Опишіть ваш проект
Наші фахівці зв'яжуться з вами найближчим часом
Отправив запрос вы получаете:
  • Письмо или звонок от нашего менеджера
  • Оценку своего проекта
  • Личную встречу, при необходимости
  • Конфиденциальность гарантирована!
Ваш менеджер
Маргарита Кулешова
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Мобільний
Задати питання

«Перша приватна броварня» — українське підприємство створене в 2004 році для виробництва та реалізації напоїв натурального бродіння

Ідея

Розробити повноцінний корпоративний сайт для компанії Перша Приватна Броварня, розкривши цінності бренду і показавши переваги продукції.

Задачі
  • Створити адаптивний сайт, спираючись на позиціонування і фірмовий стиль бренду Перша Приватна Броварня.
  • Розробити сайт відповідно до актуальних трендів веб-дизайну.
  • Впровадити і зробити зручними для адміністрування модулі продукції та вакансій.
  • Підвищити впізнаваність - розповісти більше про бренд і власне виробництво.
Результати
Сучасний сайт зі зручною навігацією

Стильний і лаконічний дизайн, який повністю відображає фірмовий стиль компанії Перша Приватна Броварня, а логічно продумана структура сайту максимально спрощує процес навігації.

Розділи сайту виконані у вигляді спливаючого бургер-меню, внаслідок чого панель навігації виглядає досить мінімалістично і стильно. Сайт реалізований у двох мовних версіях - російській та українській.

Впізнаваність і акцент на власне виробництво

Одне із завдань сайту - розповісти про унікальну історію зародження бренду, як невеликого сімейного виробництва. Розділ "Про компанію" містить інформацію про продуктовий портфель, який налічує 15 власних торгових марок. Історія ППБ і прозорий процес виробництва як би "зближує" користувача з компанією.

Бренди

Ми відобразили на сайті всю продукцію замовника із зазначенням складу, а для спрощення пошуку використовуються фільтри по продукту, бренду і міцності напою. Окрему увагу приділили категоріям: "Власні бренди", "Ліцензійні бренди" і "Безалкогольні напої". Тепер користувачі точно знають, що бренди "Тетерів", "Бочкове", "Heineken" виробляються саме на заводі ППБ.

Претендентам

На сайті в розділі "Кар'єра" успішно реалізований перелік відкритих вакансій для тих, хто хоче знайти роботу в компанії Перша Приватна Броварня.

Адміністративна панель

Для зручності і спрощення процесу управління сайтом було запрограмовано два мультифункціональних модулі: продукція та вакансії.

Адаптивність

Сайт доступний на будь-якому девайсі, а мобільна і десктопна версії однаково функціональні, що формує позитивний образ бренду і досить комфортно для користувача.

Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Павло Рутковський
Менеджер по роботі з клієнтами
Павло Рутковський