Дякуємо!

Запит на оцінку вартості успішно відправлено.
Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Ви також можете почитати наш блог або скачати білу книгу.

Будьте з нами!

Наталія Бринзаменеджер проектів

У вас є бізнес-завдання?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишіть нам

задати питання
Введіть ваше ім'я
Введіть контакт
Введіть email
Введіть повідомлення
Наталія Бринзаменеджер проектів
до всіх робіт
Харківська Християнська церкваLanding Page
Ідея
Створити сайт для Харківської християнської церкви, який стане гідною візитною карткою в інтернеті і успішною платформою для лідогенераціі.
Завдання
  • 1Створити сайт для Харківської християнської церкви, який стане гідною візитною карткою в інтернеті і успішною платформою для лідогенераціі
  • 2Створити ресурс з розкладом всіх актуальних церковних подій і тематичних зустрічей із зручною формою реєстрації на них
  • 3Реалізувати адаптивну верстку для адекватного зображення на всіх пристроях
Результат

Ми створили іміджевий сайт для Харківської християнської церкви, за допомогою якого парафіяни мають можливість зареєструватися онлайн на служіння. На сайті ви побачите активне відео, яке миттєво викликає інтерес і довіру.

На ресурсі розміщена необхідна інформація про поточні заходи, курси, є галерея і окремі форми для запису на кожен захід згідно інтегрованого календаря. Можна дізнатися більше про діяльність Церкви, переглянувши профілі пасторів та відеозаписи на окремій сторінці «Медіа». На сайті можна підписатися на розсилку з новинами і натхненням на кожен день.

Сайт відповідає юзабіліті-вимогам, в тому числі і завдяки адаптивній верстці. На ньому цікаво і приємно проводити час, що важливо як для випадкового відвідувача, так і для прихожанина.

khcc.center

    Цікавитесь питаннями розвитку свого бізнесу в мережі?

    У нас ви отримаєте всі відповіді!