Дякуємо!

Запит на оцінку вартості успішно відправлено.
Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Ви також можете почитати наш блог або скачати білу книгу.

Будьте з нами!

Наталія Бринза менеджер проектів

У вас є бізнес-завдання?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишіть нам

задати питання
Введіть ваше ім'я
Введіть контакт
Введіть email
Введіть повідомлення
Наталія Бринза менеджер проектів
наші роботи Ми перетворюємо ідеї у відмінні результати
  • Завдяки технічній базі вийшло реалізувати ефективне і ергономічне рішення, яке регулярно повідомляє про новини банку, показує актуальний курс валют в порівнянні з вчорашнім днем і даними НБУ і надає інформацію про найближчі термінали, банкомати і офіси.

  • VPN TRUE розроблявся спеціально під клієнтську базу серверів по всьому світу, використання яких дозволяло захиститися від хакерських атак, DPI і корпоративних систем контролю даних. Використовуючи це мобільний додаток, ваші особисті дані не просто в безпеці - ви також можете користуватися численними перевагами. Стабільна і швидка робота серверів без обмежень по трафіку, можливість вибрати сервер по інтересам і ніякої реєстрації - і все це безкоштовно!

  • З технічної точки зору ми використали ергономічний дизайн і реалізували адаптивність. Можлива інтеграція з соціальними мережами, є вибір потрібної мови (російська та українська), а також калібрування розміру шрифту. Додаток «Активний харків'янин» - це прогресивний варіант внутрішньо комунікації, реалізований завдяки інноваційним технічним рішенням.

  • Створили інформативний мобільний додаток з рекомендаціями для боротьби з паркінсонізмом.

  • За допомогою розробленого під конкретні завдання мобільного додатка була оптимізована робота компанії. Автоматизована перевірка наявності «вільних» водіїв і транспортних засобів, які готові до рейсу, дозволяє спростити комунікацію і заощадити час і ресурси.

  • Розроблено мобільний додаток, який дозволяє бути в курсі подій міста і заходів в ТРЦ "Французький бульвар". Завантаживши додаток, користувачі будуть отримувати повідомлення про цікаві події, акції, розпродажі в торговому центрі й отримають можливість купувати і розважатися зі знижками та бонусами.

  • Створено мобільний додаток для активних та ініціативних городян, яким хочеться не тільки стежити за новинами Харкова. Але і пропонувати і реалізовувати свої ідеї. «Активний харків'янин» сподобається всім, кому цікаво брати участь в житті міста, комунікувати з його жителями і тримати руку на пульсі подій.

  • Мобільний додаток дозволяє вивести журнал «Податки і бухгалтерський облік» в онлайн, щоб бухгалтери всієї країни могли отримувати оперативно актуальну інформацію. Додаток працює у двох режимах, і навіть без доступу до інтернету користувачі можуть читати заздалегідь завантажені номери, знаходити потрібні матеріали по ключовому слову або фразі і користуватися вбудованою правовою базою документів.

  • Розроблено мобільний додаток, який дозволяє отримати кредит на банківську карту за 15 хвилин. Ідеально підходить для користувачів, яким зручніше здійснювати банківські операції за допомогою смартфона. Для більш великої аудиторії користувачів програма розроблена для Аndroid і iOS.

Цікавитесь питаннями розвитку свого бізнесу в мережі?

У нас ви отримаєте всі відповіді!