частотним запитам.

Що дає пошуковий аудит сайту?

 • Виявити і усунути проблеми в технічній частині сайту
 • Провести максимально правильну внутрішню оптимізацію на сайті
 • Отримати конкретну стратегію щодо проведення посилальної маси сайту
 • Знайти слабку ланку конкурентів і витіснити їх з топа. Як наслідок, більше трафіку, продажів і прибутку вашому бізнесу.

Вартість і термін виконання аудиту сайту

Пошуковий аудит - досить трудомісткий і тривалий процес, тому вартість аудиту сайту відповідає витраченому часу. Він включає в себе досить багато аналітики, вивчення і порівняння. Але при цьому має велике значення і передбачає високу результативність, що повністю компенсує витрачений час і кошти на пошукову оптимізацію сайту. Аудит дає можливість знати, в чому полягає проблема, а головне як її вирішити. З його допомогою ви зрозумієте, в якому напрямку варто вдосконалювати і розвивати свій проект.

Замовити SEO аудит сайту від компанії Artjoker

 • 1 З Вами буде працювати велика команда фахівців і професіоналів з великим досвідом роботи.
  Ви отримаєте детальний звіт про виконану роботу з описом проблем і способами їх вирішення.
 • 2 Замовити аудит сайту у нас, значить отримати якісний і детальний аналіз вашого сайту в установлені терміни.
  Результативність нашої роботи повністю виправдана нашим рівнем і професіоналізмом.
 • 3 Замовити seo аудит веб сайту в Artjoker, значить бути впевненим в індивідуальному підході до кожного проекту і клієнту,
  що дає можливість отримати найточнішу й актуальну інформацію.
Отримайте безкоштовну консультацію від менеджера вже зараз!

Олена Халявка

ДИРЕКТОР З РОЗВИТКУ клієнтського бізнесу

чому ми?
 • 9

  років досвіду

 • 400

  Реалізованих
  проектів

 • 50

  фахівців

до того ж ми:

Цікавитесь питаннями розвитку свого бізнесу в мережі?

У нас ви отримаєте всі відповіді!