Дякуємо!

Запит на оцінку вартості успішно відправлено.
Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Ви також можете почитати наш блог або скачати білу книгу.

Будьте з нами!

Наталія Бринзаменеджер проектів

У вас є бізнес-завдання?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишіть нам

задати питання
Введіть ваше ім'я
Введіть контакт
Введіть email
Введіть повідомлення
Наталія Бринзаменеджер проектів
ДО ВСІХ ПОСЛУГ

НАЛАШТУВАННЯ КОНТЕКСТНОЇ РЕКЛАМИ В GOOGLE ADWORDS І ЯНДЕКС ДИРЕКТ

Щоб здійснити грамотне налаштування контекстної реклами, необхідний досвід. Тому, коли власник бізнесу доручає своєму штатному маркетологу таке завдання, як налаштування контекстної реклами самостійно, результат виявляється жалюгідним. Зливаються бюджети, оголошення не продаючі, а конверсій немає. Як же зробити так, щоб отримувати ефект від PPC-інструментів, здійснюючи при цьому ведення кампанії своїми руками, а не агентством? Ми пропонуємо вам рішення.
Спеціально для тих, хто хоче доручити ведення контексту штатному інтернет-маркетологу, ми розробили послугу по налаштуванню комплексних кампаній в Google AdWords і Яндекс Директ, а також програму навчання вашого фахівця в рамках консалтингу. В результаті, звернувшись до нас, ви одержуєте повністю налаштовані рекламні кабінети, з семантичним ядром, оголошеннями, а також навченого самостійному веденню кампаній вашого співробітника.

ЗВЕРНУВШИСЬ ДО НАС, ВИ ОТРИМУЄТЕ:
 • Повноцінну стратегію рекламної контекстної кампанії з подальшою настройкою та аналізом ефективності

 • Організацію логіки інтернет-продажів: від залучення відвідувача на сайт до здійснення ним покупки

 • Навчання вашого інтернет-маркетолога ефективному веденню PPC-кампанії

 • Аналіз ефективності та впровадження покращень

запоВНИТИ бриф

ЯК ПРОХОДИТЬ НАВЧАННЯ КОНТЕКСТНІЙ РЕКЛАМІ ОНЛАЙН

Налаштування контекстної реклами ефективно проходить лише в тому випадку, коли у вас уже є успішний досвід, ви розумієте закономірності роботи і тенденції ринку.
Етапи консалтингу наступні:

 • 1 МОНІТОРИНГ РИНКУ ТА АНАЛІЗ ВАШОГО БІЗНЕСУ

  Приступаючи до налаштування контекстної реклами, наші фахівці проводять глибокий аналіз специфіки діяльності замовника, виявляючи опорні точки, на які можна впливати для залучення якомога більшої кількості клієнтів. Ефективна контекстна реклама навчання Google AdWords або Яндекс Директ неможлива без занурення фахівцем у деталі вашого бізнесу, особливостей цільової аудиторії, ринку клієнта.

 • 2 ПІДБІР ЦІЛЬОВИХ КЛЮЧОВИХ ЗАПИТІВ

  Щоб охопити максимальну кількість зацікавленої аудиторії, ми складаємо розширений список ключових слів, за якими будуть показуватись оголошення в Google Adwords і Yandex Direct. А щоб виключити нецільові кліки, ми впроваджуємо мінус-слова в вашу рекламну кампанію.

 • 3 РОБОТА З ПОСАДКОВИМИ СТОРІНКАМИ

  Буде успішна контекстна реклама чи ні багато в чому залежить від сайту, на який вона веде. Кампанія не принесе ефекту за умови, що сайт заплутаний і неясний. Ось чому, запускаючи рекламну кампанію в Google Adwords або Яндекс Директ, ми забезпечуємо сайт релевантними для пошукових запитів сторінками. Це означає, що те, про що йдеться в оголошенні, присутнє також на сторінці, куди воно веде, зберігаючи гідний рівень юзабіліті.

