Дякуємо!

Запит на оцінку вартості успішно відправлено.
Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Ви також можете почитати наш блог або скачати білу книгу.

Будьте з нами!

Наталія Бринзаменеджер проектів

У вас є бізнес-завдання?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишіть нам

задати питання
Введіть ваше ім'я
Введіть контакт
Введіть email
Введіть повідомлення
Наталія Бринзаменеджер проектів
ДО ВСІХ ПОСЛУГ

SEO КОПІРАЙТИНГ

Одним з важливих чинників у житті будь-якого сайту є текст. Від його якості залежить, чи буде ваш сайт цікавим відвідувачам і пошуковим системам. Копірайтинг – створення текстів, що продають. Він необхідний при створенні будь-якого сайту. В наших силах грамотно описати пропонований вами товар або послугу, скласти текст, що позиціонує компанію, таким чином, щоб його було легко та цікаво читати. До того ж під час написання текстів ми орієнтуємось також на вимоги пошукових систем – seo копірайтинг.

НАПИСАННЯ SEO-ТЕКСТІВ ВІД КОМПАНІЇ ARTJOKER МАЄ НА УВАЗІ:

 • Комплексний бізнес-аналіз вашого проекту

 • Підібрані ключові слова

 • Написання унікальних текстів, що продають

 • Контент, що відповідає вимогам пошукових систем

запоВНИТИ бриф

СКЛАДОВІ ЯКІСНОГО SEO-ТЕКСТУ:

 • 1

  унІкальнІсть

  Якщо ви хочете, щоб ваш продукт став упізнаваним і популярним, вам доведеться говорити про нього без угаву, розповідаючи про всі його переваги та вигоди, але це стосується офф-лайнового середовища. Що ж стосується світу он-лайн – тут за вас будуть говорити тексти. Численні прес-релізи та статті, рекламні повідомлення та новини – копірайтинг текстів знадобиться вам і після того, як ваш проект відправиться у вільне плавання по хвилях інтернету. Саме завдяки унікальному контенту репутація вашого сайту буде бездоганною. І пам'ятайте, чим більше інформації, – тим більше уваги. Важливим завжди залишається питання: як правильно подати інформацію, яким чином піднести її широкому загалу, щоб вона привернула до себе належну увагу і спонукала читача до дії.

 • 2

  ВІДПОВІДНІСТЬ ВИМОГАМ ПОШУКОВИХ СИСТЕМ

  В нашій студії працюють талановиті та досвідчені фахівці, seo-копірайтинг статей, котрий ми пропонуємо, повністю відповідає вимогам пошукових систем. Перш ніж приступити до роботи з написання тексту ми завжди просимо клієнта відповісти на ряд запитань, відповіді на які допомагають правильно позиціонувати компанію, товари або послуги, про які піде мова на сайті.

 • 3

  рОЗКРИТТЯ ТЕМИ

  Наші досвідчені фахівці здатні розібратися в будь-якій тематиці, вивчивши необхідний матеріал. Повне занурення в описувану сферу дозволяє створювати по-справжньому цікаві та грамотні тексти, а тому ви завжди можете бути впевнені в тому, що копірайтинг статей відповідатиме всім очікуванням і надіям, покладеним на нього. Ми не даємо неправдивих обіцянок, адже ділова репутація – найдорожче. Працюючи з нашою студією, ви ніколи не задумаєтеся про правильність свого вибору, – ви завжди будете впевнені в ньому.

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ МЕНЕДЖЕРА ВЖЕ ЗАРАЗ!

Наталя Бринза

Менеджер проектІв

чОму мИ?
 • 9

  РОКІВ ДОСВІДУ

 • 400

  РЕАЛІЗОВАНИХ

  ПРОЕКТІВ

 • 50

  ФАХІВЦІВ

ДО ТОГО Ж МИ:

Цікавитесь питаннями розвитку свого бізнесу в мережі?

У нас ви отримаєте всі відповіді!