Опишите ваш проект
Наши специалисты свяжутся с вами в ближайшее время
Отправив запрос вы получаете:
  • Письмо или звонок от нашего менеджера
  • Оценку своего проекта
  • Личную встречу, при необходимости
  • Конфиденциальность гарантирована!
Ваш менеджер
Максим Садовский
С удовольствием ответим на все ваши вопросы
Харьков
Задать вопрос
Интервью

Заноза в пятницу. Интервью с Сергеем Пишковцием

Сегодня у нас в гостях основатель проекта, ставшего для многих источником вдохновения, хорошего настроения и отличного времяпрепровождения. Встречайте — главный редактор Inspired Сергей Пишковций. Так как и сам проект украиноязычный, и Сергей предпочитает общаться на украинском, интервью решила оставить как было: на рідній мові.

Досье: 

Живет и работает в Ужгороде.

Основатель и главный редактор Inspired.

С ноября 2009 по июль 2012 — редактор Watcher.

 

Привіт, Сергій! Величезне спасибі тобі за те, що ти робиш. Я регулярно приходжу за натхненням на Inspired :-) Як тобі вдалося створити такий крутий контент-проект?

Привіт! Дякую за теплі слова :-) Ось так і вдалось — завдяки власному бажанню йти до кінця та постійному пошуку нових ідей та хорошого контенту :-)

Розкажи про те, як починався Inspired? Чи був у тебе помічник? Або ти все зробив сам?

Ні, спочатку я був, звісно сам. Сам справлявся з дизайном, налаштуваннями сайту та його контентом. Уже пізніше на сайті почали один за одним з’являтись нові автори, і я дуже радий, що ці люди зустрілися на моєму шляху.

Як ти залучав на сайт відвідувачів?

За допомогою контенту — в цьому і є весь секрет. За всі три роки існування сайту ми ні разу не платили за рекламу чи seo — тому всі люди, які нас читають, прийшли до нас органічно — через пошук, соціалки або ж посилання на інших сайтах. Якщо контент поганий, то йому не допоможе навіть реклама.

Де черпаєш ідеї для постів?

В основному вони виникають спонтанно, як реакція на те, що відбувається навколо нас у цьому світі. Якщо є якась актуальна тема — то її можна вдало обіграти і написати про це. А матеріалів візуального характеру взагалі можна знайти на роки вперед.

Які теми принципово не піднімаєш на сайті? І чому?

Ми не пишемо про політику, релігію та негатив. Причина проста: люди повинні знати, що є сайт, позбавлений цього шлаку, якого достатньо на інших сайтах. Тому наші читачі можуть бути впевнені, що наш контент жодним чином не засмутить їх. Люди втомились від щоденних холіварів на навколополітичні та інші теми.

 

У 2013, якщо я не помиляюся, ти запустив два підпроекти: Inspired Music і Inspired Books. Що стало причиною цього? Хто допомагає? Який ефект?

Насправді ми запустили лише один новий блог — Inspired Music, і це трапилось наприкінці минулого року. Рішення було цілком закономірним — ми побачили, що є чималий пласт контенту на тему музики, який буде важко поєднати з основним сайтом, тому ми виділили його в якості окремого блогу. Головним редактором Inspired Music є Костя Андрєєв, який уже сформував маленьку, але класну команду людей, і за моєї підтримки вони розвивають музичний напрямок Inspired.

Ти не думав відкрити підпроект Inspired Business?

Ні, поки таких думок не виникало. Думаю, в нас цілком достатньо є бізнесових видань на зразок Forbes — у них це добре виходить :-)

Яка місія Inspired.com.ua?

Поширювати візуальну красу цього світу та мотивувати людей до кращого життя.

Як плануєш розвивати Inspired в майбутньому?

Ідей завжди багато, але головне питання — наскільки реалістичними вони є. Якихось конкретних планів, які я би міг озвучити, наразі немає — ми й надалі будемо розвивати проект, розширювати його якісно та кількісно.

Як стати співавтором Inspired.com.ua?

Люди часто пишуть нам з пропозиціями авторства, але ми набираємо нових авторів не так часто. Нову людину треба навчити, показати що й до чого — але невідомо, чи вона зрозуміє наш формат, чи матиме цей запал, що дозволяє нам рухатись уперед і тримати планку. Але час від часу нові люди все-таки з’являються у нашій команді, і вони беруть на себе окремі напрямки по тематикам.

А чим ти займаєшся крім Inspired?

На даний момент я не займаюсь сторонніми проектами, окрім Inspired. Але час від часу вони таки трапляються — в основному це контент-проекти та якісь маркетингові активності.

А у тебе є муза?

Все, що мене оточує, і є моєю музою :-)

На які сайти ти сам ходиш за натхненням?

Pinterest.com — якщо вдало скласти свою стрічку, то там можна знайти чимало цікавого для себе у візуальному сенсі.

Назви 5 улюблених книг / фільмів?

Є лише два статуси для фільму або книги — вони або подобаються, або ні. Важко отак узагальнити та виокремити якісь фільми та книги, бо кожен по-своєму особливий та цікавий.

Ти багато подорожуєш? Назви міста, які тобі найбільш сподобалися?

Подорожую не так багато, як хотілось би, хоча дуже люблю цю справу. Я думаю головний показник того, що місто тобі сподобалось — це тоді, коли ти хочеш у нього повернутись знову. Ось тому я завжди повертаюсь до Львова і хочу ще раз побувати у Грузії.

От уяви, що прилітає НЛО і запитує: «Яке місце в Україні нам відвідати?» (не задля руйнування, а задля споглядання :-). З урахуванням того, що можно назвати лише одне місце, та після цього НЛО більше в Україну ніколи не потрапить. Куди б ти їх відправив?

У Кам’янець-Подільський.

Де і яким бачиш себе і Inspired через 5 років?

Як сказали в одному відомому фільмі «поживем – увидим» :-)

Поделись своей эмоцией после прочтения статьи
Мы с радостью сделаем бесплатную оценку вашего проекта
Или просто загрузите файл с презентацией или описанием
Максим Садовский
Менеджер по работе с клиентами
Максим Садовский