У вас є бізнес-завдання?
У нас є рішення.
Отримайте консультацію вже зараз!
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Мобільний
Задати питання

Створення сайтів Дніпропетровськ

Сьогодні веб-сайт є у кожної компанії. Але далеко не у всіх він якісний і зручний для користувачів. Веб-студія Артджокер пропонує створення сайтів в Дніпрі. А якщо вам потрібно ще і просування в інтернеті - наша команда готова надати цілий комплекс послуг.
‘01

Наша веб-студія Артджокер швидко розробить для вас веб-ресурс, який буде не тільки добре виглядати і бездоганно працювати, а й приносити прибуток. При створенні дизайну важливо враховувати специфіку цільової аудиторії ресурсу і безпосередньо ваші цілі. Якщо ваш ресурс повинен продавати квиток на курс, значить дизайн потрібно побудувати таким чином, щоб все підводило відвідувача до того, щоб в кінці кінців натиснути на кнопку "Купити". Ми завжди відзначаємо ці нюанси і розробляємо проекти так, щоб вони мали високу конверсію.

‘02

Ми пропонуємо розробку сайту в Дніпропетровську на базі:

  • – Бітрікс;
  • – Modx;
  • – Laravel;
  • – Wordpress;
  • – Magento;
  • – Opencart.

При необхідності ми розробимо унікальний движок під ваш проект. Але найчастіше популярні системи управління можна доопрацювати з урахуванням специфічних потреб. Вартість унікального движка досить висока, так як цей процес вимагає серйозних зусиль і досить великої кількості часу. Тому  розробка сайту  в Дніпропетровську на одній з існуючих систем управління обійдеться вам дешевше і завершиться набагато швидше.

‘03

Ціни на створення сайтів в Дніпропетровську

Те, скільки буде коштувати створення сайту в Дніпропетровську, залежить від його складності і деяких нюансів. Якщо доведеться створювати з нуля движок для веб-сайту, вартість неодмінно зростатиме. Також, ціни на одностраничник і великий інтернет магазин з широким асортиментом товарів, безсумнівно, будуть істотно відрізнятися. Крім цього має значення, чи потрібно розробляти сам дизайн, або досить підібрати готовий шаблон.

На вартість також впливає і контент - чи будете ви створювати його самостійно, або захочете, щоб ми доручили роботу над ним своїй команді. Якісне наповнення веб-сайту вкрай важливо. Хороший контент не тільки показує високий рівень вашої компанії, але і дозволяє набагато швидше розкрутити ресурс в пошукових системах.

‘04

Чому варто замовити створення сайту в Дніпропетровську в компанії Artjoker?

У веб-студії Артджокер вас чекає створення і розробка веб сайтів в Дніпропетровську недорого. Наша команда має величезний досвід у веб-дизайні - ми працювали над безліччю проектів для великих брендів з самих різних сфер діяльності. Ми враховуємо особливості кожного бізнесу та побажання наших замовників. Тому ви отримаєте саме те, чого очікували. Також ми надаємо послуги з просування ресурсів в пошукових системах та соціальних мережах. Тому з нами ваша компанія неодмінно прийде до успіху.

Історії успіху наших клієнтів

Ми переконалися в тому, що Artjoker вміє справлятися зі складними завданнями. На сьогоднішній день ми маємо не тільки сучасний сайт. Ми досягли основної мети - отримали потік клієнтів. Відвідувачі нашого сайту стають нашими кліентамі.

Олена Терещенко
Олена Терещенко програмний координатор ЦРЧ, Медичний центр професора Феськова
Дивитися відео-відгук

Спасибі Artjoker за те, що направили нас в правильне русло, коли ми вирішили вийти з офлайна в онлайн. Ми активно почали продавати франшизу, відкривати франчайзингові заклади. Апогеєм нашого співробітництва стало створення Landing Page, від якої я кайфую і яка приносить нам конверсії.

Вадим Бортник
Вадим Бортник CEO, Freshline
Дивитися відео-відгук

Співпраця з компанією почали з розробки сайту для нашого бізнесу, продовжили роботу в вигляді комплексу робіт по інтернет-маркетингу. Команда відповідально підійшла до залучення клієнтів через сайт і роботі по оптимізації сайту для підвищення трафіку.

В'ячеслав Дробот
В'ячеслав Дробот Керівник, Укрбрук
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Дмитро Зюбан
Менеджер по роботі з клієнтами
Дмитро Зюбан