Дякуємо!

Запит на оцінку вартості успішно відправлено.
Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Ви також можете почитати наш блог або скачати білу книгу.

Будьте з нами!

Наталія Бринзаменеджер проектів

У вас є бізнес-завдання?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишіть нам

задати питання
Введіть ваше ім'я
Введіть контакт
Введіть email
Введіть повідомлення
Наталія Бринзаменеджер проектів
наші роботиМи перетворюємо ідеї у відмінні результати
  • Для візуалізації правильної і "зеленої" ініціативи ми розробили строкатий промо-сайт в сучасному стилі. Яскрава інфографіка на світлому фоні доступно пояснює умови акції, а віджети соціальних мереж справа сприяють швидкому поширенню інформації. Мета - привести на сайт 10000 користувачів - еко-героїв, які піклуються про навколишнє середовище.

  • Розробили барвистий сайт з динамічними елементами для надання інформації про компанію.

  • Новий сайт - це зручний і простий в роботі конструктор, який дозволяє з легкістю управляти його вмістом і оперативно обробляти заявки клієнтів. Привабливий дизайн, оригінальні переходи і зрозуміла структура з вичерпною інформацією про послуги допомагають клієнтові зробити вибір на користь BIZYBEE.

  • Розроблено мобільний додаток, який дозволяє бути в курсі подій міста і заходів в ТРЦ "Французький бульвар". Завантаживши додаток, користувачі будуть отримувати повідомлення про цікаві події, акції, розпродажі в торговому центрі й отримають можливість купувати і розважатися зі знижками та бонусами.

  • Розроблений сайт дає уявлення про історію конкурсу, його минуле та сьогодення. У користувача є можливість переглянути відео конкурсів різних років, а також деякі з фотографій. Для дівчат відкрито розділ «Міс Україна - онлайн», в якому, при відповідності базовим умовам, можна залишити свої дані для кастинг-директора. Після перевірки дані з'являються на сайті, і за учасницю можна голосувати.

  • Інтернет-магазин «50 відтінків» був запущений до прем`рного показу гучного художнього фільму «50 відтінків сірого». Інтим-бутік є офіційним дистриб'ютором компанії Fifty Shades of Gray, що дозволило побудувати позиціонування на відомому бестселері, і на фоні размов про фільм привернути увагу до інтим-бутіку.

  • До зимового періоду підготовлено повноцінний інтернет-майданчик для продажу сніжколіпів, який приносить прибуток клієнту. Завдяки тому, що переваги продукту показані в оригінальній формі, а здійснити покупку дуже зручно, сайт приносить результат щодня.

  • Додаток вийшов дійсно надихаючим на нові досягнення. Кожен, хто встановить його, буде щодня отримувати свою дозу мотиваторів у вигляді порад і цитат. А приємний дизайн приносить естетичне задоволення від використання даного продукту.

Цікавитесь питаннями розвитку свого бізнесу в мережі?

У нас ви отримаєте всі відповіді!