Дякуємо!

Запит на оцінку вартості успішно відправлено.
Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Ви також можете почитати наш блог або скачати білу книгу.

Будьте з нами!

Наталія Бринзаменеджер проектів

У вас є бізнес-завдання?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишіть нам

задати питання
Введіть ваше ім'я
Введіть контакт
Введіть email
Введіть повідомлення
Наталія Бринзаменеджер проектів

до всіх робіт
PINK DIABLO
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН

Бренд дитячого одягу PinkDiablo працює з різними ринками (Росія, Білорусь, Казахстан), тому головна мета - це забезпечення адекватного відображення і надання необхідної інформації для будь-якого користувача. Для цього ми реалізували мультивалютність і зробили адаптивну верстку - тепер замовлення можна робити в будь-якій країні за допомогою будь-якого гаджету!

pinkdiablo.com.ua
завдання
Розробити
інтернет-магазин дитячого одягу
з широкоформатним дизайном і адаптивної версткою.
Реалізувати
модуль промокодів на сайті.
Експортувати товари
в форматі xml для
завантаження в Яндекс-маркет.
Результат
Широкоформатний плитковий дизайн сайту підкреслює дух і настрій бренду, що привертає увагу і сприяє запам'ятовуванню. Сайт «PinkDiablo» - візитна картка яскравого і неординарного виробника дитячого одягу!
БАНЕРИ
Яскраві кольорові банери заряджають літнім настроєм, привертають увагу, акцентують вигідні пропозиції, акції, нові колекції
КАТАЛОГ
Навігація по каталогу зручна, а пошук по ньому максимально деталізований завдяки розширеній фільтрації: користувач задає параметри розтяжності тканини, фактури, матеріалу, стилю і фасону. Крім того, кожен товар супроводжується яскравим фото. Реалізована можливість перегляду картки товару без необхідності переходити на окрему сторінку.
LOOKBOOK

Розділ LOOKBOOK ми реалізували в дусі глянцевого журналу. Тут можна зануритися в атмосферу дитячої безпосередності, запалу і енергії. І, звичайно, надихнутися модними луками.

внутрішні сторінки
Оскільки сайт повинен стати потужним інструментом для продажу одягу, ми зробили процес покупки максимально зручним та гнучким - промокоди, акційні пропозиції та інші цікаві можливості стали вагомими перевагами для роздрібних покупців.
Душу вложили

    Цікавитесь питаннями розвитку свого бізнесу в мережі?

    У нас ви отримаєте всі відповіді!