Дякуємо!

Запит на оцінку вартості успішно відправлено.
Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Ви також можете почитати наш блог або скачати білу книгу.

Будьте з нами!

Наталія Бринзаменеджер проектів

У вас є бізнес-завдання?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишіть нам

задати питання
Введіть ваше ім'я
Введіть контакт
Введіть email
Введіть повідомлення
Наталія Бринзаменеджер проектів
ДО ВСІХ ПОСЛУГ

СТВОРЕННЯ АДАПТИВНИХ САЙТІВ

Навіщо обмежувати свій бізнес лише користувачами стандартних комп'ютерів та ноутбуків? Адже сьогодні все частіше люди заходять в інтернет з мобільних ґаджетів. Дайте їм можливість купити саме у вас, забезпечивши своєму сайту правильне відображення на пристроях будь-якого виду. Адаптивний веб-дизайн – технологія, що застосовується в розробці сайтів для досягнення адекватного їх відображення на будь-якому екрані: від десктопа до смартфону. Розробка адаптивних сайтів дозволяє забезпечити вашому веб-проекту якісну комунікацію з потенційними клієнтами і підвищити його прибутковість.

ЗВЕРНУВШИСЬ ДО НАС, ВИ ОТРИМАЄТЕ:

 • Правильне відображення сайту на пристроях будь-якого виду

 • Індивідуальний підхід до

  проектування інтерфейсу сайту

 • Розширення меж вашого бізнесу

 • Орієнтацію на особливості

  мобільних користувачів

ЗАПОВНИТИ БРИФ

ПЕРЕВАГИ АДАПТИВНОЇ ВЕРСТКИ ДЛЯ ВАШОГО САЙТУ:

Набридло думати про те, як урізати функціонал сайту, щоб усе вмістилось? Розробка сайтів з адаптивним дизайном - потужний технологічний прорив, який значно розширює можливості веб-ресурсу. Можливість обліку всіх розмірів та різновидів екранів за допомогою CSS Media guerries дозволяє сторінкам сайту однаково швидко відображатись на дисплеї планшета, смартфона та 30-дюймовому моніторі стаціонарного комп'ютера без найменшої втрати функціональності.


Висока швидкість роботи

сайту, який вантажиться в кілька разів швидше, що досить важливо для користувачів мобільних пристроїв


Більше охоплення цільової аудиторії,

останнім часом покупки все частіше відбуваються через мобільні пристрої – смартфони та планшети;


Опрацьовані прототипи,

з фішками та пастками для високої конверсії.


Високий рівень адаптації до різних пристроїв,

що допомагає розпізнати тип пристрою і видати на екран ґаджету адаптовані шрифти, анімації та блоки тексту.

ЕТАПИ РОБОТИ НАД АДАПТИВНИМ САЙТОМ

Враховуючи особливості різних роздільних здатностей екранів, ми проектуємо архітектуру сайту під смартфони, планшети і ПК. Наші дизайнери створюють індивідуальні макети для кожного з цих пристроїв, у відповідності з усіма особливостями використання кожного з них.
Важливим етапом у створенні адаптивного сайту є верстка. Для досягнення максимально правильного відображення ми застосовуємо спеціальну технологію, яка називається «адаптивна верстка». Далі проект переходить на стадію програмінгу і весь задуманий функціонал ми реалізовуємо.
Розробка адаптивних сайтів завершується на етапі ретельної перевірки адекватності відображення веб-сторінок в кожному з браузерів, на яких користувач буде переглядати сайт. Виявивши неточності, ми усуваємо їх, після чого сайт наповнюється контентом і запускається в мережу. Але на цьому все лише починається - адже тепер у справу вступає просування.
МОЖЛИВОСТІ АДАПТИВНОГО САЙТУ ДЛЯ БІЗНЕСУ:
 • 1 КОРИСТЬ ДЛЯ SEO

  Створити адаптивний сайт - значить додати балів у карму перед Google. Адже за офіційною заявою цієї компанії саме адаптивним сайтам їх пошукові роботи віддають перевагу. Отже, використовуючи технологію адаптивного веб-дизайну, можна одержати однією дією рішення трьох завдань: якісне юзабіліті, зростання позицій сайту у видачі, а разом з цим і зростання продажів!

 • 2 ЗРОСТАННЯ ПРОДАЖІВ

  Завдяки адекватному відображенню сайту на будь-якому екрані, кожен потенційний клієнт буде бачити перед собою правильну веб-сторінку. Оскільки адаптивний дизайн сайту дозволяє показувати користувачам саме той варіант сайту, який буде для них максимально зручним і привабливим, це призводить до того, що зробити покупку на веб-ресурсі стає ще простіше. А разом з цим зростають і продажі.

 • 3 ЕКОНОМІЯ

  Розробка окремого мобільного застосування вийде дорожче, ніж адаптивний сайт. Тим паче, що додаток буде вимагати окремого просування, а тут вам не потрібно вкладати додаткові ресурси в розкрутку серед мобільних користувачів.

ЗАМОВТЕ РОЗРОБКУ СВОГО САЙТУ ВЖЕ ЗАРАЗ!

Наталя Бринза

Менеджер проектІв

Чому обирають нас?

5 ПРИЧИН ЗАМОВИТИ РОЗРОБКУ САЙТУ В ARTJOKER:

+400

понад 400 проектів за 10 років в Україні та за кордоном

70

70 фахівців - експертів у своїй справі

ми дотримуємося комплексного підходу до бізнесу

надаємо регулярні звіти

нас рекомендуютьминулі і поточні клієнти

Цікавитесь питаннями розвитку свого бізнесу в мережі?

У нас ви отримаєте всі відповіді!