Дякуємо!

Запит на оцінку вартості успішно відправлено.
Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Ви також можете почитати наш блог або скачати білу книгу.

Будьте з нами!

Наталія Бринза менеджер проектів

У вас є бізнес-завдання?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишіть нам

задати питання
Введіть ваше ім'я
Введіть контакт
Введіть email
Введіть повідомлення
Наталія Бринза менеджер проектів
наші роботи Ми перетворюємо ідеї у відмінні результати
  • Головне завдання полягало в візуальному оновленні сайту з урахуванням збереженням всіх функціональних можливостей і дотриманні єдиного фірмового стилю. Щоб перехід на новий сайт не був болючим для аудиторії, ми розробили оптимальне дизайнерське рішення, зробили версію англійською мовою і впровадили нову можливість - збір грошей для корисних справ.

  • Завдяки технічній базі вийшло реалізувати ефективне і ергономічне рішення, яке регулярно повідомляє про новини банку, показує актуальний курс валют в порівнянні з вчорашнім днем і даними НБУ і надає інформацію про найближчі термінали, банкомати і офіси.

  • В результаті розробки ми представили яскраву і оригінальну посадкову сторінку, яка повністю відповідає вимогам замовника: лаконічність, інформативність і креатив. Більшість контенту подано у візуальній формі (географія робіт, звіт по виконаній роботі за останній рік), що полегшує сприйняття інформації. Анімовані іконки привертають увагу, що підкреслює головні кольори Лендінгу.

  • Той випадок, коли неординарна задумка отримує гідну реалізацію. Портал будувався на розгалуженій системі фільтрів, що в загальних рисах передбачала поділ на архітектуру, дизайн і декор. Налаштування системи зайняла чимало часу, оскільки були враховані ще внутрішня класифікація за тегами.

  • Оновлений сайт компанії PROMO.UA демонструє її орієнтацію на технологічність, результат і високий рівень клієнтського сервісу. Сайт адаптивний, що дозволяє отримувати заявки про співпрацю і від мобільних користувачів, адже саме вони становлять кістяк ЦА - зайнятих підприємців, яким цікаві послуги інтернет-маркетингу.

  • Сайт вийшов інформативним, легким і підкреслює імідж корпорації Кацуба Corporation. Ми впровадили на нього передові тренди веб-дизайну, які зміцнюють позиціонування клієнта на ринку. Веб-проект запущений і готовий виконувати покладені на нього функції.

  • З технічної точки зору ми використали ергономічний дизайн і реалізували адаптивність. Можлива інтеграція з соціальними мережами, є вибір потрібної мови (російська та українська), а також калібрування розміру шрифту. Додаток «Активний харків'янин» - це прогресивний варіант внутрішньо комунікації, реалізований завдяки інноваційним технічним рішенням.

  • Створено мобільний додаток для активних та ініціативних городян, яким хочеться не тільки стежити за новинами Харкова. Але і пропонувати і реалізовувати свої ідеї. «Активний харків'янин» сподобається всім, кому цікаво брати участь в житті міста, комунікувати з його жителями і тримати руку на пульсі подій.

  • Створено корпоративний сайт з акуратним дизайном. Структура сайту зрозуміла і зручна для користування. Завдяки створеному особистому кабінету на сайті, користувач може залишити заявку на участь в курсі б'юті-школи, а також брати участь у програмі нарахування бонусів. Сайт успішно функціонує та відповідає всім вимогам та побажанням замовника

Цікавитесь питаннями розвитку свого бізнесу в мережі?

У нас ви отримаєте всі відповіді!