Дякуємо!

Запит на оцінку вартості успішно відправлено.
Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Ви також можете почитати наш блог або скачати білу книгу.

Будьте з нами!

Наталія Бринзаменеджер проектів

У вас є бізнес-завдання?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишіть нам

задати питання
Введіть ваше ім'я
Введіть контакт
Введіть email
Введіть повідомлення
Наталія Бринзаменеджер проектів
до всіх робіт

Erteqoob

Лендінг пейдж
Завдання
  • 1Створити мотивуючу і привабливу посадову сторінку для тих, хто відкрив своє представництво перукарського салону Erteqoob у Харкові.
  • 2Розповісти аудиторії про саму компанію і перерахувати переваги навчання, детально зупинившись на викладачах і програмі кожного курсу
  • 3Дати уявлення про поточні курси і програми
  • 4Забезпечити автоматизовану подачу заявки на навчання з урахуванням наявності вільних місць
результат

Ми вирішили створити Landing Page, який підкреслює стиль самого салону. Для цього дизайнери зупинилися на контрастних кольорах, використовуючи в палітрі три основних кольори: чорний, білий і сірий. Це зручно для сприйняття і адекватно відображається на будь-якому гаджеті (сайт адаптивний).

Для зручності користувачів ми зробили акцент на роботах, розмістивши ілюстровані збірки робіт. Наступна частина лендінга інформаційна — можна подивитися актуальні новини про курси з коротким описом, використавши модифікований календар (Київ або Харків за вибором), а також проста форма подачі заявки на навчання. До речі, в кінці посадової сторінки розміщена спеціальна форма для тих, хто тільки хоче спробувати себе у творчій професії.

Ще один блок присвячений самому перукарського салону, і ми вирішили, що познайомитися з компанією найкраще за допомогою відеоролика. До речі, для зручності він вмикається і вимикається після натискання користувачів. Наступний блок — докладніша інформація про викладачів, особливості школи і партнерах.
Контакти, карту і віджети соціальних мереж можна легко знайти внизу.

erteqoob-academy.com
Душу вклали

    Цікавитесь питаннями розвитку свого бізнесу в мережі?

    У нас ви отримаєте всі відповіді!