Дякуємо!

Запит на оцінку вартості успішно відправлено.
Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

Ви також можете почитати наш блог або скачати білу книгу.

Будьте з нами!

Наталія Бринзаменеджер проектів

У вас є бізнес-завдання?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишіть нам

задати питання
Введіть ваше ім'я
Введіть контакт
Введіть email
Введіть повідомлення
Наталія Бринзаменеджер проектів
наші роботиМи перетворюємо ідеї у відмінні результати
  • Оновлений інтернет-магазин став ще зручніше для придбань. Завдяки тому, що сам дизайн став більш свіжим, шопінг теж став комфортнішим. У планах - запуск мобільної версії, а також переробка оформлення замовлення, з метою збільшення показників конверсії інтернет-магазина.

  • ABC-server

    Розробили сайт для компанії, яка займається хостингом сайтів

  • Для виконання цього завдання ми проаналізували галузевий ринок Туркменістану і запропонували оптимальний варіант - сайт-каталог. Розділивши всю продукцію на три основні напрямки, вийшло впорядкувати і оформити весь асортимент електротехнічного обладнання для полегшення зорового сприйняття.

  • Розробили корпоративний сайт англійською мовою для компанії, яка займається наданням віртуального простору.

  • Розроблено мобільний додаток, який дозволяє отримати кредит на банківську карту за 15 хвилин. Ідеально підходить для користувачів, яким зручніше здійснювати банківські операції за допомогою смартфона. Для більш великої аудиторії користувачів програма розроблена для Аndroid і iOS.

  • Компанія Elegart успішно почала надавати послуги з друку картин, при цьому користувачам зручно та просто вибрати відповідне зображення. Для тих, хто любить ексклюзив, створена можливість замовити друк власного зображення.

  • Розроблено зручний і якісний інтернет-магазин, а також фірмовий стиль для нього, включаючи логотип. На самому сайті вся інформація, важлива для потенційного клієнта, доступна і зрозуміла. Функціонал дозволяє як здійснювати зручне управління прийомом замовлень з інтернет-магазину, вести облік продажів і здійснювати фіксацію ефективності веб-проекту.

  • Ми створили інтернет-магазин в мінімалістичному стилі, який відповідає характеру Stadlerform. Покладені завдання на нашу команду були досягнуті - клієнт задоволений, а інтернет-магазин запущений до дня відкриття в офлайні. Тепер українці можуть порадувати себе стильною і креативною побутовою технікою, що не тільки відмінно виконує свої функції, але і є родзинкою інтер'єру.

Цікавитесь питаннями розвитку свого бізнесу в мережі?

У нас ви отримаєте всі відповіді!