У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте:
  • Лист або дзвінок від нашого менеджера
  • Оцінку свого проекту
  • Особисту зустріч, за необхідності
  • Конфіденційність гарантовано!
m_sadovskiy
Ваш менеджер
Максим Садовський
Із задоволенням відповімо на всі ваші запитання
Харків
Задати питання

Найбільший харківський завод з виробництва хлібобулочних виробів

Ідея

Змінити імідж і донести до цільової аудиторії, що Кулиничі - це не тільки булочки. Це ще і VIP-кафе, де можна весело і смачно проводити час.

Задачі
  • Провести редизайн сайту. Зробити його більш сучасним, зрозумілим і стильним.
  • Змінити імідж. Створити новий контент для сайту, який би розкривав атмосферу бренду - затишно і смачно. Зробити акцент на кафе "Кулиничі".
  • Зробити бренд більш впізнаваним і розширити його територією України.
  • Забезпечити зручну і просту навігацію по сайту.
kulinichi
Результати
Сучасний сайт з простою навігацією

Стильний і динамічний дизайн з яскравою брендованою графікою і цікавими ефектами. Продумана структура робить взаємодію з сайтом максимально зручною.

Список розділів ми виконали у вигляді гамбургер-меню. Так навігаційна панель не займає місця на сайті та робить його більш стильним і зручним у використанні.

Сайт реалізований двома мовами - українською та англійською.

kulinichi
Розділ "Продукція"

У цьому розділі ми зібрали і розділили на категорії всю випічку бренду "Кулиничі". Кожен товар має свою окрему сторінку, на якій є якісна фотографія продукції і докладно розказана вся необхідна інформація: склад, енергетична цінність, термін придатності і вага.

kulinichi kulinichi kulinichi
  • kulinichi
  • kulinichi
Розділ "Кафе Кулиничі"

На цій сторінці ми розмістили інформацію про розташування кафе у вигляді зручної карти. Також тут користувачі можуть вивчити меню закладу.

kulinichi
Розділ "Вакансії"

Інформація про відкриті вакансії виконана у вигляді зручних карток, де розповідається про вимоги до кандидата, обов'язки та умови роботи. Якщо співробітник на дану посаду потрібен терміново - на картці відображається значок у вигляді полум'я. Сторінка доповнена фірмовою ілюстрацією, виконаною в стилі бренду.

kulinichi
Розділ "Відгуки"

На цій сторінці відвідувачі можуть залишити свою думку або побажання з допомогою зручної та лаконічної форми. Також тут вказані контактні дані компанії.

kulinichi
Якісний контент

Фоном для головної сторінки стали чотири коротких відео з випічкою "Кулиничі". Завдяки такому рішенню сайт став більш інтерактивним, привабливим і живим.

Вся інформація про бренд, кафе та випічку викладена у вигляді простого і лаконічного тексту. Наповнення сайту супроводжується якісними фотографіями продукції, працівників компанії та інтер'єрів кафе. А оригінальні ілюстрації в стилі бренду органічно вписуються в дизайн і доповнюють його.

Адаптивний дизайн

На мобільних пристроях сайт виглядає настільки ж привабливо і працює так само швидко, як і на комп'ютері. Відвідувачі можуть комфортно користуватися сайтом з будь-якого девайса.

kulinichi
kulinichi
kulinichi
Ми з радістю зробимо безкоштовну оцінку вашого проекту
Або просто завантажте файл з презентацією або описом
Катерина Сіпкіна
Менеджер по роботі з клієнтами
Катерина Сіпкіна