Дякуємо!

Запит на оцінку вартості успішно відправлено.
Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Ви також можете почитати наш блог або скачати білу книгу.

Будьте з нами!

Наталія Бринза менеджер проектів

У вас є бізнес-завдання?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишіть нам

задати питання
Введіть ваше ім'я
Введіть контакт
Введіть email
Введіть повідомлення
Наталія Бринза менеджер проектів
наші роботи Ми перетворюємо ідеї у відмінні результати
  • Для візуалізації правильної і "зеленої" ініціативи ми розробили строкатий промо-сайт в сучасному стилі. Яскрава інфографіка на світлому фоні доступно пояснює умови акції, а віджети соціальних мереж справа сприяють швидкому поширенню інформації. Мета - привести на сайт 10000 користувачів - еко-героїв, які піклуються про навколишнє середовище.

  • Головне завдання полягало в візуальному оновленні сайту з урахуванням збереженням всіх функціональних можливостей і дотриманні єдиного фірмового стилю. Щоб перехід на новий сайт не був болючим для аудиторії, ми розробили оптимальне дизайнерське рішення, зробили версію англійською мовою і впровадили нову можливість - збір грошей для корисних справ.

  • В результаті розробки ми представили яскраву і оригінальну посадкову сторінку, яка повністю відповідає вимогам замовника: лаконічність, інформативність і креатив. Більшість контенту подано у візуальній формі (географія робіт, звіт по виконаній роботі за останній рік), що полегшує сприйняття інформації. Анімовані іконки привертають увагу, що підкреслює головні кольори Лендінгу.

  • Для бренду компанії-виробника пластикових вікон ми розробили неймінг, що запам'ятовується «Windows + OK» = WinOK. Його самобутність була доповнена барвистим дизайном сайту в актуальному патріотичному стилі, який підкреслив український орнамент.

  • Новий сайт - це зручний і простий в роботі конструктор, який дозволяє з легкістю управляти його вмістом і оперативно обробляти заявки клієнтів. Привабливий дизайн, оригінальні переходи і зрозуміла структура з вичерпною інформацією про послуги допомагають клієнтові зробити вибір на користь BIZYBEE.

  • Для створення сайту заходу ми вибрали тему, яка дозволяє структурувати велику кількість інформації в блоки. Це полегшує сприйняття (що важливо для знайомства з товаром / послугою / брендом) і має в своєму розпорядженні до скоєння цільового дії - в нашому випадку - реєстрації.

  • Оновлений сайт компанії PROMO.UA демонструє її орієнтацію на технологічність, результат і високий рівень клієнтського сервісу. Сайт адаптивний, що дозволяє отримувати заявки про співпрацю і від мобільних користувачів, адже саме вони становлять кістяк ЦА - зайнятих підприємців, яким цікаві послуги інтернет-маркетингу.

  • Сайт вийшов інформативним, легким і підкреслює імідж корпорації Кацуба Corporation. Ми впровадили на нього передові тренди веб-дизайну, які зміцнюють позиціонування клієнта на ринку. Веб-проект запущений і готовий виконувати покладені на нього функції.

  • Для створення корпоративного сайту ми ознайомилися зі специфікою бізнесу, оскільки такий напрямок мало представлений в інтернеті. На головній сторінці використані різні візуальні ефекти (динамічний контент), основна інформація подана за допомогою графічних елементів та інфографіки для полегшення сприйняття.

Цікавитесь питаннями розвитку свого бізнесу в мережі?

У нас ви отримаєте всі відповіді!