У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Отправив запрос вы получаете:
 • Письмо или звонок от нашего менеджера
 • Оценку своего проекта
 • Личную встречу, при необходимости
 • Конфиденциальность гарантирована!
Ваш менеджер
Маргарита Кулешова
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Мобільний
Задати питання

Налаштування контекстної реклами в Google AdWords і Яндекс директ

Щоб здійснити грамотне налаштування контекстної реклами, необхідний досвід.

Тому, коли власник бізнесу доручає своєму штатному маркетологу таке завдання, як налаштування контекстної реклами самостійно, результат виявляється жалюгідним. Зливаються бюджети, оголошення не продаючі, а конверсій немає. Як же зробити так, щоб отримувати ефект від PPC-інструментів, здійснюючи при цьому ведення кампанії своїми руками, а не агентством? Ми пропонуємо вам рішення. Спеціально для тих, хто хоче доручити ведення контексту штатному інтернет-маркетологу, ми розробили послугу по налаштуванню комплексних кампаній в Google AdWords і Яндекс Директ, а також програму навчання вашого фахівця в рамках консалтингу. В результаті, звернувшись до нас, ви одержуєте повністю налаштовані рекламні кабінети, з семантичним ядром, оголошеннями, а також навченого самостійному веденню кампаній вашого співробітника.

Звернувшись до нас, Ви отримуєте:
 • — Повноцінну стратегію рекламної контекстної кампанії з подальшою настройкою та аналізом ефективності
 • — Організацію логіки інтернет-продажів: від залучення відвідувача на сайт до здійснення ним покупки
 • — Навчання вашого інтернет-маркетолога ефективному веденню PPC-кампанії
 • — Аналіз ефективності та впровадження покращень
Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Максим Садовський

Як проходить навчання контекстній рекламі онлайн

Налаштування контекстної реклами ефективно проходить лише в тому випадку, коли у вас уже є успішний досвід, ви розумієте закономірності роботи і тенденції ринку. Етапи консалтингу наступні:
Моніторинг ринку та аналіз вашого бізнесу

Приступаючи до налаштування контекстної реклами, наші фахівці проводять глибокий аналіз специфіки діяльності замовника, виявляючи опорні точки, на які можна впливати для залучення якомога більшої кількості клієнтів. Ефективна контекстна реклама навчання Google AdWords або Яндекс Директ неможлива без занурення фахівцем у деталі вашого бізнесу, особливостей цільової аудиторії, ринку клієнта.

Підбір цільових ключових запитів

Щоб охопити максимальну кількість зацікавленої аудиторії, ми складаємо розширений список ключових слів, за якими будуть показуватись оголошення в Google Adwords і Yandex Direct. А щоб виключити нецільові кліки, ми впроваджуємо мінус-слова в вашу рекламну кампанію.

Робота з посадковими сторінками

Буде успішна контекстна реклама чи ні багато в чому залежить від сайту, на який вона веде. Кампанія не принесе ефекту за умови, що сайт заплутаний і неясний. Ось чому, запускаючи рекламну кампанію в Google Adwords або Яндекс Директ, ми забезпечуємо сайт релевантними для пошукових запитів сторінками. Це означає, що те, про що йдеться в оголошенні, присутнє також на сторінці, куди воно веде, зберігаючи гідний рівень юзабіліті.

Налаштування контекстної реклами Google Adwords

Сам процес налаштування починається після того, як буде складено список завдань після моніторингу. Основний етап роботи пов'язаний зі складанням списку ключових запитів (семантики), який буде використаний для складання оголошень. Якщо вас хвилює питання як налаштувати контекстну рекламу в Гуглі, то саме правильна семантика – один з вирішальних інгредієнтів формули конверсійної кампанії.

Налаштування контекстної реклами Яндекс Директ

Якщо ви зацікавлені в просуванні на російський ринок, то ваш друг – Яндекс. Щоб запустити контекстну рекламу, вам знадобиться витратити час на роботу зі спеціальним сервісом – Яндекс.Директ. Чимало часу піде на налаштування параметрів «націлювання», а тому розуміння портрету потенційного клієнта обов'язкове.

Регулярний моніторинг результатів

Оскільки контекстна реклама запускається відразу ж після налаштування та оплати (і, звичайно ж, модерації), то перші продажі починаються з першого дня. Щоб навчитися оцінювати ефективність роботи і заробляти на рекламі, необхідно пройти комплексне навчання, і з часом ви обов'язково вийдете на позитивні результати.

Консалтинг по контекстній рекламі – чому Artjoker?

Для тих, хто вважає, що розібратися в контекстній рекламі без досвідченого наставника не складе труднощів, той дуже помиляється.

Для тех, кто считает, что разобраться в контекстной рекламе без опытного наставника не составит труда, тот крупно ошибается. Только ответственный подход и продуманная стратегия под контролем специалистов поможет вам разобраться в тонкостях. В интернете вы найдете множество статей по запросам “контекстная реклама основы секреты трюки” — но знайте, каждая бизнес-задача требует индивидуального подхода, и весь этот контент сгенерирован по шаблону, без учета аспектов вашего бизнеса. Если вы хотите научиться вести контекст своими руками и получать продажи, то мы поможем вам в этом. НАСТРОЙКА АККАУНТОВ КОНТЕКСТНОЙ РЕКЛАМЫ от Artjoker включает:

 • — Формування структури рекламної кампанії
 • — Підбір семантичного ядра (ключі для оголошень)
 • — Первинні налаштування тимчасового, географічного таргетингу
 • — Налаштування денного бюджету, строків показу

Хочете правильно налаштувати контекстну рекламу в Яндексі або Google, яка буде приносити вам клієнтів? Тоді консалтинг по налаштуванню від Arjoker – саме те, що вам потрібно.

Чому ми?
13
років досвіду
500
реалізованих проектів
90
фахівців
ТОП-10 кращих кейсів компанії
Переваги консалтингу від Artjoker:
 • ‘01Досвід у сфері просування бізнесу в мережі понад 13 років
 • ‘02Відділ сертифікованих PPC-фахівців
 • ‘03Занурення в ваш бізнес і максимальна орієнтація на результат
 • ‘04Комплексний інтернет-маркетинг (SEO, SMM, SERM)
 • ‘05Результати наших клієнтів говорять самі за себе
Історії успіху наших клієнтів

Кілька років тому звернувся за розробкою сайту в компанію Artjoker. Зараз бізнес успішно розвивається, філії моєї компанії знаходяться в великих містах України - в чому вдячний хлопцям. Раджу користуватися послугами компанії!

Микола Пунько
Микола Пунько Керівник, Nikoss
Дивитися відео-відгук

На даний момент ми закінчили з компанією "Artjoker" розробку сайту. Дуже задоволені: і комунікацією, і швидкістю реакції, і професіоналізмом команди

Дуже файно, що ми знайшли з ними на ранньому етапі спільну мову і відразу приступили до розробки нашого проекту.
Сміливо рекомендую дану компанію. 

Ольга Прудко
Ольга Прудко директор, КП "Щасливе місто"
Дивитися відео-відгук

Ми переконалися в тому, що Artjoker вміє справлятися зі складними завданнями. На сьогоднішній день ми маємо не тільки сучасний сайт. Ми досягли основної мети - отримали потік клієнтів. Відвідувачі нашого сайту стають нашими кліентамі.

Олена Терещенко
Олена Терещенко програмний координатор ЦРЧ, Медичний центр професора Феськова
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Максим Садовський
Менеджер по роботі з клієнтами
Максим Садовський