У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
  • Лист або дзвінок від нашого менеджера
  • Оцінку свого проекту
  • Особисту зустріч, за необхідності
  • Конфіденційність гарантовано!
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Харків
Задати питання
Інтернет магазин на Тільда

Інтернет магазин на Тільда

Tilda – унікальний конструктор сайтів та інтернет-магазинів. Створення інтернет магазину на Тільда ​​ґрунтується на професійному підході, економії ресурсів та якісному сучасному дизайні.

Подивитись ціни

Саме тому високо цінується бізнесменами-початківцями. Це розумне рішення допомагає швидко та практично без витрат відкрити справжню онлайн вітрину, після чого перейти до розвитку великого бізнесу. 

Щоб переконатися в ефективності, можете переглянути приклади готових веб-маркетів. 

Приклади інтернет магазинів на Tilda

5 причин створити інтернет магазин на Тільда

Інтернет магазин на Tilda – перспективний та економічний бізнес-інструмент, який займає лідируючі позиції в сучасному світі торгівлі.
Торгівля в онлайн режимі приносить плідний дохід, і при цьому не потребує зайвих витрат. Вам не треба щомісяця вносити відповідну орендну плату, облаштовувати офісне приміщення та видавати зарплатню продавцям-консультантам. Що має ще одну перевагу – дозволяє тішити покупців більш низькими цінами на продукцію. Це один із вагомих мотивів створити інтернет магазин на Тільда. Але є й інші, не менш важливі:
Швидкість роботи‘01

Запустити повноцінний веб-магазин можливо всього за тридцять робочих днів

Доступ до корегування‘02

Ви можете здійснювати редагування через панель управління коли завгодно

Бюджетність виконання‘03

Інтернет магазини на Тільда створює один дизайнер, а тому ціни прийнятні

Сучасність‘04

Незважаючи на стандартність блоків, які використовуються в процесі, дизайн сучасний та адаптивний

Етапи розроблення

Більшість бізнесменів-початківців не володіють серйозним капіталом, а тому не мають можливості звернутися до команди майстрів з дорогого веб-агентства. Але є рішення, і до того ж професійне – створення інтернет магазину Tilda. Ультрасучасні IT-технології дозволяють нам випускати магазини під ключ, враховуючи всі побажання та вимоги. І робить це все один веб-дизайнер в кілька етапів. Сайт на Тільда створюється наступним чином:

Ціна інтернет магазину на Тільда

Опрацювання, веб-розробка, верстка сайту на Tilda та інші дії, завдяки яким можливе формування повноцінного магазину, коштують небагато. Вам не чекатимуть великі витрати. Особливо порівнюючи з доходом, який чекає на вас у подальшому. Однак, варто зазначити, що вартість створення вашого веб-маркету в першу чергу залежить від оформлення та складності верстання. Тому ціни індивідуальні, їх підраховує та повідомляє наш менеджер після детального обговорення. 

Замовити створення інтернет магазину на Тільда ​​в Artjoker

Якщо ви вирішили замовити інтернет магазин на Тільда, значить, ви цінуєте професіоналізм, швидкість та якість виконання, а також знаєтеся на економії. В процесі на вас очікує налагоджена комунікація та чуйні фахівці, які дотримуються всіх вимог та чітких термінів. Лише один місяць, і ви зможете повноцінно користуватися власним інтернет-магазином. 

Історії успіху наших клієнтів

З комнаніей Артджокер ми співпрацюємо вже 5 років. Вони займаються просуванням наших сайтів, а також займаються контекстною рекламою нашої компанії, наших послуг. Коли ми прийшли в компанію Артджокер, до цього працювали з фрілансером і потрапили в бан Яндекса. Близько 9 місяців кропіткої роботи і на мій день народження сайт був розбанено!

Роман Кирилович
Роман Кирилович CEO, Franch
Дивитися відео-відгук

На даний момент ми закінчили з компанією "Artjoker" розробку сайту. Дуже задоволені: і комунікацією, і швидкістю реакції, і професіоналізмом команди

Дуже файно, що ми знайшли з ними на ранньому етапі спільну мову і відразу приступили до розробки нашого проекту.
Сміливо рекомендую дану компанію. 

Ольга Прудко
Ольга Прудко директор, КП "Щасливе місто"
Дивитися відео-відгук

Спасибі Artjoker за те, що направили нас в правильне русло, коли ми вирішили вийти з офлайна в онлайн. Ми активно почали продавати франшизу, відкривати франчайзингові заклади. Апогеєм нашого співробітництва стало створення Landing Page, від якої я кайфую і яка приносить нам конверсії.

Вадим Бортник
Вадим Бортник CEO, Freshline
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Катерина Сіпкіна
Менеджер по роботі з клієнтами
Катерина Сіпкіна