У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Опишіть ваш проект
Наші фахівці зв'яжуться з вами найближчим часом
Ваше імя*
Телефон*
Email*
Ваше повідомлення*
Chargo — це нова в Норвегії система оренди павер-банків
Ідея - створити додаток для пошуку станцій павер банків для оренди.
Уявіть ситуацію: ви в незнайомому місті, і раптом ваш телефон розряджається і зовсім скоро вимкнеться. Що робити? Бігти в найближчий ТЦ за покупкою - не варіант - дорого, та й пристрій напевно не заряджена. Але рішення є - відкрийте додаток Chargo і знайдіть найближчу станцію для оренди павер банку. Коли ваш телефон врятований, просто поверніть павербанк в будь-яку найближчу станцію.
Норвегія
Chargo - це по факту IoT додаток. Розробляючи його, ми активно взаємодіяли з hardware прошивкою станцій. Крім цього, ми працювали з платіжним сервісом, бекендом замовлень і користувачів, а також з middleware - проміжним шаром, який працює безпосередньо з додатком.
Географія
Унікальність
На ринку Норвегії вже є подібні компанії, але ми розробили систему з унікальним інтерфейсом і особливою платіжної логікою.
Технологічний стек
Додаток було розроблено на найбільш популярних технологіях 2020 року React.js і Node.js. React.js - фронтенд технологія, на якій можна реалізувати будь-які задуми, і за допомогою Node.js написати легко масштабовану бекенд-частину.
Команда
Роман
Project menager
Наташа
QA
Артем
Саша
Back end
Front end
© 2006-2020 Компанія Artjoker. Розробка і створення сайтів Київ, Харків