Опишіть ваш проект
Наші фахівці зв'яжуться з вами найближчим часом
Ваше імя*
Телефон*
Email*
Ваше повідомлення*
Телеграм-бот для доставки їжі компанії Roll Club
Мета
Створити телеграм бот з повноцінним функціоналом для замовлення їжі онлайн і роботою з клієнтами.
Завдання
Створити багатофункціональну платформу для прийому замовлень онлайн
Забезпечити можливість оплати картою
Опція регулярного оповіщення клієнтів про акції та спеціальні пропозиції
Впровадження Q & A функціональності
Крок 1
Функціональність прийому замовлень
Швидкість прийому замовлення і можливість ознайомитися з меню є ключовими факторами при замовленні. Ми подбали про те, щоб клієнт мав всю необхідну інформацію про страви, цінах і розмірах тієї чи іншої страви.
Результати
Опис і можливості
Після увімкнення і знайомстві з чат ботом ми продумали, щоб користувач отримав повідомлення з усіма інструкціями з користування та можливостями даного бота.
Страви за категоріями
Для більшої зручності використання телеграм бота ми розбили всі страви за категоріями, завдяки чому пошук і додавання в корзину займе лічені секунди.
Карточка товара
Кожна картка містить у собі назву страви, його складові, розмір порції, ціну і можливість відразу ж додати його в замовлення.
Інформація про ресторан
Дуже важливо знати про місце, де Ви замовляєте їжу. Тому сміливо можете ознайомитися з інформацією про місцезнаходження, контактах і години роботи ресторану.
Крок 2
Оформлення та оплата
Кожному закладу, який надає опцію замовити онлайн, необхідно надати замовнику повну інформації про те, як можна оплатити замовлення, як і коли його доставлять.
Оформлення замовлення
Після того, як користувач вибрав всі необхідні позиції і додав їх до замовлення, він отримує загальну вартість замовлення.
Доставка
У телеграм боті для замовлення їжі онлайн ви можете самі вибрати, коли хочете, щоб ваше замовлення було доставлено. І скільки буде коштувати доставка при певній сумі замовлення.
Оплата
У наш час жодна покупка онлайн не обходиться без можливості оплатити замовлення банківською картою, і, розроблений нами чат бот, не виняток. Однак, якщо вам зручніше оплатити готівкою, у вас є така опція
Питання і новини
Якщо у вас виникло питання, ви можете знайти частий і стандартний відповідь на нього. А також ознайомиться з новинами і отримувати повідомлення на ваш телефон.
Крок 3
Зручна панель управління
Панель управління - це серце будь-якої платформи. Тому ми подбали про те, щоб власник ресторану міг керувати замовленнями, бачити статистику і всю інформацію по замовленнях. Все просто і зрозуміло відображено в Excel файлах, які можна в будь-який момент імпортувати.
• У сучасному світі, де Діджитал повністю зайняв наше життя, а онлайн покупці стали чимось буденним, чат бот це дуже зручний і швидкий метод для замовлень онлайн
• Всі опції телеграм бота продумані до дрібниць і зроблені для максимальної зручності користування.
• Управляти інформацією, з боку замовника - суща дрібниця, завдяки простій і зручної панелі керування.
• Функціонал чат бота майже нічим не поступається повноцінному сайту, через який можна також зробити онлайн замовлення
Висновки
© 2006-2020 Компанія Artjoker. Розробка і створення сайтів Київ, Харків