 • 4 НАЛАШТУВАННЯ КОНТЕКСТНОЇ РЕКЛАМИ GOOGLE ADWORDS

  Сам процес налаштування починається після того, як буде складено список завдань після моніторингу. Основний етап роботи пов'язаний зі складанням списку ключових запитів (семантики), який буде використаний для складання оголошень. Якщо вас хвилює питання як налаштувати контекстну рекламу в Гуглі, то саме правильна семантика – один з вирішальних інгредієнтів формули конверсійної кампанії.

 • 5 НАЛАШТУВАННЯ КОНТЕКСТНОЇ РЕКЛАМИ GOOGLE ADWORDS

  Якщо ви зацікавлені в просуванні на російський ринок, то ваш друг – Яндекс. Щоб запустити контекстну рекламу, вам знадобиться витратити час на роботу зі спеціальним сервісом – Яндекс.Директ. Чимало часу піде на налаштування параметрів «націлювання», а тому розуміння портрету потенційного клієнта обов'язкове.

 • 6 РЕГУЛЯРНИЙ МОНІТОРИНГ РЕЗУЛЬТАТІВ

  Оскільки контекстна реклама запускається відразу ж після налаштування та оплати (і, звичайно ж, модерації), то перші продажі починаються з першого дня. Щоб навчитися оцінювати ефективність роботи і заробляти на рекламі, необхідно пройти комплексне навчання, і з часом ви обов'язково вийдете на позитивні результати.

КОНСАЛТИНГ ПО КОНТЕКСТНІЙ РЕКЛАМІ – ЧОМУ ARTJOKER?

Для тих, хто вважає, що розібратися в контекстній рекламі без досвідченого наставника не складе труднощів, той дуже помиляється. Тільки відповідальний підхід і продумана стратегія під контролем фахівців допоможе вам розібратися в тонкощах. В Інтернеті ви знайдете безліч статей за запитами "контекстна реклама основи секрети трюки", але знайте, – кожне бізнес-завдання вимагає індивідуального підходу і весь цей контент згенерований за шаблоном, без урахування аспектів вашого бізнесу. Якщо ви хочете навчитися вести контекст своїми руками і одержувати продажі, то ми допоможемо вам у цьому. НАЛАШТУВАННЯ АКАУНТІВ КОНТЕКСТНОЇ РЕКЛАМИ від Artjoker включає:

 • ФОРМУВАННЯ СТРУКТУРИ РЕКЛАМНОЇ КАМПАНІЇ
 • ПІДБІР СЕМАНТИЧНОГО ЯДРА (КЛЮЧІ ДЛЯ ОГОЛОШЕНЬ)
 • ПЕРВИННІ НАЛАШТУВАННЯ ТИМЧАСОВОГО, ГЕОГРАФІЧНОГО ТАРГЕТИНГУ
 • НАЛАШТУВАННЯ ДЕННОГО БЮДЖЕТУ, СТРОКІВ ПОКАЗУ

Хочете правильно налаштувати контекстну рекламу в Яндексі або Google, яка буде приносити вам клієнтів? Тоді консалтинг по налаштуванню від Arjoker – саме те, що вам потрібно.

ПОЧНІТЬ СВОЄ НАВЧАННЯ ВЖЕ ЗАРАЗ!

Олена Халявка

ДИРЕКТОР З РОЗВИТКУ КЛІЄНТСЬКОГО БІЗНЕСУ

чОму мИ?
 • 9

  РОКІВ ДОСВІДУ

 • 400

  РЕАЛІЗОВАНИХ

  ПРОЕКТІВ

 • 50

  ФАХІВЦІВ

ДО ТОГО Ж МИ:

ПЕРЕВАГИ КОНСАЛТИНГУ ВІД ARTJOKER:

 • 1 Досвід у сфері просування бізнесу в мережі понад 9 років
 • 2 Відділ сертифікованих PPC-фахівців
 • 3 Занурення в ваш бізнес і максимальна орієнтація на результат
 • 4 Комплексний інтернет-маркетинг (SEO, SMM, SERM)
 • 5 Результати наших клієнтів говорять самі за себе

Цікавитесь питаннями розвитку свого бізнесу в мережі?

У нас ви отримаєте всі відповіді!