Дякуємо!

Запит на оцінку вартості успішно відправлено.
Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Ви також можете почитати наш блог або скачати білу книгу.

Будьте з нами!

Наталія Бринзаменеджер проектів

У вас є бізнес-завдання?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишіть нам

задати питання
Введіть ваше ім'я
Введіть контакт
Введіть email
Введіть повідомлення
Наталія Бринзаменеджер проектів
наші роботиМи перетворюємо ідеї у відмінні результати
  • Розробили інтернет-магазин дитячого одягу з широкоформатним дизайном і адаптивної версткою.

  • Проведено редизайн корпоративного сайту-каталогу, причому не тільки візуальний. Розширено функціонал, який перетворив онлайн-вітрину в повноцінний інтернет-магазин. Крім того, ми розробили новий логотип, який підкреслює специфіку компанії і відображає те, що «Сван» - сучасна компанія, яка дбає про клієнтів.

  • Наша команда створила адаптивний Landing Page для стартапа, який займається продажем тканин в Україні

  • Розробили стильний, сучасний і зручний інтернет-магазин одягу для жінок.

  • Створено інтернет-магазин, на якому шопінг у задоволення. Безліч товарів, зручна корзина, корисний блог, чітко позначені умови покупки - все це служить аргументами на користь ухвалення рішення про покупку для відвідувачок веб-ресурсу.

  • Ми створили інтернет-магазин для справжніх любителів спорту і одягу спортивної тематики. Широкий асортимент і можливість детального перегляду зображень товару, дозволить кожному клієнту з легкістю вибрати потрібний товар і моментально оформити покупку. Створений функціонал автовизначення розташування користувача додає зручність використання сайту для людей з різних країн світу.

  • Сайт вийшов інформативним і легким, а також він підкреслює імідж корпорації Katsuba Corporation. Ми впровадили на ньому передові тренди веб-дизайну, що зміцнюють позиціонування клієнта на ринку. Веб-проект запущений і готовий виконувати покладені на нього функції.

  • В результаті злагодженої роботи команди було придумано назву Warm Def, що відображає діяльність компанії (Warm (тепло) і Defence (захист)). Ми створили логотип, який максимально відображає характер компанії. Розроблена посадова сторінка відображає всі переваги продукції, а також дозволяє з легкістю оформити замовлення товару, що сподобався.

Цікавитесь питаннями розвитку свого бізнесу в мережі?

У нас ви отримаєте всі відповіді!