Опишіть ваш проект
Наші фахівці зв'яжуться з вами найближчим часом
Ваше імя*
Телефон*
Email*
Ваше повідомлення*
Exclusive - онлайн-салон елітних меблів і предметів інтер'єру
Ідея
Завдання
Створення сайту - каталогу елітних меблів, який крім функції продажу підкреслює імідж і експертність компанії
Створити сучасний сайт з ексклюзивним дизайном, який презентуватиме компанію і розповідати про історію її створення та розвитку, продуктовій лінійці і її особливості.
Вивести оффлайн салон в онлайн.
Зробити зручний і зрозумілий інтерфейс для цільової аудиторії, щоб додатково зацікавити гостя сайту відвідати оффлайн салон і подивитися меблі наживо.
exclusive.ua
Оформлення замовлення
Оформити замовлення можна на сторінці товару. Ми розробили два варіанти сторінки: з ціною і без.

  • Для товарів з вказаною ціною є можливість зробити замовлення за допомогою кнопки "замовити товар". Заявка падає на пошту менеджеру і в адміністративну панель.

  • Якщо ціна на товар не вказана, подробиці можна дізнатися, натиснувши на кнопку "дізнатися вартість". Заявка так само падає на пошту і в адміністративну панель, після чого менеджер зв'язується з клієнтом.
Результат пошуку
Пошук здійснюється за назвою товарів каталогу. Натискання на кнопку "Пошук" відкриває сторінку "Результати пошуку" з результатами, релевантними запиту користувача.
Сторінка продукту
Сторінка продукту - не просто картка товару з необхідними характеристиками і фото, на ній також розміщено короткий опис і фото меблів в різних інтер'єрах. На цьому наголошує органічність і універсальність розміщення меблів в різних інтер'єрах.
Фільтрація
Для відбору по бажаним характеристикам на сайті реалізовані динамічні фільтри, кількість яких на сайті не обмежена. Динамічні фільтри прив'язуються до обраних підкатегоріями в адміністративній панелі. Фільтри можна вибрати на сторінці підкатегорії. Вибирайте потрібні характеристики і переглядайте тільки релевантний для вас товар.
Адаптивність
Для сайту був промальований окремий дизайн під мобільну версію. Користувач може із зручністю ознайомитися з каталогом товарів з будь-якого пристрою.
© 2006-2020 Компанія Artjoker. Розробка і створення сайтів Київ, Харків