Опишіть ваш проект
Наші фахівці зв'яжуться з вами найближчим часом
Отправив запрос вы получаете:
  • Письмо или звонок от нашего менеджера
  • Оценку своего проекта
  • Личную встречу, при необходимости
  • Конфиденциальность гарантирована!
Ваш менеджер
Маргарита Кулешова
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Мобільний
Задати питання

Пошуковий аудит сайту

Що таке пошуковий аудит сайту і чи потрібен він взагалі? На сьогоднішній день саме сайт — це ваш основний цент продажів. Клієнту набагато зручніше дізнатися всю інформацію і зробити покупку, не виходячи з дому чи свого робочого місця. Тому дуже важливо, щоб під час пошуку, саме ваш сайт знаходили першим. Пошуковий аудит сайтів — це виявлення всіх помилок, які не дають сайту просуватися на більш високі позиції під час пошуку. Тобто, коли сайт знаходиться далеко внизу — це свідчить про наявність низки проблем, які дозволить виявити комплексний аудит сайту, а запропоновані фахівцем рекомендації дозволять в найкоротші терміни усунути наявні проблеми.
Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Маргарита Кулєшова

Комплексний аудит сайту включає в себе наступні етапи робіт:

Технічний аудит сайту

‘01

Аналіз і виявлення проблем в технічній галузі сайту: перевірка редиректів, кодів відповіді сервера, наявність помилок в коді. Найчастіше саме в цьому полягають основні проблеми, з-за яких пошукові системи «штрафують» сайт і не дають йому просуватися вище.

Аудит внутрішньої оптимізації

‘02

Аудит просування сайту включає в себе аналіз мета-тегів, наявності оптимізованих і унікальних текстів на сайті, внутрішньої перелинковки. Також включає пошук дублів сторінок на сайті, які заважають успішному його просуванню в пошукових системах. Цей етап безпосередньо пов'язаний з поліпшенням позиції сайту, оскільки виявляє проблеми релевантності контенту.

Аудит зовнішньої оптимізації

‘03

Аудит зовнішньої оптимізації сайту – один з найбільш трудомістких і важливих етапів пошукового аудиту. На даному етапі проводиться детальний аналіз посилальної маси сайту. Оцінка зовнішніх реферальних джерел дозволяє виявити поганих донорів, які не тільки заважають успішному просуванню веб-ресурсу, але також можуть стати в майбутньому причиною потрапляння сайту під пошуковий фільтр.

Аналіз сайтів конкурентів

‘04

Аналіз конкурентів на увазі відстеження динаміки зростання трафіку конкурентів, виявлення причин і методів їх успішного просування. В результаті цього етапу формуються конкретна стратегія просування сайту, з метою заняття топових позицій по самим частотним запитам.

‘01

Що дає пошуковий аудит сайту?

– Виявити і усунути проблеми в технічній частині сайту

– Провести максимально правильну внутрішню оптимізацію на сайті

– Отримати конкретну стратегію щодо проведення посилальної маси сайту

– Знайти слабку ланку конкурентів і витіснити їх з топа. Як наслідок, більше трафіку, продажів і прибутку вашому бізнесу.

‘02

Вартість і термін виконання аудиту сайту

Пошуковий аудит - досить трудомісткий і тривалий процес, тому вартість аудиту сайту відповідає витраченому часу. Він включає в себе досить багато аналітики, вивчення і порівняння. Але при цьому має велике значення і передбачає високу результативність, що повністю компенсує витрачений час і кошти на пошукову оптимізацію сайту. Аудит дає можливість знати, в чому полягає проблема, а головне як її вирішити. З його допомогою ви зрозумієте, в якому напрямку варто вдосконалювати і розвивати свій проект.

‘03

Замовити SEO аудит сайту від компанії Artjoker

  1. З Вами буде працювати велика команда фахівців і професіоналів з великим досвідом роботи. Ви отримаєте детальний звіт про виконану роботу з описом проблем і способами їх вирішення.
  2. Замовити аудит сайту у нас, значить отримати якісний і детальний аналіз вашого сайту в установлені терміни. Результативність нашої роботи повністю виправдана нашим рівнем і професіоналізмом.
  3. Замовити seo аудит веб сайту в artjoker, значить бути впевненим в індивідуальному підході до кожного проекту і клієнту,  що дає можливість отримати найточнішу й актуальну інформацію.

Чому ми?
12
років досвіду
500
Реалізованих проектів
90
фахівців
Історії успіху наших клієнтів

У компанію звернулися за ідеєю створити міське незалежне ЗМІ. В результаті співпраці була продумана детальна концепція проекту - від назви до позиціонування. Був розроблений сайт з урахуванням ключових трендів дизайну. Спасибі команді Artjoker за допомогу!

Катерина Дробот
Катерина Дробот Головна редакторка, Інтернет-газета Харкова URBO
Дивитися відео-відгук

Artjoker - це команда професіоналів, починаючи від відділу продажів, закінчуючи розробниками. Спільно ми створили унікальне мобільний додаток, яке необхідно для продажу квитків і проходу на стадіон. Ми успішно запустили додаток під Андроїд і плануємо запускати для iOS.

Олександр Мурадов
Олександр Мурадов Начальник відділу продажу квитків, ФК «Шахтар»
Дивитися відео-відгук

Кілька років тому звернувся за розробкою сайту в компанію Artjoker. Зараз бізнес успішно розвивається, філії моєї компанії знаходяться в великих містах України - в чому вдячний хлопцям. Раджу користуватися послугами компанії!

Микола Пунько
Микола Пунько Керівник, Nikoss
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Маргарита Кулєшова
Менеджер по роботі з клієнтами
Маргарита Кулєшова