Опишіть ваш проект
Наші фахівці зв'яжуться з вами найближчим часом
Отправив запрос вы получаете:
  • Письмо или звонок от нашего менеджера
  • Оценку своего проекта
  • Личную встречу, при необходимости
  • Конфиденциальность гарантирована!
Ваш менеджер
Маргарита Кулешова
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Мобільний
Задати питання

Створення адаптивних сайтів

Навіщо обмежувати свій бізнес тільки користувачами стандартних комп'ютерів і ноутбуків? Адже сьогодні все частіше люди заходять в інтернет з мобільних гаджетів. Дайте їм можливість купити саме у вас, забезпечивши своєму сайту правильне відображення на будь-якому вигляді пристрою. Адаптивний веб-дизайн - технологія, що застосовується в розробці сайтів для досягнення їх адекватного відображення на будь-якому екрані: від десктопа до смартфона. Розробка адаптивних сайтів дозволяє забезпечити вашому веб-проекту якісну комунікацію з потенційними клієнтами і підвищити його прибутковість.
Заповнити бриф
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Заповнити бриф
Максим Садовський

Звернувшись до нас, ви отримаєте:

Правильне відображення сайту на будь-якому вигляді пристроїв
Індивідуальний підхід до проектування інтерфейсу сайту
Розширення меж вашого бізнесу
Орієнтацію на особливості мобільних користувачів

Приклади адаптивних сайтів

Переваги адаптивної верстки для вашого сайту:

Набридло думати про те, як урізати функціонал сайту, щоб усе вмістилось? Розробка сайтів з адаптивним дизайном - потужний технологічний прорив, який значно розширює можливості веб-ресурсу. Можливість обліку всіх розмірів та різновидів екранів за допомогою CSS Media guerries дозволяє сторінкам сайту однаково швидко відображатись на дисплеї планшета, смартфона та 30-дюймовому моніторі стаціонарного комп'ютера без найменшої втрати функціональності.
‘01
Висока швидкість роботи сайту, який вантажиться в кілька разів швидше, що досить важливо для користувачів мобільних пристроїв
‘02
Більше охоплення цільової аудиторії, останнім часом покупки все частіше відбуваються через мобільні пристрої – смартфони та планшети
‘03
Опрацьовані прототипи, з фішками та пастками для високої конверсії
‘04
Високий рівень адаптації до різних пристроїв, що допомагає розпізнати тип пристрою і видати на екран ґаджету адаптовані шрифти, анімації та блоки тексту

Етапи роботи над адаптивним сайтом

‘01
Проектування

Враховуючи особливості різних роздільних здатностей екранів, ми проектуємо архітектуру сайту під смартфони, планшети і ПК. Наші дизайнери створюють індивідуальні макети для кожного з цих пристроїв, у відповідності з усіма особливостями використання кожного з них.

‘02
Розробка

Важливим етапом у створенні адаптивного сайту є верстка. Для досягнення максимально правильного відображення ми застосовуємо спеціальну технологію, яка називається «адаптивна верстка». Далі проект переходить на стадію програмінг, і весь задуманий функціонал реалізовуємо.

‘03
Запуск

Розробка адаптивних сайтів завершується на етапі ретельної перевірки адекватності відображення веб-сторінок в кожному з браузерів, на яких користувач буде переглядати сайт. Виявивши неточності, ми усуваємо їх, після чого сайт наповнюється контентом і запускається в мережу. Але на цьому все лише починається - адже тепер у справу вступає просування.

Можливості адаптивного сайту для бізнесу:

‘01
Користь для SEO

Створити адаптивний сайт - значить, додати балів в карму перед Google. Адже, за офіційною заявою цієї компанії, саме адаптивним сайтам їх пошукові роботи віддають перевагу. Отже, використовуючи технологію адаптивного веб-дизайну, можна отримати одним дією рішення трьох завдань: якісне юзабіліті, зростання позицій сайту у видачі, а разом з цим і зростання продажів!

‘02
Зростання продажів

Завдяки адекватного відображення сайту на будь-якому екрані, кожен потенційний клієнт буде бачити перед собою правильну веб-сторінку. Так як адаптивний дизайн сайту дозволяє показувати користувачам саме той варіант сайту, який буде для них максимально зручним і привабливим, це призводить до того, що зробити покупку на веб-ресурсі стає ще простіше. А разом з цим зростають і продажі.

‘03
Економія

Розробка окремого мобільного додатка вийде накладні, ніж адаптивний сайт. Тим більше, що додаток вимагатиме окремого просування, а тут вам не потрібно вкладати додаткові ресурси в розкрутку серед мобільних користувачів.

ТОП-10 кращих кейсів компанії

Чому обирають нас?


5 причин замовити розробку сайту в Artjoker:
  • ‘01Понад 500 проектів за 13 років в Україні та за кордоном
  • ‘0290 фахівців - експертів у своїй справі
  • ‘03Ми дотримуємося комплексного підходу до бізнесу
  • ‘04Надаємо регулярні звіти
  • ‘05Нас рекомендують минулі і поточні клієнти
Історії успіху наших клієнтів

З Artjoker спрацювалися швидко, так як з обох сторін було чітке розуміння плану дій. Хлопці показали високий рівень професіоналізму і глибоке розуміння наших бажань. Зараз ми продовжуємо працювати над розвитком проекту в мережі.

Павло Левітін
Павло Левітін Комерційний директор, Спортклуб Tetra
Дивитися відео-відгук

Звертаючись до компанії, я не очікував, що від створення сайту може так змінитися бізнес. Вже після першого місяця просування до мене прийшов клієнт і окупив повністю розробку сайту. Щиро рекомендую компанію Artjoker!

Сергій Єфремов
Сергій Єфремов Керівник, Тренінг-центр Лідер
Дивитися відео-відгук

Ми переконалися в тому, що Artjoker вміє справлятися зі складними завданнями. На сьогоднішній день ми маємо не тільки сучасний сайт. Ми досягли основної мети - отримали потік клієнтів. Відвідувачі нашого сайту стають нашими кліентамі.

Олена Терещенко
Олена Терещенко програмний координатор ЦРЧ, Медичний центр професора Феськова
Дивитися відео-відгук
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Максим Садовський
Менеджер по роботі з клієнтами
Максим Садовський