Дякуємо!

Запит на оцінку вартості успішно відправлено.
Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Ви також можете почитати наш блог або скачати білу книгу.

Будьте з нами!

Наталія Бринзаменеджер проектів

У вас є бізнес-завдання?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишіть нам

задати питання
Введіть ваше ім'я
Введіть контакт
Введіть email
Введіть повідомлення
Наталія Бринзаменеджер проектів
наші роботиМи перетворюємо ідеї у відмінні результати
  • Завдяки технічній базі вийшло реалізувати ефективне і ергономічне рішення, яке регулярно повідомляє про новини банку, показує актуальний курс валют в порівнянні з вчорашнім днем і даними НБУ і надає інформацію про найближчі термінали, банкомати і офіси.

  • Розробили корпоративний додаток для торгових агентів комерційного відділу виробника продукту

  • VPN TRUE розроблявся спеціально під клієнтську базу серверів по всьому світу, використання яких дозволяло захиститися від хакерських атак, DPI і корпоративних систем контролю даних. Використовуючи це мобільний додаток, ваші особисті дані не просто в безпеці - ви також можете користуватися численними перевагами. Стабільна і швидка робота серверів без обмежень по трафіку, можливість вибрати сервер по інтересам і ніякої реєстрації - і все це безкоштовно!

  • З технічної точки зору ми використали ергономічний дизайн і реалізували адаптивність. Можлива інтеграція з соціальними мережами, є вибір потрібної мови (російська та українська), а також калібрування розміру шрифту. Додаток «Активний харків'янин» - це прогресивний варіант внутрішньо комунікації, реалізований завдяки інноваційним технічним рішенням.

  • Створили інформативний мобільний додаток з рекомендаціями для боротьби з паркінсонізмом.

  • За допомогою розробленого під конкретні завдання мобільного додатка була оптимізована робота компанії. Автоматизована перевірка наявності «вільних» водіїв і транспортних засобів, які готові до рейсу, дозволяє спростити комунікацію і заощадити час і ресурси.

  • Розроблено мобільний додаток, який дозволяє бути в курсі подій міста і заходів в ТРЦ "Французький бульвар". Завантаживши додаток, користувачі будуть отримувати повідомлення про цікаві події, акції, розпродажі в торговому центрі й отримають можливість купувати і розважатися зі знижками та бонусами.

  • Створено мобільний додаток для активних та ініціативних городян, яким хочеться не тільки стежити за новинами Харкова. Але і пропонувати і реалізовувати свої ідеї. «Активний харків'янин» сподобається всім, кому цікаво брати участь в житті міста, комунікувати з його жителями і тримати руку на пульсі подій.

Цікавитесь питаннями розвитку свого бізнесу в мережі?

У нас ви отримаєте всі відповіді!