Опишіть ваш проект
Наші фахівці зв'яжуться з вами найближчим часом
Отправив запрос вы получаете:
 • Письмо или звонок от нашего менеджера
 • Оценку своего проекта
 • Личную встречу, при необходимости
 • Конфиденциальность гарантирована!
Ваш менеджер
Маргарита Кулешова
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Мобільний
Задати питання

SEO копірайтинг

Одним з важливих чинників у житті будь-якого сайту є текст.

Від його якості залежить, чи буде ваш сайт цікавим відвідувачам і пошуковим системам. Копірайтинг – створення текстів, що продають. Він необхідний при створенні будь-якого сайту. В наших силах грамотно описати пропонований вами товар або послугу, скласти текст, що позиціонує компанію, таким чином, щоб його було легко та цікаво читати. До того ж під час написання текстів ми орієнтуємось також на вимоги пошукових систем – seo копірайтинг.

Написання SEO-текстів від компанії Artjoker має на увазі:

 • — Комплексний бізнес-аналіз вашого проекту
 • — Підібрані ключові слова
 • — Написання унікальних текстів, що продають
 • — Контент, що відповідає вимогам пошукових систем
Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Дмитро Зюбан

Cкладові якісного SEO-тексту:

Унікальність

  Якщо ви хочете, щоб ваш продукт став упізнаваним і популярним, вам доведеться говорити про нього без угаву, розповідаючи про всі його переваги та вигоди, але це стосується офф-лайнового середовища. Що ж стосується світу он-лайн – тут за вас будуть говорити тексти. Численні прес-релізи та статті, рекламні повідомлення та новини – копірайтинг текстів знадобиться вам і після того, як ваш проект відправиться у вільне плавання по хвилях інтернету. Саме завдяки унікальному контенту репутація вашого сайту буде бездоганною. І пам'ятайте, чим більше інформації, – тим більше уваги. Важливим завжди залишається питання: як правильно подати інформацію, яким чином піднести її широкому загалу, щоб вона привернула до себе належну увагу і спонукала читача до дії.

  Відповідність вимогам пошукових систем

   В нашій студії працюють талановиті та досвідчені фахівці, seo-копірайтинг статей, котрий ми пропонуємо, повністю відповідає вимогам пошукових систем. Перш ніж приступити до роботи з написання тексту ми завжди просимо клієнта відповісти на ряд запитань, відповіді на які допомагають правильно позиціонувати компанію, товари або послуги, про які піде мова на сайті.

  Розкриття теми

   Наші досвідчені фахівці здатні розібратися в будь-якій тематиці, вивчивши необхідний матеріал. Повне занурення в описувану сферу дозволяє створювати по-справжньому цікаві та грамотні тексти, а тому ви завжди можете бути впевнені в тому, що копірайтинг статей відповідатиме всім очікуванням і надіям, покладеним на нього. Ми не даємо неправдивих обіцянок, адже ділова репутація – найдорожче. Працюючи з нашою студією, ви ніколи не задумаєтеся про правильність свого вибору, – ви завжди будете впевнені в ньому.

  Чому ми?
  13
  років досвіду
  500
  реалізованих проектів
  90
  фахівців
  Історії успіху наших клієнтів

  Кілька років тому звернувся за розробкою сайту в компанію Artjoker. Зараз бізнес успішно розвивається, філії моєї компанії знаходяться в великих містах України - в чому вдячний хлопцям. Раджу користуватися послугами компанії!

  Микола Пунько
  Микола Пунько Керівник, Nikoss
  Дивитися відео-відгук

  Співпраця з компанією почали з розробки сайту для нашого бізнесу, продовжили роботу в вигляді комплексу робіт по інтернет-маркетингу. Команда відповідально підійшла до залучення клієнтів через сайт і роботі по оптимізації сайту для підвищення трафіку.

  В'ячеслав Дробот
  В'ячеслав Дробот Керівник, Укрбрук
  Дивитися відео-відгук

  Звертаючись до компанії, я не очікував, що від створення сайту може так змінитися бізнес. Вже після першого місяця просування до мене прийшов клієнт і окупив повністю розробку сайту. Щиро рекомендую компанію Artjoker!

  Сергій Єфремов
  Сергій Єфремов Керівник, Тренінг-центр Лідер
  Дивитися відео-відгук
  Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
  Або просто завантажте файл з презентацією або описом
  Дмитро Зюбан
  Менеджер по роботі з клієнтами
  Дмитро Зюбан