У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
 • Лист або дзвінок від нашого менеджера
 • Оцінку свого проекту
 • Особисту зустріч, за необхідності
 • Конфіденційність гарантовано!
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Харків
Задати питання

SEO копірайтинг

Одним з важливих чинників у житті будь-якого сайту є текст.

Від його якості залежить, чи буде ваш сайт цікавим відвідувачам і пошуковим системам. Копірайтинг – створення текстів, що продають. Він необхідний при створенні будь-якого сайту. В наших силах грамотно описати пропонований вами товар або послугу, скласти текст, що позиціонує компанію, таким чином, щоб його було легко та цікаво читати. До того ж під час написання текстів ми орієнтуємось також на вимоги пошукових систем – seo копірайтинг.

Написання SEO-текстів від компанії Artjoker має на увазі:

 • — Комплексний бізнес-аналіз вашого проекту
 • — Підібрані ключові слова
 • — Написання унікальних текстів, що продають
 • — Контент, що відповідає вимогам пошукових систем
Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Максим Садовський

Cкладові якісного SEO-тексту:

Унікальність

  Якщо ви хочете, щоб ваш продукт став упізнаваним і популярним, вам доведеться говорити про нього без угаву, розповідаючи про всі його переваги та вигоди, але це стосується офф-лайнового середовища. Що ж стосується світу он-лайн – тут за вас будуть говорити тексти. Численні прес-релізи та статті, рекламні повідомлення та новини – копірайтинг текстів знадобиться вам і після того, як ваш проект відправиться у вільне плавання по хвилях інтернету. Саме завдяки унікальному контенту репутація вашого сайту буде бездоганною. І пам'ятайте, чим більше інформації, – тим більше уваги. Важливим завжди залишається питання: як правильно подати інформацію, яким чином піднести її широкому загалу, щоб вона привернула до себе належну увагу і спонукала читача до дії.

  Відповідність вимогам пошукових систем

   В нашій студії працюють талановиті та досвідчені фахівці, seo-копірайтинг статей, котрий ми пропонуємо, повністю відповідає вимогам пошукових систем. Перш ніж приступити до роботи з написання тексту ми завжди просимо клієнта відповісти на ряд запитань, відповіді на які допомагають правильно позиціонувати компанію, товари або послуги, про які піде мова на сайті.

  Розкриття теми

   Наші досвідчені фахівці здатні розібратися в будь-якій тематиці, вивчивши необхідний матеріал. Повне занурення в описувану сферу дозволяє створювати по-справжньому цікаві та грамотні тексти, а тому ви завжди можете бути впевнені в тому, що копірайтинг статей відповідатиме всім очікуванням і надіям, покладеним на нього. Ми не даємо неправдивих обіцянок, адже ділова репутація – найдорожче. Працюючи з нашою студією, ви ніколи не задумаєтеся про правильність свого вибору, – ви завжди будете впевнені в ньому.

  Чому ми?
  13
  років досвіду
  500
  реалізованих проектів
  90
  фахівців
  Історії успіху наших клієнтів

  За час нашої співпраці з Artjoker компанія "Модерн-XXI" фактично стала монополістом українського ринку дерев'яних рам і нестандартних віконних конструкцій. Спільними зусиллями ми з компанією Artjoker досягли намічених цілей і продовжуємо рухатися далі ефективно завойовуючи нові ринки.

  Тетяна Думанська
  Тетяна Думанська маркетолог, Модерн-XXI
  Дивитися відео-відгук

  Ми просканували близько 30 агентств, не тільки в Україні, але і в Європі. Зупинилися на Artjoker, тому що нам імпонує комплексний підхід до виробництва будь-якого сервісу, позитивна команда і значне портфоліо. Також завжди є зворотний зв'язок завдяки чітким дедлайнів і постійної комунікації з командою.

  Олександр Акуат
  Олександр Акуат CEO, Nobius
  Дивитися відео-відгук

  Хлопці попрацювали дуже якісно, оперативно. Ми отримали адаптивний, з сучасним дизайном сайт. Сайт став головним інструментом в роботі нашої компанії. Всім тим, хто хоче мати просунутий і якісний сайт, який буде приносити дохід, звертайтеся в компанію Artjoker!

  Анна Нестеренко
  Анна Нестеренко менеджер, G'Line
  Дивитися відео-відгук
  Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
  Або просто завантажте файл з презентацією або описом
  Максим Садовський
  Менеджер по роботі з клієнтами
  Максим Садовський