У вас є бізнес-завдання?
Отримайте консультацію вже зараз!
Відправивши запит ви отримуєте
Лист або дзвінок від нашого менеджера
Оцінку свого проекта
Особисту зустріч, при необхідності
Конфіденційність гарантована!
Ваш менеджер
Максим Садовський
Опишіть ваш проект
Наші фахівці зв'яжуться з вами найближчим часом
Ваше імя*
Телефон*
Email*
Ваше повідомлення*
Exclusive - онлайн-салон елітних меблів і предметів інтер'єру
Ідея
Завдання
Створення сайту - каталогу елітних меблів, який крім функції продажу підкреслює імідж і експертність компанії
Створити сучасний сайт з ексклюзивним дизайном, який презентуватиме компанію і розповідати про історію її створення та розвитку, продуктовій лінійці і її особливості.
Вивести оффлайн салон в онлайн.
Зробити зручний і зрозумілий інтерфейс для цільової аудиторії, щоб додатково зацікавити гостя сайту відвідати оффлайн салон і подивитися меблі наживо.
exclusive.ua
Оформлення замовлення
Оформити замовлення можна на сторінці товару. Ми розробили два варіанти сторінки: з ціною і без.

  • Для товарів з вказаною ціною є можливість зробити замовлення за допомогою кнопки "замовити товар". Заявка падає на пошту менеджеру і в адміністративну панель.

  • Якщо ціна на товар не вказана, подробиці можна дізнатися, натиснувши на кнопку "дізнатися вартість". Заявка так само падає на пошту і в адміністративну панель, після чого менеджер зв'язується з клієнтом.
Результат пошуку
Пошук здійснюється за назвою товарів каталогу. Натискання на кнопку "Пошук" відкриває сторінку "Результати пошуку" з результатами, релевантними запиту користувача.
Сторінка продукту
Сторінка продукту - не просто картка товару з необхідними характеристиками і фото, на ній також розміщено короткий опис і фото меблів в різних інтер'єрах. На цьому наголошує органічність і універсальність розміщення меблів в різних інтер'єрах.
Фільтрація
Для відбору по бажаним характеристикам на сайті реалізовані динамічні фільтри, кількість яких на сайті не обмежена. Динамічні фільтри прив'язуються до обраних підкатегоріями в адміністративній панелі. Фільтри можна вибрати на сторінці підкатегорії. Вибирайте потрібні характеристики і переглядайте тільки релевантний для вас товар.
Адаптивність
Для сайту був промальований окремий дизайн під мобільну версію. Користувач може із зручністю ознайомитися з каталогом товарів з будь-якого пристрою.
© 2006-2020 Компанія Artjoker. Розробка і створення сайтів Київ, Харків